Ухвала
від 28.01.2019 по справі 551/91/19
ШИШАЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 551/91/19

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

про надання дозволу на проведення обшуку

28 січня 2019 року смт. Шишаки

Слідчий суддя Шишацького районного суду Полтавської області ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , з участю прокурора Шишацького відділу Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області ОСОБА_3 , розглянувши клопотання прокурора Шишацького відділу Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області ОСОБА_3 , про надання дозволу на проведення обшуку в приміщенні Яреськівської сільської ради Шишацького району Полтавської області, в с. Яреськи Шишацького району Полтавської області, по вулиці Козацький Шлях, 33, по матеріалах кримінального провадження №42019171260000015 від 22.01.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 367 КК України, -

В С Т А Н О В И В:

Прокурор Шишацького відділу Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області, юрист 1 класу ОСОБА_3 , 28.01.2019 року, звернулася до слідчого судді Шишацького районного суду Полтавської області із зазначеним клопотанням, в обґрунтування своїх вимог в клопотанні вказала, що Яреськівською сільською радою у 2013-2014 роках, було розроблено положення про пайову участь у розвитку інфраструктури та затверджено рішенням Яреськівської сільської ради розмір пайової участі у 10% загальної кошторисної вартості будівництва об`єкта для нежитлових будівель та споруд.

Станом на грудень 2018 року, завершено будівництво пункту накопичення, зберігання та первинної переробки зернових та олійних культур на території ТОВ "Агрофірма "ім. Довженка" по вулиці Елеваторній, 1, в с. Яреськи Шишацького району Полтавської області.

Проте, 04.12.2018 року, рішенням Яреськівської сільської ради, за клопотаннями ТОВ АФ ім. Довженка Шишацького району, зменшено розмір пайової участі на розвиток інфраструктури з 10% на 4 %.

Посадовими особами Яреськівської сільської ради через неналежне виконання своїх службових обов`язків, з метою надати привілеї підприємству. та порушуючи законодавство було прийнято рішення сесії, яким зменшено розмір пайової участі у розвитку інфраструктури та зменшення розміру надходжень до місцевого бюджету.

Таким чином, є достатні дані, що свідчать про вчинення службової недбалості посадовими особами Яреськівської сільської ради, внаслідок несумлінного ставлення до своїх обов`язків, які допустили зменшення без правової підстави розмір пайової участі у розвитку інфраструктури, отже вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 367 КК України.

У зв`язку з вищевикладеним, прокурор Шишацького відділу Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області ОСОБА_3 у своєму клопотанні просила слідчого суддю надати дозвіл на проведення обшуку в Яреськівській сільській раді Шишацького району Полтавської області з метою вилучення оригіналів документів з приводу договірних відносин між ТОВ АФ ім.. Довженка та Яреськівською сільською радою, та оригіналів документів, первинного бухгалтерського обліку, що відображають перерахунки ТОВ Агрофірма ім. Довженка чи Агропромхолдингу Астарта-Київ коштів, як пайової участі за будівництво пункту накопичення, зберігання та первинної переробки зернових та олійних культур на території ТОВ "Агрофірма "ім. Довженка" по вул. Елеваторній, 1 в с. Яреськи, Шишацького району Полтавської області. на рахунки Яреськівської сільської ради.

Перевіривши надані до клопотання матеріали та дослідивши докази по ним, заслухавши пояснення прокурора ОСОБА_3 , яка підтримала своє клопотання, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте в результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Відповідно до ч.1 ст. 233 КПК України ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якою метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ним володіє, або на підставі ухвали слідчого судді.

Враховуючи те, що є достатні підстави вважати, що в приміщенні Яреськівської сільської ради Шишацького району Полтавської області знаходяться документи, що мають значення для встановлення істини по даному кримінальному провадженню, що підтверджується доданими до клопотання матеріалами, слідчий суддя вважає за необхідне надати дозвіл на проведення обшуку в Яреськівській сільській раді Шишацького району Полтавської області.

Керуючись ст.ст. 233,234,369-372,309 КПК України, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В :

Клопотання - задовольнити.

Надати дозвіл старшому слідчому СВ Шишацького ВП Миргородського ВП ГУНП в Полтавській області, майору поліції ОСОБА_4 ., на проведення обшуку в приміщеннях Яреськівської сільської ради Шишацького району Полтавської області, код ЄДРПОУ 21048784, р/р 314220005000530, МФО 831019, що знаходиться за адресою вул. Козацький шлях, 33, с. Яреськи Шишацького району Полтавської області з метою виявлення та вилучення оригіналів документів з приводу договірних відносин між ТОВ Агрофірма ім. Довженка та Яреськівською сільською радою щодо оренди земельної ділянки, на якій здійснено будівництво пункту накопичення, зберігання та первинної переробки зернових та олійних культур, дадатків до даного договору та додаткової угоди, положення про пайову участь у розвитку інфраструктури та рішення Яреськівської сільської ради за 2013-2014 роки, якими затверджено розмір пайової участі, протоколи відповідних сесій та додатки до них, протоколів засідань комісій з даних питань, журналів реєстрації рішень Яреськівської сільської ради за 2013 рік та 2014 рік, відповідне положення про пайову участь, листи (заяви, пропозиції, клопотання) ТОВ Агрофірми ім. Довженка чи Агропромхолдингу Астарта-Київ до Яреськівської сільської ради щодо зменшення розміру пайової участі на розвиток інфраструктури, відповіді Яреськівської сільської ради на дані листи, рішення Яреськівської сільської ради 2018 року про зменшення розміру пайової участі, протоколи сесій та додатки до них, протоколи засідань комісій з даних питань, журнали реєстрації рішень Яреськівської сільської ради за 2018 рік, положення про пайову участь у розвитку інфраструктури за 2018 рік, документів первинного бухгалтерського обліку, що відображають перерахунки ТОВ Агрофірма ім. Довженка чи Агропромхолдингу Астарта-Київ коштів як пайової участі за будівництво пункту накопичення, зберігання та первинної переробки зернових та олійних культур на території ТОВ "Агрофірма "ім. Довженка" по вул. Елеваторній, 1 в с. Яреськи, Шишацького району Полтавської області. на рахунки Яреськівської сільської ради.

Ухвалу для виконання направити в Шишацький ВП Миргородського ВП ГУНП в Полтавській області та для відому прокурору.

Виконання даної ухвали доручити старшому слідчому СВ Шишацького ВП Миргородського ВП ГУНП в Полтавській області, майору поліції ОСОБА_4 , та іншим працівникам Національної поліції, які будуть діяти за його дорученням.

Строк дії даної ухвали не може перевищувати одного місяця з дня її постановлення і закінчується 20 лютого 2019 року.

Ухвала підлягає виконанню одноразово.

Перед початком виконання ухвали слідчого судді особі, яка володіє житлом чи іншим володінням, а за її відсутності іншій присутній особі повинна бути пред`явлена ухвала і надана її копія

Слідчий, прокурор мають право заборонити будь-якій особі залишити місце обшуку до його закінчення та вчиняти будь-які дії, що заважають проведенню обшуку, невиконання цих вимог тягне за собою передбачувану законом відповідальність.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудШишацький районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення28.01.2019
Оприлюднено15.02.2023
Номер документу79445869
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення обшуку житла чи іншого володіння особи

Судовий реєстр по справі —551/91/19

Ухвала від 29.01.2019

Кримінальне

Шишацький районний суд Полтавської області

Рябченко В. В.

Ухвала від 28.01.2019

Кримінальне

Шишацький районний суд Полтавської області

Рябченко В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні