ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(скорочене рішення)
20 березня 2019 р. Справа № 816/609/18
Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
Головуючого судді: Лях О.П.,
Суддів: Подобайло З.Г. , Бегунца А.О. ,
при секретарі судового засідання Жданюк Г.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Державної фіскальної служби України на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 11.04.2018 (повний текст складено 20.04.2018, головуючий суддя І інстанції Супрун Є.Б., м.Полтавва) по справі № 816/609/18 за позовом Приватного підприємства "Техагросервіс" до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії ,
П О С Т А Н О В И В:
Апеляційну скаргу Державної фіскальної служби України на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 11.04.2018 по справі № 816/609/18 - залишити без задоволення.
Рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 11.04.2018 по справі № 816/609/18 - залишити без змін.
Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.
Повний текст постанови буде складено 25 березня 2019 року .
Головуючий суддя ОСОБА_1 Судді ОСОБА_2 ОСОБА_3
Суд | Другий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.03.2019 |
Оприлюднено | 21.03.2019 |
Номер документу | 80575512 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Другий апеляційний адміністративний суд
Лях О.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні