Справа№751/9118/18
Провадження №1-кс/751/278/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 січня 2019 року місто Чернігів
Слідчий суддяНовозаводського районногосуду м.Чернігова ОСОБА_1
розглянувши в порядку прийняття клопотання старшого слідчого з особливо важливих справ першого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області ОСОБА_2 про арешт тимчасово вилученого майна,
ВСТАНОВИВ:
Старший слідчий з особливо важливих справ першого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області ОСОБА_2 звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту на тимчасово вилучене 18.01.2019 року в ході проведення обшуку приміщень за адресою м. Київ, вулиця Оболонська Набережна, 19, корпус 5, літера А, нежилі приміщення з № 1 по № 8 (групи приміщень № 22), з № 1 по № 7 (групи приміщень № 21), наступне майно: грошові кошти в сумі 1303320 (один мільйон триста три тисячі триста двадцять) грн., що мають значення для встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення та можуть бути доказом під час судового розгляду.
Згідно ч.1 ст. 171 КПК України, з клопотанням про арешт майна до слідчого судді, суду має право звернутися прокурор, слідчий за погодженням з прокурором, а з метою забезпечення цивільного позову - також цивільний позивач.
Згідно п.2 ч.2 ст. 171 КПК України у клопотанні слідчого про арешт майна повинно бути зазначено перелік і види майна, що належить арештувати.
Згідно ч. 3 ст. 172 КПК України слідчий суддя, суд, встановивши, що клопотання про арешт майна подано без додержання вимог статті 171 цього Кодексу, повертає його прокурору, цивільному позивачу та встановлює строк в сімдесят дві години або з урахуванням думки слідчого, прокурора чи цивільного позивача менший строк для усунення недоліків, про що постановляє ухвалу.
З дослідженого змісту клопотання слідчого, вбачається, що в порушенні п.2 ч.2 ст. 171 КПК України, не зазначений перелік майна, що належить арештувати,а зазначена загальна сума.
Відповідно до положень ч.3 ст. 172 КПК України слідчий суддя повертає клопотання прокурору та встановлює строк 72 години для усунення недоліків, а саме зазначити перелік і види майна, що належить арештувати.
Керуючись ст.ст. 171, 172 КПК України
УХВАЛИВ:
Клопотання старшого слідчого з особливо важливих справ першого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області ОСОБА_2 про арешт тимчасово вилученого майна повернути прокурору та надати строк в сімдесят дві години для усунення недоліків, з моменту отримання копії ухвали.
Ухвала не оскаржується, заперечення можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий cуддя ОСОБА_1
Суд | Новозаводський районний суд м.Чернігова |
Дата ухвалення рішення | 21.01.2019 |
Оприлюднено | 15.02.2023 |
Номер документу | 79323766 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Новозаводський районний суд м.Чернігова
Мороз К. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні