Справа № 296/2647/18 Головуючий у 1-й інст. Рожкова О. С.
Категорія 19 Доповідач Микитюк О. Ю.
У Х В А Л А
18 квітня 2019 р. м. Житомир
Суддя Житомирського апеляційного суду Микитюк О.Ю., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області на рішення Корольовського районного суду м. Житомира від 26 лютого 2019 року
у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Магазин Рябінушка до Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області, ОСОБА_1, Товарної біржи ІННЕКС (третя особа - Товариство з обмеженою відповідальністю Магазин №116 Рябінушка ) про визнання недійсним аукціону та договору купівлі - продажу,
в с т а н о в и в:
Апеляційне провадження по справі не може бути відкрито апеляційним судом, оскільки апелянт не сплатив судовий збір.
Судом першої інстанції розглянуто дві вимоги немайнового характеру.
Відповідно до ч.1 ст.4 Закону України Про судовий збір , судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі. З 01.01.2018 року розмір прожиткового мінімуму на одну працездатну особу в розрахунку на місяць становив 1762грн.
Відповідно до підпункту 6 п.1 ч.2 ст.4 Закону України Про судовий збір за подання до суду апеляційної скарги на рішення суду, судовий збір сплачується в розмірі 150% ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.
Згідно із п.п.2 п.1 ч.2 ст.4 ЗУ Про судовий збір - за подання до суду заяви немайнового характеру юридичною особою ставка судового збору складала 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Сума судового збору, яка підлягала сплаті при поданні позовної заяви, складає 3524грн.
Відтак, виходячи із позовних вимог, апелянту необхідно сплатити: 5286грн. судового збору (150% від 3524грн. - суми, яка підлягала сплаті при поданні позовної заяви)
Відповідно до Закону України Про судовий збір та листа Державної судової адміністрації України № 15-15335/15 від 28.08.2015р. судовий збір згідно закону перераховується у безготівковій або готівковій формі, при сплаті судового збору через онлайн системи, банкомати для приймання платежів, інтернет-банкінг, банківські установи обов'язковими для заповнення платниками є наступні реквізити:
-дата документа;
-отримувач коштів: УК у м. Житомирі;
-код отримувача: ЄДРПОУ 38035726;
-банк отримувача: Казначейство України (ЕАП);
-код банку отримувача: МФО 899998;
-рахунок отримувача: 34314206080010;
-код класифікації доходів бюджету: 22030101
-призначення платежу.
При сплаті судового збору поле призначення платежу розрахункового документа повинно бути заповнено наступним чином:
-службовий код (знак): * (зірочка);
-розділовий знак ; (крапка з комою);
-код ознаки судового збору 101 ;
-розділовий знак ; (крапка з комою);
-код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше) або реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі, якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку в паспорті;
-розділовий знак ; (крапка з комою);
-роз'яснювальна інформація про призначення платежу у такій формі: Судовий збір, за позовом ____( ПІБ чи назва установи, організації позивача), _____ (назва суду, де розглядається справа) . Використання символу ; не допускається.
Відповідно до ст. 9 Закону України Про судовий збір судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України. Суд перед відкриттям (порушенням) провадження у справі, прийняттям до розгляду заяв (скарг) перевіряє зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.
Ст. 357 ЦПК України передбачено, що до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст.356 ЦПК України, застосовуються положення ст. 185 ЦПК України.
За таких обставин апеляційну скаргу слід залишити без руху, надавши строк для виправлення недоліків.
Керуючись ст. ст. 185, 356, 357 ЦПК України, суддя
у х в а л и в:
Апеляційну скаргу Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області на рішення Корольовського районного суду м. Житомира від 26 лютого 2019 року - залишити без руху.
Надати особі, яка подає апеляційну скаргу, строк для усунення вказаних недоліків - протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали.
Повідомити, що оригінал квитанції (платіжного доручення) про сплату судового збору має бути подано безпосередньо до Житомирського апеляційного суду.
Роз'яснити апелянту, що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк, недоліків апеляційна скарга буде вважатися неподаною та повернута особі, яка її подала.
Суддя:
Суд | Житомирський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.04.2019 |
Оприлюднено | 19.04.2019 |
Номер документу | 81260913 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Житомирський апеляційний суд
Микитюк О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні