Ухвала
від 28.02.2019 по справі 295/3179/19
БОГУНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЖИТОМИРА

Справа №295/3179/19

1-кс/295/1795/19

УХВАЛА

Іменем України

28.02.2019 року м. Житомир

Слідчий суддя Богунського районного суду м. Житомира ОСОБА_1

при секретарі судового засідання ОСОБА_2

розглянув клопотання ст. слідчого з ОВС ВРКП СУ ФР ГУ ДФС у Житомирській області капітана податкової міліції ОСОБА_3 про накладення арешту на майно, винесене в кримінальному провадженні №32018060000000049 та додані до клопотання матеріали,-

в с т а н о в и в :

Слідчий звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту на вилучене майно під час проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: дизельне пальне, об`ємом 4647 літрів.

Досудове розслідування розпочато за матеріалами, які надійшли від Оперативного управління ГУ ДФС у Житомирській області, у відповідності до яких встановлено, що невстановлені особи у продовж 2018 року на території Житомирської області здійснюють збут незаконного виготовленого скрапленого газу та паливно-мастильних матеріалів, у результаті чого спричиняються тяжкі наслідки.

26.02.2019 року проведено обшук за адресою: АДРЕСА_1 , про що складено відповідний протокол.

Зокрема, під час обшуку за даною адресою, виявлено та вилучено: - дизельне пальне, об`ємом 4647 літрів.

26.02.2019 винесено постанову слідчого, якою перелічене майно визнано речовими доказами по кримінальному провадженню, так як дане майно є джерелом доказів у кримінальному провадженні та рідина (скраплений газ) у посудині є предметом досудового розслідування.

Відповідно до результативної частини ухвали слідчого судді Богунського районного суду м. Житомира ОСОБА_4 від 28.01.2019 про надання дозволу на проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_1 , надано дозвіл на виявлення та вилучення: незаконно виготовлених підакцизних товарів (дизельного пального, бензинів, інших видів ПММ, скрапленого газу); продуктів нафтопереробки (сировини), що використовуються для його виготовлення (газойль, конденсати тощо); обладнання та інших засобів, що використовуються для незаконного виготовлення (змішування), підакцизних товарів, його зберігання, транспортування, перекачування. Тобто таке майно, на яке надано прямий дозвіл на їх відшукання та вилучення, тому таке майно не є тимчасово вилученим в силу ч. 7 ст.236 КПК України.

Вилучені під час обшуку цінності є предметом кримінального правопорушення та використовувались як інструмент вчинення кримінального правопорушення. Вилучені під час обшуку цінності є доказом вчинення кримінального правопорушення.

Слідчий в судове засідання не з`явився, надав до суду заяву про розгляд клопотання без його участі, а тому, на підставі ч. 3 ст. 244 КПК України, слідчий суддя вважає за можливе провести розгляд клопотання без участі слідчого.

Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали кримінального провадження, суд приходить до наступного висновку.

Розгляд клопотання проведено за відсутності особи, у володінні якої перебуває майно, з урахуванням достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза їх зміни, переховування або знищення.

Згідно ч.ч. 1, 3 ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове позбавлення підозрюваного, обвинуваченого або осіб, які в силу закону несуть цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями підозрюваного, обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, можливості відчужувати певне його майно за ухвалою слідчого судді або суду до скасування арешту майна у встановленому цим Кодексом порядку. Відповідно до вимог цього Кодексу арешт майна може також передбачати заборону для особи, на майно якої накладено арешт, іншої особи, у володінні якої перебуває майно, розпоряджатися будь-яким чином таким майном та використовувати його.

Арешт може бути накладено на нерухоме і рухоме майно, майнові права інтелектуальної власності, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковому вигляді, цінні папери, корпоративні права, які перебувають у власності підозрюваного, обвинуваченого або осіб, які в силу закону несуть цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями підозрюваного, обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, і перебувають у нього або в інших фізичних, або юридичних осіб з метою забезпечення можливої конфіскації майна або цивільного позову.

За таких обставин, з метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого використання, слідчий суддя вважає за необхідне накласти арешт на вилучене майно.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 131, 132, 170, 171 КПК України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Накласти арешт на вилучене майно під час проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: дизельне пальне, об`ємом 4647 літрів.

Ухвала підлягає негайному виконанню слідчим.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до апеляційного суду Житомирської області протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя:

СудБогунський районний суд м. Житомира
Дата ухвалення рішення28.02.2019
Оприлюднено14.02.2023
Номер документу80155726
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна

Судовий реєстр по справі —295/3179/19

Ухвала від 14.03.2019

Кримінальне

Житомирський апеляційний суд

Зав'язун С. М.

Ухвала від 14.03.2019

Кримінальне

Житомирський апеляційний суд

Зав'язун С. М.

Ухвала від 28.02.2019

Кримінальне

Богунський районний суд м. Житомира

Слюсарчук Н. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні