УХВАЛА

"18" березня 2019 р.Справа № 922/4943/15 вх. № 4943/15

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Міньковського С.В.

розглянувши без виклику сторін клопотання ліквідатора про затвердження звіту ліквідатора про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури ліквідації за період з 26.07.2018 р. по 14.03.2019 р.

По справі за заявою Дергачівської ОДПІ ГУ ДФС у Харківської області, м. Дергачі

до ТОВ "Сінтал Агро Трейд"

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду від 15.09.2016 р. Товариство з обмеженою відповідальністю "Сінтал Агро Трейд" визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором по справі призначено арбітражного керуючого Штельманчука Михайла Сергійовича, зобов'язавши його виконати ліквідаційну процедуру у відповідності до приписів ст.ст. 37-48 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

До господарського суду надійшло клопотання ліквідатора, в якому він просить суд затвердити звіт про нарахування і виплату грошової винагороди за період з 26.07.2018 р. по 14.03.2019 р. у сумі 59031,52 грн, здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого Штельманчука Михайла Сергійовича, пов'язаних з виконанням повноважень ліквідатора ТОВ "Сінтал Агро Трейд" за період з 26.07.2018 р. по 14.03.2019 р. в сумі 1229,20 грн за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута.

Розглянувши матеріали справи, надане суду клопотання та звіт ліквідатора ТОВ "Сінтал Агро Трейд" про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури ліквідації за період з 26.07.2018 р. по 14.03.2019 р., суд вважає його таким, що підлягає задоволенню з огляду на наступне.

Частиною 7 ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" передбачено, що звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури ліквідації подається арбітражним керуючим до господарського суду за п'ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою.

У відповідності до ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) виконує повноваження за грошову винагороду.

Згідно вимог ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора складається з основної та додаткової грошових винагород.

Постановою господарського суду від 15.09.2016 р. призначено ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "Сінтал Агро Трейд" Штельманчука Михайла Сергійовича (свідоцтво № 194 від 28.02.13р.) та встановлено йому оплату послуг в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати.

Частиною 7 ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" передбачено, що ліквідатор звітує про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого, здійснення та відшкодування його витрат перед комітетом кредиторів.

Звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат доводиться кредиторам до відома та повинен бути схвалений або погоджений комітетом кредиторів.

Як свідчить наданий суду звіт ліквідатора, на засіданні зборів комітету кредиторів 14.03.2019 р. ліквідатором доведено звіт арбітражного керуючого про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого, здійснення та відшкодування його витрат, за результатами чого комітетом кредиторів ТОВ "Сінтал Агро Трейд" було прийнято рішення погодити звіт арбітражного керуючого про нарахування та виплату грошової винагороди за період з 26.07.2018 р. по 14.03.2019 р., яка складає 59031,52 грн та відшкодування витрат ліквідатора в сумі 1229, 20 грн (витрати на відправлення поштової кореспонденції - 918,00 грн., отримання витягів з державних реєстрів - 311,00 грн) за рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника.

Перевіривши відповідні розрахунки арбітражного керуючого Штельманчук М.С. за період з 26.07.2018 р. по 14.03.2019 р. про нарахування та виплату грошової винагороди в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати в загальній сумі 59031,52 грн та відшкодування витрат в сумі 1229,20 грн, суд вважає його вірним, розрахованим з урахуванням принципу розумності і добросовісності і таким, що підлягає виплаті.

Враховуючи вищевикладене, а також те, що клопотання ліквідатора відповідає вимогам ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд вважає клопотанням таким, що підлягає задоволенню, а звіт ліквідатора арбітражного керуючого Штельманчука М.С. затвердженню.

Керуючись ст.ст. 37-48, 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 233-234 ГПК України, -

УХВАЛИВ:

1. Задовольнити клопотання ліквідатора про затвердження звіту ліквідатора про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за період з 26.07.2018 р. по 14.03.2019 р.

2. Затвердити звіт ліквідатора арбітражного керуючого Штельманчука М.С. про здійснення та відшкодування витрат, пов'язаних з ліквідаційною процедурою за період з 26.07.2018 р. по 14.03.2019 в сумі 1229,20 грн.

3. Затвердити звіт ліквідатора арбітражного керуючого Штельманчука М.С. про нарахування і виплату грошової винагороди за період з 26.07.2018 р. по 14.03.2019 в сумі 59031,52 грн.

4. Ухвалу направити ліквідатору, комітету кредиторів.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена у строки, передбачені ст. 256 ГПК України до Східного апеляційного господарського суду.