ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
29 січня 2019 року м. Одеса Справа № 815/2452/13
Одеський окружний адміністративний суд в складі колегії: судді - доповідача Іванова Е.А., суддів Корой С.М., Кравченко М.М. розглянувши заяву Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру про заміну способу і порядку виконання рішення суду по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, за участю третьої особи на боці відповідача без самостійних вимог на предмет позову ОСОБА_2 про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на посаді та зобов'язання виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу,-
ВСТАНОВИВ
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходилась адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, за участю третьої особи на боці відповідача без самостійних вимог на предмет позову ОСОБА_2 про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на посаді та зобов'язання виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу.
Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 28.05.2014 року позов задоволено та рішення набрало законної сили.
28.01.2019 року до суду за вх..№3172/19 надійшла заява Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру про заміну способу і порядку виконання рішення суду.
Розглянувши вказану заяву суд вважає, що вона повинна бути повернута заявнику без розгляду з огляду на наступне.
Згідно ч. 1 ст. 167 КАС України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити:
1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України;
2) найменування суду, до якого вона подається;
3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі;
4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника;
5) підстави заяви (клопотання, заперечення);
6) перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення);
7) інші відомості, які вимагаються цим Кодексом.
Згідно ч. 1 ст. 4 ЗУ Про судовий збір судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Відповідно до ст. 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік", з 1 січня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить - 1921 гривні.
Відповідно ч. 2 ст. 4 ЗУ Про судовий збір за подання до адміністративного суду заяви про зміну чи встановлення способу, порядку і строки виконання судового рішення сплачується судовий збір у розмірі 0,3 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто 576,30 грн.
Як встановлено судом заявником не сплачений судовий збір за подання вищезазначеної заяви.
Відповідно до ч. 2 ст. 167 КАС України якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.
Враховуючи вищевикладене суд вважає, що заява Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру про заміну способу і порядку виконання рішення суду повинна бути повернута позивачу без розгляду.
Керуючись ст. 167 КАС України, ЗУ Про судовий збір , суд,-
УХВАЛИВ:
Заяву Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру про заміну способу і порядку виконання рішення суду повернути заявнику без розгляду.
Ухвала набирає законної сили відповідно до ст. 256 КАС України.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня складання відповідної ухвали з урахуванням положень пункту 15.5 розділу VІІ Перехідні положення КАС України від 03 жовтня 2017 року.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Суддя Е.А. Іванов
Суддя С.М. Корой
Суддя М.М. Кравченко
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 29.01.2019 |
Оприлюднено | 30.01.2019 |
Номер документу | 79462590 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Іванов Е. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні