Справа № 640/20106/18
н/п 2-с/640/38/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"17" квітня 2019 р. Суддя Київського районного суду міста Харкова Ніколаєнко І.В, перевіривши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу, -
ВСТАНОВИВ:
Заявник ОСОБА_1 звернулась 10.04.2019 року до суду з заявою, відповідно до якої просить скасувати судовий наказ № 640/20106/18. Посилається на те, що судовий наказ знаходиться на виконанні у Виконавчій службі Київського ВДВС м. Харкова. Зазначає про те, що вона не була повідомлена про існування судового наказу, не дивлячись на те, що постійно відвідує поштове відділення.
Суддя, перевіривши заяву про скасування судового наказу, дійшов висновку про те, що вона підлягає поверненню заявнику, виходячи з наступного.
Приписами ст. 170 ЦПК України встановлено вимоги до форми і змісту заяви про скасування судового наказу та строків її подання.
Так, відповідно до ч. 3 ст. 170 ЦПК України заява про скасування судового наказу має містити: 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України; 3) ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження; 4) наказ, що оспорюється; 5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.
Відповідно до приписів ч. 5 ст. 170 ЦПК України до заяви про скасування судового наказу додаються: 1) документ, що підтверджує сплату судового збору; 2) документ, що підтверджує повноваження представника боржника, якщо заява подається таким представником; 3) клопотання про поновлення пропущеного строку, якщо заява подається після спливу строку, передбаченого частиною першою цієї статті.
Разом з тим, заява про скасування судового наказу не містить: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України; зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.
До заяви про скасування судового наказу не додано: документ, що підтверджує сплату судового збору в розмірі 96,50 грн.; клопотання про поновлення пропущеного строку, якщо заява подається після спливу строку, передбаченого частиною першою цієї статті.
Судовий наказ Київського районного суду м. Харкова за заявою КП "Жилкомсервіс" про стягнення заборгованості з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за період з 01.11.2015 року по 01.10.2018 року в розмірі 2088,13 грн. з ОСОБА_2 та ОСОБА_1 видано 15.11.2018 року.
До заяви про скасування судового наказу заявником надано копію постанови про відкриття виконавчого провадження від 29.03.2019 року ВП № 58745840, копію супровідного листа Київського ВДВС м. Харків від 29.03.2019 р. № 14653 та копію конверта.
Відповідно до ч. 6 ст. 170 ЦПК України у разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду.
Враховуючи вищевикладене, беручи до уваги те, що подана до суду заява про скасування судового наказу не відповідає вимога ст. 170 ЦПК України, заявником не сплачено судовий збір в розмірі 96,50 грн., суд вбачає підстави для її повернення заявнику без розгляду.
Керуючись вимогами ст.ст. 170-171 ЦПК України, суд, -
УХ В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу - повернути заявнику.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до апеляційного суду Харківської області. У разі, якщо ухвала була постановлена без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 15 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя І.В.Ніколаєнко
Суд | Київський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 17.04.2019 |
Оприлюднено | 19.04.2019 |
Номер документу | 81263923 |
Судочинство | Цивільне |
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Кузьменко Володимир Володимирович
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Кузьменко Володимир Володимирович
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Кузьменко Володимир Володимирович
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Кузьменко Володимир Володимирович
Цивільне
Київський районний суд м.Харкова
Ніколаєнко І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні