Справа №295/954/19
У х в а л а
23 січня 2019 року
Суддя Богунського районного суду м. Житомира Ведмідь Н .В., вирішуючи питання про відкриття провадження по цивільній справі за позовною заявою Житомирського міжрайонного управління водного господарства до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, -
ВСТАНОВИВ :
Позивач звернувся до Богунського районного суду м. Житомира з вказаною позовною заявою.
Вивчивши матеріали поданої позовної заяви, вважаю, що вона не відповідає вимогам цивільного процесуального законодавства України.
Відповідно до ст. 177 Цивільного процесуального кодексу України, до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону
Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України Про судовий збір судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір за подання до суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана юридичною особою встановлено судовий збір в 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що на день подачі позову до суду становить 1921,00 грн.
При подачі позову, позивачем до позовної заяви додано квитанції про сплату судового збору, у розмірі 768,60 грн., отже, виходячи з предмету позову, позивачу необхідно доплатити судовий збір у сумі 1152,40 грн. та надати до суду докази його сплати.
Також, відповідно до ст. 177 Цивільного процесуального кодексу України, позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Позивачем не надано копій всіх документів, що додаються до позову, відповідно до кількості відповідачів, а саме копії інвентаризаційної справи, наказу № 21-о від 18.03.2005 року, положення про гуртожиток, наказу № 315 від 10.12.2004 року, витягу з додатку до наказу № 315 від 10.12.2004 року та свідоцтва про право власності надані в одному екземплярі.
Відповідно до ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Керуючись ст. ст. 81, 177, 185 ЦПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ :
Позовну заяву Житомирського міжрайонного управління водного господарства до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням - залишити без руху.
Встановити позивачу строк для усунення недоліків, що не перевищує п'яти днів з моменту отримання копії ухвали.
Копію ухвали невідкладно направити позивачу.
У разі невиконання ухвали суду у зазначений строк позовну заяву буде визнано неподаною та повернуто позивачу зі всіма доданими документами.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Богунський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 23.01.2019 |
Оприлюднено | 24.01.2019 |
Номер документу | 79346902 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Богунський районний суд м. Житомира
Ведмідь Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні