КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
26 лютого 2019 року № 320/120/19
Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Горобцової Я.В., за участю секретаря судового засідання Ільєнко І.М., здійснюючи підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Обуховицької сільської ради Іванківського району Київської області, треті особи, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробниче підприємство "Полісся", Товариство з обмеженою відповідальністю "Добробут Агро Феневичі" про визнання протиправним та скасування рішення,
в с т а н о в и в:
До Київського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Обуховицької сільської ради Іванківського району Київської області, треті особи, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробниче підприємство "Полісся", Товариство з обмеженою відповідальністю "Добробут Агро Феневичі", в якому позивач просить суд:
- визнати протиправними дії Обуховицької сільської ради Іванківського району Київської області (код ЄДРПОУ 04358081, КОАТУУ:3222082701), які пов'язані з прийняттям рішення № VІІ-30-208 від 15.12.2017 та, як наслідок визнання дій протиправними, скасування рішення Обуховицької сільської ради Іванківського району Київської області № VІІ-30-208 від 15.12.2017;
- стягнути з Обуховицької сільської ради Іванківського району Київської області (код ЄДРПОУ 04358081, КОАТУУ:3222082701) на користь ОСОБА_1 судові витрати, пов'язані з розглядом справи.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 04.02.2019 відкрито загальне позовне провадження у справі №320/120/19, розпочато підготовку справи до судового розгляду та призначено підготовче судове засідання на 26.02.2019.
26.02.2019 від позивача через службу діловодства суду надійшла заява про відкладення судового засідання у зв'язку з неможливістю прибуття.
Відповідач явку повноважного представника в судове засідання не забезпечив, причини неявки суду не повідомив, про дату, час і місце розгляду справи повідомлений належним чином.
Треті особи в судове засідання не прибули, відомості про вручення їм повідомлення про дату, час і місце судового засідання в матеріалах справи відсутні.
Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 205 КАС України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку, у зв'язку з неявкою в судове засідання учасника справи, щодо якого немає відомостей про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.
Згідно з ч. 2 ст. 181 КАС України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого засідання у випадках визначених пунктами 1-3,5 частини 2 статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України.
Враховуючи наведене у сукупності, суд приходить до висновку про наявність підстав для відкладення підготовчого засідання.
Керуючись статтями 181, 205, 223, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
у х в а л и в:
Клопотання позивача - задовольнити.
Підготовче засідання відкласти на 26.03.19 о 12:30 год.
Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 1-й під'їзд, 6-й поверх).
У судове засідання викликати учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає окремому оскарженню.
Суддя Я.В. Горобцова
Горобцова Я.В.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 26.02.2019 |
Оприлюднено | 28.02.2019 |
Номер документу | 80123178 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Горобцова Я.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні