КОМСОМОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 530/1620/18
Провадження № 2-о/534/15/19
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
18 квітня 2019 рокум. Горішні Плавні
Комсомольський міський суд Полтавської області в складі головуючого судді Куц Т.О., з участю: секретаря судового засідання Ребриної О.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Попівська сільська рада Зіньківського району Полтавської області, про встановлення факту постійного проживання,
в с т а н о в и в :
В провадженні суду знаходиться справа за заявою ОСОБА_1, в якій він прохає встановити факт проживання ОСОБА_2 з ОСОБА_1 однією сім'єю.
Ухвалою Зінківського районного суду Полтавської області від 30.10.2018 провадження у справі було відкрито (а.с.21).
Ухвалою Зінківського районного суду Полтавської області від 15.01.2019 справу за заявою ОСОБА_1 передано за підсудністю до Комсомольського міського суду Полтавської області (а.с.44).
Ухвалою Комсомольського міського суду Полтавської області від 12.03.2019 (а.с.56) відкрито провадження у справі.
Будучи належним чином повідомленими про час та місце розгляду справи, сторони в судове засідання не з'явилися.
Від заінтересованої особи на адресу суду надійшла заява про розгляд справи за відсутності представника Попівської сільської ради Зінківського району Полтавської області, проти задоволення заявлених ОСОБА_1 вимог не заперечували (а.с.63).
Перевіривши позовну заяву та додані до неї документи, вважаю, що позов підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Згідно ч.5 ст.177 ЦПК України, позивач зобов'язаний додати до позовної заяви всі наявні у нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
У відповідності до вимог ст.95 ЦПК України, письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.
Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення (частина 5 ст.95 ЦПК України).
Відповідно до п. 5.27 Національного стандарту України Державної уніфікованої системи документації Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації Вимоги до оформлювання документів ДСТУ 4163-2003, затверджених наказом Держспоживстандарту України від 7 квітня 2003 р. N 55, відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії документа. Засвідчуючий напис проставляється під реквізитом "підпис".
Проте, надані заявником копії письмових доказів належним чином не засвідчені та не зазначено про наявність у заявника чи інших осіб оригіналів письмових доказів.
Крім того, деякі з доданих копій документів не належної якості, що унеможливлює їх читання.
Згідно норм ч.3 ст.294 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.
У відповідності до ч.11 ст.187 ЦПК України, суддя, встановивши, після відкриття провадження у справі, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175, 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу не пізніше наступного дня, в якій зазначаються підстави залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня вручення позивачу ухвали.
Відповідно до п.8 ч.1 ст.257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, та не було сплачено судовий збір і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст.187,257,294 ЦПК України, -
у х в а л и в :
Заяву ОСОБА_1, заінтересована особа Попівська сільська рада Зіньківського району Полтавської області, про встановлення факту постійного проживання - залишити без руху.
Надати заявнику п'ятиденний строк для подання до суду заяви з урахуванням зазначених в ухвалі недоліків, який починається з дня вручення йому цієї ухвали.
В разі якщо заявник не усуне недоліки заяви у строк, встановлений судом, заяву буде залишено без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.
Суддя підпис ОСОБА_3
Згідно з оригіналом.
Суддя Т.О.Куц
Суд | Комсомольський міський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 18.04.2019 |
Оприлюднено | 19.04.2019 |
Номер документу | 81255312 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Комсомольський міський суд Полтавської області
Куц Т. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні