Єдиний унікальний номер №440/441/19
Провадження №3/440/242/2019
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 березня 2019 року
Суддя Буського районного суду Львівської області Шендрікова Г.О., розглянувши матеріали, які надійшли від Буського ВП Кам'янко-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_1, гр. України, не працюючої, одруженої, перебуває у відпустці по догляду за дитиною, на утриманні двоє малолітніх дітей 2015р.н. та 2018р.н., проживаючої ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованої ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше протягом року до адмінвідповідальності не притягувалася-
за ч.1 ст. 173-2 КУпАП -
в с т а н о в и в :
Як вбачається із протоколу про адміністративні правопорушення гр. ОСОБА_1 08.03.2019 року о 10 год. 00 хв. по місцю свого постійного спільного проживання в ІНФОРМАЦІЯ_4 вчинила конфлікт з чоловіком гр. ОСОБА_2, чим вчинила своїми діями домашнє, психологічне насильство.
Порушниця з'явилася в судове засідання, вину у скоєному правопорушенні визнала. Щиро розкаялася, просила суворо не карати, оскільки у неї 4 місячна дитина, яка перебуває на грудному годуванні.
Дане правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ГП № 322699 від 12.03.2019 року, заявою та поясненням гр. ОСОБА_2, поясненнями правопорушниці, іншими матеріалами адміністративної справи.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діях гр. ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП, тобто умисне вчинення дій психологічного характеру відносно чоловіка, внаслідок чого могла бути завдана шкода його психічному здоров'ю.
За змістом ст. 23 КУпАП стягнення є мірою відповідальності і застосування з метою виховання особи, яка вчинила правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчинених нових правопорушень як самим правопорушником так і іншими особами.
На підставі статті ст. 33 КУпАП при накладенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Враховуючи обставини справи, пояснення правопорушниці в суді, обставини, що стали причиною вчинення правопорушення, характер вчиненого правопорушення, ступінь вини правопорушника, вчинення адміністративного правопорушення вперше, та те, що потерпілий претензій не має, діяння не спричинили та не могли спричинити істотної шкоди суспільним та державним інтересам, правам і свободам громадян або іншим цінностям, що охороняються законодавством, у даному випадку мала місце малозначність вчиненого, а тому вважаю, що ОСОБА_1 слід звільнити від адміністративної відповідальності згідно ст. 22 КУпАП
Керуючись ст.ст. 22, 283, 284 КУпАП, -
п о с т а н о в и в:
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності та оголосити ій усне зауваження.
Справу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП, щодо ОСОБА_1 закрити за малозначністю.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір розміром 384,20 грн.
Постанова про накладення адміністративного стягнення може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови до Львівського апеляційного суду через Буський районний суд Львівської області.
Суддя Г. О. Шендрікова
Суд | Буський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 12.03.2019 |
Оприлюднено | 14.03.2019 |
Номер документу | 80432322 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Буський районний суд Львівської області
Шендрікова Г. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні