Справа № 521/4140/19
Номер провадження:1-кс/521/2156/19
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
14 березня 2019 року м. Одеса
Слідчий суддя Малиновського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 , з секретарем ОСОБА_2 , за участю прокурора ОСОБА_3 , представників власників майна: адвоката ОСОБА_4 , представника ТОВ «Октан Лімітед» ОСОБА_5 , представника ТОВ «ДНІПРОІНВЕСТ» ОСОБА_6 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі клопотання слідчого СВ Малиновського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області погодженого с прокурором Одеської місцевої прокуратури № 2 про арешт майна, за матеріалами досудового розслідування внесеного до ЄРДР за № 12018160470003806 від 07.11.2018 року за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 272, ст. 356, ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 388 КК України, -
В С Т А Н О В И В:
З клопотання слідчого вбачається, що слідчим відділом Малиновського ВП у м. Одесі ГУНП в Одеській області здійснюється досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1ст. 272, ст. 356, ч.3 ст.15 ч. 1 ст.388 КК України.
Під час розслідування, встановлено, що невстановленими особами самовільно, всупереч встановленого законом порядку, розміщено автомобільну заправну станцію, на якій здійснюється роздрібна торгівля паливно-мастильними матеріалами за адресою: м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26з.
Згідно відомостей програмного забезпечення «2Gis» за адресою: м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26з, розташовано АЗС ТОВ «ОІЛ ГРАНТ».
Згідно інформаційної довідки про відомості з Державного реєстру прав власності станом на 21.02.2019 року за адресою: м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26з, відомості щодо реєстрації відсутні.
Згідно отриманої відповіді з ГУ ДСНС в Одеській області від 24.01.2019 року встановлено, що на вказаному об`єкті відсутня та не зареєстрована Декларація відповідності матеріальної бази суб`єкта господарства вимогам пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту або акт вводу в експлуатацію.
Крім того згідно відповіді з ГУ Держпраці в Одеській області від 16.01.2019 року дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки надавався суб`єкту господарювання ТОВ «ГРАНТ ОІЛ» ЄДРПОУ 40973594, за вказаною адресою не надавався.
Згідно відповіді ТОВ «ГРАНТ ОІЛ» від 18.01.2019 останні господарську діяльність за адресою: м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26з, не здійснюють.
Вказані роботиу відповідностіз переліком,затвердженим НаказомДержнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 № 15, є роботами з підвищеною небезпекою.
Попри наявні грубі порушення правил законодавства з охорони праці, станом на 22.02.2019 року АЗС, розташована за адресою: м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26з, продовжувала здійснювати господарську діяльність по реалізації паливно-мастильних матеріалів.
06.03.2019 року, на підставі ухвали слідчого судді від 26.02.2019 року розпочато обшук земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Іцхара Рабіна, 26з, на якій розташовано АЗС. В ході проведення обшуку представником за довіреністю директора ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» ОСОБА_5 вказано про те, що вказана АЗС перебуває у користуванні ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» та згідно реєстраційних документів АЗС зареєстровано за адресою: м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26. Крім того ОСОБА_5 зазначено про те, що ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» отримало у оренду комплекс вказаної АЗС згідно відповідного договору оренди від ТОВ «АТА СЕРВІС» де також вказано адресу: м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26.
Під час проведення обшуку представниками ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» та ТОВ «АТА СЕРВІС» будь-яких документів щодо діяльності дозвільного та погоджувального характеру на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки для здійснення господарської діяльності, а саме АЗС за вказаною адресою не надано.
В ході обшуку виявлено та вилучено певний перелік експлуатаційних журналів, копій договорів з ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» та інших підприємств щодо діяльності у сфері здійснення незаконної господарської діяльності по реалізації ПММ. Крім того, наявне в підземних ємностях пальне опечатано для подальшого вилучення про що було зазначено у протоколі обшуку.
Обшук проводився на протязі двох днів 06.03.2019 року та 07.03.2019 року.
07.03.2019 о 00.10 годині співробітниками поліції Малиновського ВП у м. Одесі ГУНП в Одеській області встановлено факт спроби не встановленими особами перекачування за допомогою електронасосу вилученого в ході обшуку палива з опечатаних ємностей у дві автоцистерни. В зв`язку з виявленими обставинами, обшук було відновлено для фіксації вказаного факту, тобто в зв`язку з невідкладністю слідчої дії, в ході якого вилучено електромеханічний насос з помпою для перекачування палива, який було під`єднано з явними порушеннями технічної безпеки до електрокабелю, який веде до операторської; рукавички, викрутка, ножиці, розвідний ключ, розірваний дріт для пломбування. Крім того, між роздавальною колонкою та ємностями з паливом виявлено два вантажних авто з напівпричепом-цистерною, з реєстраційними авто-номерами НОМЕР_1 (авто), НОМЕР_2 (напівпричеп-цистерна для палива), НОМЕР_3 (авто), НОМЕР_4 (напівпричеп-цистерна для палива), які опечатано, а свідоцтво про реєстрацію вказаних транспортних засобів та ключі до них вилучено, про що також було зазначено у протоколі обшуку.
Вищевказані обставини свідчать про спробу приховування майна, яке описано згідно протоколу обшуку як вилучене, в зв`язку з чим до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо замаху на вчинення злочину за ознаками ч.3 ст.15, ч.1 ст.388 КК України та об`єднано з кримінальним провадженням №12018160470003806.
В подальшому 07.03.2019 року обшук знову було продовжено за участю спеціаліста головного інспектора сектору техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУДСНС України в Одеській області ОСОБА_7 .
На думку слідчого оскільки суб`єкти господарювання ТОВ «АТА СЕРВІС» та ТОВ «Октан Лімітед» здійснюють свою основну підприємницьку діяльність в сфері роздрібної торгівлі пальним, яка відноситься до діяльності з підвищеною небезпекою, наявні виявлені порушення є реальною загрозою виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, відповідно до ЗУ «Про об`єкти підвищеної небезпеки».
Зберігання, використання та транспортування палива (тимчасово вилученого майна) ТОВ «Октан Лімітед» без документів дозвільного та режимного характеру, допущення ним порушень вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, охорони праці та промислової безпеки становить реальну та невідворотну загрозу життю та здоров`ю людей.
Враховуючи викладені обставини, слідчий СВ Малиновського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області просить накласти арешт на вказане вилучене майно, оскільки існує загроза знищення речових доказів тимчасово вилученого майна.
Прокурор під час розгляду клопотання просив слідчого суддю клопотання слідчого задовольнити та накласти арешт на вказане майно.
Представники власників майна, просили слідчого суддю відмовити в задоволенні клопотання, оскільки проведений органом досудового розслідування обшук незаконний, а допущені порушення під час проведення обшуку свідчать про відсутність правових підстав для накладення арешту на майно.
Вивчивши клопотання та матеріали приложені до нього, вислухавши думку прокурора, слідчий суддя вважає, що в задоволенні клопотання слідчого необхідно відмовити, з наступних підстав.
Стаття 170 КПК України регулює підстави для арешту майна, та зазначає яке саме майно може бути арештовано.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому КПК України порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Метою арешту майна, відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України, серед іншого, є збереження речових доказів. Частина 3 статті 170 КПК України також передбачає, що у випадку передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 КПК України.
Як встановлено, під час розгляду клопотання, досудове розслідування розпочато 07.11.2018 року за ст. 356 КК України /самоправство/ на підставі заяви голови громадської організації «Оберіг Одеса» в якій він вказує на незаконність розміщення газових заправок в Малиновському районі м. Одеси, які розташовані за адресами: м. Одеса, вул. І. Рабіна, 26/1, м. Одеса, вул. с. Палія, 141, м. Одеса, вул. Інглезі, 8/5. В подальшому, 29.11.2018 року прокурором самостійно виявлено кримінальне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 272 КК України /порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою/, а саме за допомогою інтернету встановлений ряд газозаправних станцій в м. Одесі.
В межах вказаних двох кримінальних проваджень, співробітники Малиновського ВП в м. Одесі та Одеської місцевої прокуратури № 2 отримавши відповідну ухвалу слідчого судді від 26.02.2019 року вирішили провести обшук на АЗС ТОВ «ОІЛ ГРАНТ» за адресою м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26з.
Прибувши на місце проведення обшуку 06.03.2019 року, органом досудового розслідування було встановлено, що юридична адреса АЗС становить м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26 та юридична назва підприємства є ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД», яке здійснює оренду комплексу АЗС згідно відповідного договору у ТОВ «АТА СЕРВІС». Жодної діяльності з реалізації газу вказана АЗС не здійснює.
Однак, незважаючи на встановлені суттєві розбіжності у юридичній адресі, назві та предметі діяльності товариства, орган досудового розслідування розпочав проведення слідчої дії обшук, який проводився на протязі двох днів, з певною перервою у часі.
Як відомо ст. 234 КПК України, встановлює як мету проведення обшуку, його підстави, умови за яких він може бути проведений так і вимоги до процесуальних документів, які повинен скласти як слідчий так і слідчий суддя. Вказана норма Закону є гарантією права особи на повагу до приватного і сімейного життя, що передбачено в ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, тобто від свавільного вторгнення до будь якої власності особи. За загальним правилом, держава гарантує кожній особі недоторканість житла чи іншого володіння особи /ст. 30 Конституції України, ст. 13 КПК України/. Однак безумовно у вказаному праві є виключення, що визначається, як «окрім як за вмотивованим судовим рішенням, крім випадків, передбачених КПК України».
Для того, щоб визначити слідчому судді чи є підстави для проведення обшуку, йому необхідні відомості не лише щодо обставин кримінального провадження, короткий виклад обставин злочину, що розслідується та підстав для обшуку. Слідчий повинен точно знати місце де саме він планує провести обшук, його власника або володільця, індивідуальні або родові ознаки речей, документів та іншого майна, що планується відшукати.
У даному випадку, є очевидним, що слідчий перед проведення обшуку належним чином не підготувався до його проведення, оскільки надав слідчому судді повністю недостовірні відомості щодо об`єкту обшуку /юридична адреса, назва підприємства/. Отримання відомостей про АЗС з інтернету, без витребування відповідної інформації з компетентних юридичних органів, також свідчить про поверхневі підготовчі дії для проведення важливої слідчої дії.
У будь якому випадку, слідчий та прокурор прибувши для проведення слідчої дії обшуку на місце та з`ясувавши, що ухвала слідчого судді містить дозвіл на проведення обшуку за іншою юридичною адресою та у іншій юридичній особі, повинні були негайно зупинити будь-які слідчі та процесуальні дії до отримання належного та законного рішення слідчого судді на проведення обшуку.
Таким чином, слідчим суддею очевидно встановлений факт незаконного проведення обшуку, оскільки судового рішення на проведення обшуку у ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» за адресою м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26 не існує. Підстав для проведення обшуку без ухвали слідчого судді в порядку ч. 3 ст. 233 КПК України ані слідчим в клопотанні ані прокурором в судовому засіданні не повідомлено. Слідчим суддею таких підстав відповідно не встановлено, оскільки жодного невідкладного випадку пов`язаного з врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину не відбувалось.
Відсутність правових підстав для проведення обшуку ставить під сумнів існування правових підстав для накладення арешту на вилучене майно, в тому числі в зв`язку з відсутністю розумної та законної мети використання вилучених речей, предметів та документів як доказів. Тобто окрім процесуальних порушень, слідчим суддею встановлені матеріальні порушення, які ставлять під сумнів накладення арешту на майно.
Так, початковим елементом процесу доказування є збирання доказів. Воно здійснюється проведенням слідчих та інших процесуальних дій, передбачених КПК України. Обшук як слідча дія, є виключним способом збирання (отримання) доказів при провадженні досудового слідства, оскільки слідчий (прокурор) як суб`єкт доказування, за допомогою передбаченого Законом фактично необмеженого права на вхід до житла (чи іншого володіння особи), без дозволу осіб які в ньому проживають (перебувають, працюють), вторгаються таким чином в особисте життя людини, тобто в суб`єктивне право кожного громадянина, яке є його соціальним благом, яке гарантоване державою.
Вказана слідча дія є досить ефективною при дотриманні всіх процесуальних правил і тактичних прийомів, а також використання технічних засобів пошуку, фіксації та вилучення відшуканого.
Відсутність чіткого уявлення про мету слідчої дії може призвести слідчого до необґрунтованого його проведення, сама слідча дія виявиться неефективною, а її результат недопустимим доказом.
Під час судового розгляду клопотання слідчого про арешт майна, прокурор не повідомив, які правові підстави для арешту майна.
Так серед вилученого майна є документи /бухгалтерські, облікові, виробничі, кадрові/, паливо різного виду та кількості, автозаправна колонка, насос, інструменти, два вантажні автомобілі з напівпричепами-цистернами.
Однак в судовому засіданні прокурор не повідомив, як вказані речі, предмети і документи можуть бути використані органом досудового розслідування для доведення обставин, що передбачені в ст. 91 КПК України за злочинами самоправство та порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.
Фактично, можливо зробити висновок, що обшук відбувався лише заради самого обшуку і не переслідував мету виявлення та вилучення доказів для фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення.
Вказаний висновок об`єктивно підтверджує відсутність в матеріалах клопотання відомостей про будь-які неправомірні дії ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» у якої вилучили все майно, що стосується господарської діяльності. Не добавляє об`єктивності та неупередженості діям слідчого і прокурора факт розслідування кримінального провадження щодо незаконних газових заправок, а проведення обшуку на звичайні паливній заправці, яка не займається реалізацією газу.
Слідчий суддявважає,що суб`єктикримінального процесупри здійсненнісвоєї діяльностіповинні діятив межахзакону,а разомз тим-ще йзгідно зпринципами інормами поведінки,прийнятим якв суспільстві,так ів професійномусередовищі кожногоз них.Етичні джереласправедливості вкримінальному процесівиступають обов`язковоюумовою успішноговирішення його завдань і визначаються виходячи з моральних і ділових якостей в даному випадку співробітників поліції та прокуратури.
На думку слідчого судді, моральність повинна входити в число вимог, що пред`являються до змісту законних інтересів, особливо коли такий інтерес виходить від державних службовців. Відповідно будь-які процедурні дії співробітників поліції та прокуратури повинні відповідати не тільки загальним засадам та принципам здійснення кримінального провадження що визначені в Законі, але й відповідати принципам гідності, пропорційності, порядності та розумності. У даному провадженні дії співробітників поліції та прокуратури не були пропорційними тобто при правовому регулюванні здійснення досудового розслідування не був дотриманий розумний баланс (справедлива рівновага) приватних і публічних (суспільних) інтересів.
Будь-яка слідча дія повинна проводитись при наявності правових і фактичних підстав, тобто при наявності сукупності передбачених кримінально-процесуальним законом умов і фактичних даних в інтересах встановлення дійсних обставин по провадженню. Однак прокурором не доведено в судовому засіданні розумних, правових та фактичних підстав, які б обумовлювали проведення такої важливої, з точки зору доказування слідчої дії, як обшук.
Враховуючи викладені обставини, слідчий суддя вважає, що підстав для арешту предметів, речей і документів які було вилучено під час обшуку 06.03.2019 року та 07.03.2019 року за адресою м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26 не має.
Керуючись ст. ст. 132, 167, 170, 172, 173 КПК України, Слідчий суддя, -
У Х В А Л И В:
В задоволенні клопотання слідчого СВ Малиновського ВП у м. Одесі ГУНП в Одеській області погодженого с прокурором Одеської місцевої прокуратури № 2 про арешт майна, а саме:
1.«Журнал приема-сдачи дежурства» прошитий та пронумерований ТОВ «Октан Лімітед» на 101 арк.;
2.«Журнал учета расхода нефтепродуктов АЗС №774» прошитий та пронумерований ТОВ «Октан Лімітед» на 100 арк.;
3.«Журнал учета счетных устройств ТРК» прошитий та пронумерований ТОВ «Октан Лімітед» на 100 арк.;
4.«Книга обліку розрахункових операцій №3000462752 8/2» прошита та пронумерована ТОВ «Октан Лімітед» на 40 арк.;
5.«Журнал реєстрації пробнафтопродуктів» прошитий та пронумерований ТОВ «Октан Лімітед» на 21 арк.;
6.«Журнал учета пломб бензовоза» прошитий та пронумерований ТОВ «Октан Лімітед» на 100 арк.;
7.«Журнал обліку нафтопродуктів на АЗС №77» прошитий та пронумерований ТОВ «Октан Лімітед» на 11 арк.;
8.«Журнал реєстрації перевірок №1» прошитий та пронумерований ТОВ «Октан Лімітед» на 20 арк.;
9.Копія Декларації безпеки об`єкта підвищеної небезпеки АЗС № 77 від 2014 р. на 64-х арк.;
10.«Журнал оперативного контролю за станом охорони праці АЗС №77» прошитий та пронумерований ТОВ «Октан Лімітед» на 51 арк.;
11.Копія Екпертного висновку декларації безпеки об`єкту підвищеної небезпеки АЗС №77 від 06.08.2014 на 7 арк.;
12.«Журнал снятия показания счетчиков с ТРК АЗС №77» прошитий та пронумерований ТОВ «Октан Лімітед» на 95 арк.;
13.Градуювальна таблиця для обладнання на 2 арк.
14.Копія Експертного висновку від 07.08.2014 №123-15-07-064814 щодо ТОВ «Ойл Траст» АЗС №77» на 5-ти арк.;
15.Копія паспорту АЗС №77 від 16.01.2017 на 11-ти арк.;
16.Копія виписка з держреєстру на ТОВ «Октан Лімітед» від 09.10.2017 на 1 арк.;
17.Накази № 6, 7, 8 ТОВ «Октан Лімітед» на 3-х арк.;
18.Копії угод з ТОВ «Октан Лімітед» на 13-ти арк.;
19.Обліки відходів та пакувальних матеріалів і тари з 2014 р. по ІV квартал 2018 р. на 36 арк.;
20.Направлення на стажування від 11.10.18 та 26.11.18 АЗС №77 на 2-х арк.
21.Копії медичних висновків на працівників на 22 арк.;
22.Паспорт на прилади приймально-контрольні пожежні «ТІРАС-4П», «ТІРАС-8П» на 14-ти арк.
23.Копії вимог майстрів та операторів АЗС про положення ведення масових операцій на 1 арк.;
24.Накази ТОВ «ОЙЛ ГАРАНТ» від 19.01.18, 30.06.18 на 2-х арк.
25.Копія Декларації №246 ТОВ «ОЙЛ ГАРАНТ» на 1-му арк.;
26.Копія Договору №43-2017 від 01.10.17 ТОВ «ОЙЛ ГАРАНТ» на 1-му арк.
27.Копія Договору №00-1035/18 від 15.03.18 ТОВ «ОЙЛ ГАРАНТ» на 4-х арк.
28.Папка №2, яка містить копії з посадовими інструкціями, робочими інструкціями, ліцензіями, розпорядженнями, наказами, довідкою про опломбування, реєстраційне посвідчення, акт введення в експлуатацію реєстратора розрахункових операцій, інструкція щодо заповнення журналу РФО, інструкція оператора касового апарату ND-797(книжка), акт приймання-передавання Устаткування на ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД», окрім останнього акту на ТОВ «ОЙЛ ГАРАНТ» на 80-ти арк.;
29.Х-звіт за 06.03.19 час 15-57 год ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» АЗС з магазином №77 м. Одеса, вул. І.Рабіна, 26
30.Пальне в резервуарі №1 з маркою «ДП ENERGY» згідно Х-звіту від 06.03.19 час 15-57 год з залишком 11084.93 літрів, яке 07.03.2018 передане на відповідальне зберігання майстру АЗС ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» ОСОБА_8 ;
31. Пальне в резервуарі №2 з маркою «А-95» згідно Х-звіту від 06.03.19 час 15-57 год з залишком 20905,93 літрів, яке 07.03.2018 передане на відповідальне зберігання майстру АЗС ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» ОСОБА_8 ;
32.Пальне в резервуарі №3 з маркою «А-92 ENERGY» згідно Х-звіту від 06.03.19 час 15-57 год з залишком 20659.12,93 літрів, яке 07.03.2018 передане на відповідальне зберігання майстру АЗС ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» ОСОБА_8 ;
33.Двостороння автозаправна колонка на 6-ть пістолетів, встановлена на території АЗС, яка 07.03.2018 передана на відповідальне зберігання майстру АЗС ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» ОСОБА_8 ;
34.POS-термінал «іпдепісо» без позначень, ідентифікаційного номеру, який 07.03.2018 переданий на відповідальне зберігання майстру АЗС ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» ОСОБА_8 ;
35.Електромеханічний насос з помпою для перекачування палива;
36.Інструменти, а саме: рукавички, відкрутка, ножиці, розвідний ключ, розірваний дріт для пломбування;
37.Вантажний автомобіль «VOLVO FM 400» р/н НОМЕР_1 з напівпричепом-цистерною р/н НОМЕР_2 , з двома свідоцтвами про реєстрацію транспортних засобів та одним ключем;
38. Вантажний автомобіль «VOLVO FM 400» р/н НОМЕР_3 з напівпричепом-цистерною р/н НОМЕР_4 , з двома свідоцтвами про реєстрацію транспортних засобів та одним ключем,
яке було вилучено під час обшуку 06.03.2019 року та 07.03.2019 року за адресою м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26, за матеріалами досудового розслідування внесеного до ЄРДР за № 12018160470003806 від 07.11.2018 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 272, ст. 356, ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 388 КК України відмовити.
Відповідно до ч. 3 ст. 173 КПК України негайно повернути власникам тимчасове вилучене майно, вилучене відповідно до протоколу обшуку від 06.03.2019 року та 07.03.2019 року за адресою м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 26.
Копію ухвали надіслати слідчому, прокурору та представникам власників майна.
Ухвала слідчого судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
Апеляційна скарга, на ухвалу слідчого судді, може бути подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції, протягом п`яти днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Суд | Малиновський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 18.03.2019 |
Оприлюднено | 15.02.2023 |
Номер документу | 80821129 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Малиновський районний суд м.Одеси
Гарський О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні