Ухвала
від 08.06.2007 по справі 15/268пн-ад
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

15/268пн-ад

ГОСПОДАРСЬКИЙ

СУД

Луганської області

91016, м.Луганськ

пл.Героїв ВВВ 3а

тел.55-17-32

ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ

СУД

Луганской области

91016, г.Луганск

пл.Героев ВОВ 3а

тел.55-17-32

УХВАЛА

08.06.07                                                                                 Справа № 15/268пн-ад.

Суддя Пономаренко Є.Ю., розглянувши матеріали за позовом

Контрольно-ревізійного управління в Луганській області, м. Луганськ

до Сєвєродонецького міського управління Головного управління міністерства надзвичайних справ України в Луганській області, м. Сєвєродонецьк

про зобов'язання виконати вимогу

за участю представників сторін:

від позивача - Мудракова О.В.-гол.спец.-юрисконсульт, довіреність б/н від 09.01.07 р.;

від відповідача - Агевич К.В. - майор внутрішньої служби, довіреність № 38/1428 від 07.06.07р.,  представник Кононихіна О.М. - фахівець 1 категорії з правової роботи, довіреність № 38/1426 від 06.06.07р.

ВСТАНОВИВ:

Позивачем заявлена вимога:

- зобов'язати відповідача виконати Вимогу позивача від 19.03.2007р. № 230-14/277, в частині вжиття заходів по відшкодуванню недоотриманих власних ресурсів у сумі 8158 грн. 03 коп. та вжити заходи по відшкодуванню незаконних витрат по загальному фонду на суму 7053 грн. 00 коп.

           Позов заявлено на підставі Кодексу адміністративного судочинства України.

     Позивач у судовому засіданні позовні вимоги підтримав у повному обсязі.

Відповідач проти позову заперечує з підстав викладених у відзиві на позовну заяву № 38/1435 від 07.06.2007р.

Судом роз‘яснено сторонам можливості щодо примирення.

У зв‘язку з не врегулюванням спору судом уточнено позовні вимоги та заперечення відповідача проти адміністративного позову та вчинено дії, необхідні для підготовки справи до судового розгляду.

Керуючись статтями 121, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

У Х В А Л И В:

          1. Закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.

2. Судовий розгляд справи відбудеться 10.07.2007р. у приміщенні господарського суду Луганської області за адресою: м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а о 10 год. 00 хв. в каб. № 334 /суддя Пономаренко Є.Ю./.

3. Позивачу –подати заперечення на відзив відповідача, документальне підтвердження і нормативне обґрунтування заперечень, оригінали документів, які додані до позовної заяви в копіях - для огляду в засіданні.

4. Відповідачу - надати документальне підтвердження та нормативне обґрунтування своїх доводів.

Участь компетентних представників сторін обов'язкова.

          Суддя

           Помічник суддіЄ.Ю. Пономаренко

Н.В.Ковальова

СудГосподарський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення08.06.2007
Оприлюднено23.08.2007
Номер документу793112
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —15/268пн-ад

Постанова від 10.07.2007

Господарське

Господарський суд Луганської області

Пономаренко Є.Ю.

Ухвала від 08.06.2007

Господарське

Господарський суд Луганської області

Пономаренко Є.Ю.

Ухвала від 15.05.2007

Господарське

Господарський суд Луганської області

Пономаренко Є.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні