Справа № 461/9744/18
Провадження № 1-кс/461/1778/19
УХВАЛА
27.02.2019 року м.Львів
Слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова ОСОБА_1 ,
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувшиклопотання прокурора Львівської місцевої прокуратури №1 ОСОБА_3 про дозвілна тимчасовийдоступ доречей ідокументів укримінальному провадженні №12018140050005516 від 15.12.2018 р., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
прокурор Львівської місцевої прокуратури №1 ОСОБА_3 , звернувся досуду зклопотанням укримінальному провадженні№12018140050005516від 15.12.2018р.,за ознакамикримінального правопорушення,передбаченого ч.1ст.367КК України пронадання дозволуна тимчасовийдоступ доречей тадокументів, з можливістю ознайомлення з оригіналами та виготовлення світло-копій усіх документів матеріалів судової справи №813/8781/14 за позовом ІНФОРМАЦІЯ_1 до ІНФОРМАЦІЯ_2 , Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради « ІНФОРМАЦІЯ_3 », третя особа ОСОБА_4 про скасування рішення, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_4 , що за адресою: АДРЕСА_1 .
Мотивуючи тим, що у провадженні СВ Галицького ВП ГУ НП у Львівській області перебувають матеріали досудового розслідування у кримінальному провадженні №12018140050005516 від 15.12.2018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України.
Відомості про вказане кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань на підставі заяви ОСОБА_5 , згідно якої працівниками ІНФОРМАЦІЯ_1 та державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно вчинено службову недбалість, внаслідок якої нерухоме майно, а саме будівлі (нежитлові приміщення), що знаходяться за адресою: АДРЕСА_2 та АДРЕСА_3 , вибули з комунальної власності.
Прокурор зазначає, що для досягнення цілей кримінального провадження застосовується такий спосіб збирання доказів як ознайомлення з ними, виготовлення їх копій та вилучення їх (здійснення їх виїмки) під час отримання доступу до речей і документів, що є заходом забезпечення кримінального провадження, дозвіл на застосування якого надає слідчий суддя суду першої інстанції.
Відтак, прокурор вважає, що в матеріалах судової справи містяться документи, що стосуються нежитлового приміщення, що знаходяться за адресою: АДРЕСА_3 загальною площею 215, 6 кв.м. та нежитлове приміщення за адресою: АДРЕСА_2 , загальною площею 205.7 м.кв., які мають доказове значення у даному кримінальному провадженні та є достатні підстави вважати, що дані документи та інформація знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_5 та ІНФОРМАЦІЯ_4 , а тому просить клопотання задоволити, а також просить розглянути дане клопотання без виклику представників володільця речей та документів, а також без прокурора та без застосування технічних засобів фіксації.
На підставі ч.2 ст.163 КПК України, слідчий суддя вважає за можливе розглянути клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, та у відсутності прокурора.
Судом встановлено, що відповідно до ст. 161 КПК України, зазначені у клопотанні документи не є речами, до яких заборонено доступ: листуванням або іншою формою обміну інформацією між захисником та його клієнтом або будь-якою особою, яка представляє його клієнта, у зв`язку з наданням правової допомоги, або об`єктами, які додані до такого листування чи інших форм обміну інформацією.
Згідно ч.7 ст.163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Враховуючи наявність достатніх підстав вважати, що вилучення зазначених у клопотанні речей та документів має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, можуть бути використані як доказ у кримінальному провадженні, без вилучення існує реальна загроза зміни або знищення, вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей та документів, суд приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання.
Керуючись ст.ст. 159-164 КПК України, слідчий суддя
УХВАЛИВ:
клопотання задовольнити.
Надати (забезпечити) прокурору Львівської місцевої прокуратури №1 Львівської області ОСОБА_3 тимчасовий доступ з можливістю ознайомлення з оригіналами та виготовлення світло-копій усіх документів матеріалів судової справи №813/8781/14 за позовом ІНФОРМАЦІЯ_1 до ІНФОРМАЦІЯ_2 , Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради « ІНФОРМАЦІЯ_3 », третя особа ОСОБА_4 про скасування рішення, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_4 , що за адресою: АДРЕСА_1 .
Виконання ухвали слідчого судді Галицького районного суду м. Львова покласти на прокурора Львівської місцевої прокуратури №1 Львівської області ОСОБА_3 .
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей та документів, має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала дійсна один місяць з дня її постановлення, оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Галицький районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2019 |
Оприлюднено | 15.02.2023 |
Номер документу | 80360711 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Галицький районний суд м.Львова
Юрків О. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні