ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
14.03.2019 р. Справа № 914/434/19
Суддя Ділай У.І., розглянувши матеріали
За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Гарантспецбуд ЛТД», м. Київ
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Гарантспецбуд-Захід», м. Київ
про: стягнення 110792,47грн заборгованості за договором субпідряду №01.12/1 від 01.12.2016
Встановила:
На розгляд господарського суду Львівської області подано позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Гарантспецбуд ЛТД», до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Гарантспецбуд-Захід», про стягнення 110792,47грн заборгованості за договором субпідряду №01.12/1 від 01.12.2016.
При підготовці справи до розгляду судом встановлено, що позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Згідно з п.2 ч.3 ст.162 ГПК України, позовна заява повинна, серед іншого, містити ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України.
Під час дослідження позовних матеріалів суд встановив, що позивачем зазначено код ЄДРПОУ ТзОВ «Гарантспецбуд-Захід» 40640296, натомість код ЄДРПОУ самого позивача такий же.
Таким чином, позивачем не дотримано вимог положень п.2 ч.3 ст.162 ГПК України щодо зазначеннях усіх необхідних реквізитів.
За змістом ч.ч. 1, 2 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 174 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Так, положеннями ст. 116 Господарського процесуального кодексу України перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок. Строк, обчислюваний роками, закінчується у відповідні місяць і число останнього року строку. Строк, обчислюваний місяцями, закінчується у відповідне число останнього місяця строку. Якщо закінчення строку, обчислюваного місяцями, припадає на такий місяць, що відповідного числа не має, строк закінчується в останній день цього місяця. Якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день. Перебіг строку, закінчення якого пов'язане з подією, яка повинна неминуче настати, закінчується наступного дня після настання події.
Враховуючи викладене, керуючись п.2 ч.3 ст. 162, 164, 172, 174, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд Львівської області, -
УХВАЛИВ:
1.Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Гарантспецбуд ЛТД» - залишити без руху.
2.Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Гарантспецбуд ЛТД», 3-денний строк з дня вручення ухвали суду про залишення позовної заяви без руху для усунення недоліку та повідомити суд правильний ідентифікаційний код ТзОВ «Гарантспецбуд-Захід».
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua.
Суддя Ділай У.І.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 14.03.2019 |
Оприлюднено | 18.03.2019 |
Номер документу | 80470334 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Ділай У.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні