Ухвала
від 08.08.2006 по справі а33/172-06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

А33/172-06

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

08.08.06р.

Справа № А33/172-06

За позовом  Управління Пенсійного фонду України в м. Павлоград Дніпропетровської області, м. Павлоград Дніпропетровської області 

до  Приватного підприємства виробничо-комерційної фірми "Тематика", м. Павлоград Дніпропетровської області 

про стягнення 2 833 грн. 53 коп.

Суддя  Разіна Т.І.

Представники сторін:

  від позивача: ю/к Плотнікова Л.В. за дорученням № 22/04-15 від 04.01.06р.

 від відповідача: не з'явився 

СУТЬ СПОРУ:

Управління Пенсійного фонду України в м. Павлоград Дніпропетровської області звернулось до господарського суду Дніпропетровської області з адміністративним позовом до Приватного підприємства виробничо-комерційної фірми "Тематика" про стягнення 2833 грн. 53 коп. заборгованості із внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування  та судові витрати по справі.

Представником позивача подано заява про зупинення провадження у справі для подання  доказів.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився.

В зв'язку з поданням позивачем нових доказів по справі, розгляд адміністративної справи відповідно до ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України необхідно зупинити.

Керуючись ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Зупинити провадження у справі №А33/172-06;

2. Позивачу надати - докази направлення акту звірки відповідачу;

-  копію довідки включення відповідача до ЄДРПО України.  

3. Відповідачу надати - документ, який посвідчує правовий статус підприємства (статут, положення , для огляду);

- копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств;

- письмові заперечення проти позову та докази, якими вони обґрунтовуються; нормативне обґрунтування заперечень;

- звірити розрахунок, розгорнутий двосторонній акт звірки з посиланням на платіжні документи, підписаний повноважними представниками сторін надати в судове засідання.

4. Вказані документи сторонам надати через канцелярію суду до 06.09.2006р.

Суддя

Т.І. Разіна  

 

   

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення08.08.2006
Оприлюднено22.08.2007
Номер документу79532
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —а33/172-06

Ухвала від 06.09.2006

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Разіна Т.І.

Ухвала від 12.09.2006

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Разіна Т.І.

Постанова від 19.09.2006

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Разіна Т.І.

Ухвала від 08.08.2006

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Разіна Т.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні