Віньковецький районний суд Хмельницької області
Справа № 670/716/18
Провадження № 2/670/27/19
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
15 квітня 2019 року смт. Віньківці
Віньковецький районний суд Хмельницької області в складі головуючого судді Потапова О.О.
з участю секретаря Корчової А.І.,
представника позивача ОСОБА_1,
представника відповідача ТОВ Летичів Агро Сторожука А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт Віньківці справу за позовом ОСОБА_3 до Комунального підприємства Спецбудресурс , третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю Летичів Агро , про визнання припиненими договорів оренди земельних ділянок, визнання протиправним та скасування рішення про їх державну реєстрацію,-
ВСТАНОВИВ:
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту рішення суду, пов'язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, вважаю за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Відповідно до ст. 259 ЦПК України оголошується вступна та резолютивна частина рішення, повний текст якого буде складено 23 квітня 2019 року.
Керуючись ч. 1 ст. 268 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
В задоволенні вимог ОСОБА_3 за її позовом до Комунального підприємства Спецбудресурс про визнання припиненим договору оренди від 10.08.2011 року № 1147 земельної ділянки кадастровий номер НОМЕР_1 та договору оренди № 1148 земельної ділянки кадастровий номер НОМЕР_2 укладених між ОСОБА_3 та товариством з обмеженою відповідальністю Агро-Майдан , - відмовити.
В задоволенні вимог ОСОБА_3 за її позовом до Комунального підприємства Спецбудресурс про визнання протиправним та скасування рішення Комунального підприємства Спецбудресурс Хмельницької районної ради про державну реєстрацію права оренди землі від 12.11.2016 року номер запису 17479054 земельної ділянки за договором оренди № 1147 кадастровий номер НОМЕР_1 загальною площею 1,0634 га та запису № 17458685 земельної ділянки за договором оренди № 1148 кадастровий номер НОМЕР_2 загальною площею 0,6221 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за ТОВ Летичів Агро , - відмовити.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Хмельницького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи якому рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного тексту рішення суду.
Повний текст рішення буде складено 23 квітня 2019 року.
Суддя О.О.Потапов
Суд | Віньковецький районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 15.04.2019 |
Оприлюднено | 16.04.2019 |
Номер документу | 81167868 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Віньковецький районний суд Хмельницької області
Потапов О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні