ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

22.04.2019 р. Справа № 914/726/19

Суддя Господарського суду Львівської області Гоменюк З.П.,

розглянувши матеріали за позовом Товариства з додатковою відповідальністю Шляхове ремонтно-будівельне управління №65 , м. Львів

до відповідача Самбірського комунального підприємства Об'єднане , м.Самбір Львівської області

про стягнення 305 571,75 грн.

ВСТАНОВИВ

На розгляд господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Товариства з додатковою відповідальністю Шляхове ремонтно-будівельне управління №65 до Самбірського комунального підприємства Об'єднане про стягнення 305 571,75 грн.

Розглянувши позовну заяву та додані до неї документи, господарський суд дійшов висновку про необхідність залишення її без руху, з огляду на наступне.

Як вбачається із поданих матеріалів, позивачем до позовної заяви долучено ряд документів у копіях. При цьому позивачем не зазначено про наявність у нього або іншої особи оригіналів доказів, копії яких додано до позовної заяви, що є порушенням п.8 ч.3 ст.162 ГПК України.

Крім того, відповідно до п.п.9, 10 ч.3 ст.162 ГПК України, позовна заява повинна містити попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести в зв'язку із розглядом справи та підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Як вбачається із поданих матеріалів, позовна заява не містить попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести в зв'язку із розглядом справи, що є порушенням вимог п.9 ч.3 ст.162 ГПК України та не зазначено про відсутність аналогічного позову.

За приписами ч.2 ст.9 Закону України "Про судовий збір" суд перед відкриттям (порушенням) провадження у справі, прийняттям до розгляду заяв (скарг) перевіряє зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.

Згідно даних інформаційної системи "Діловодство спеціалізованого суду" підтверджується зарахування до спеціального фонду Державного бюджету сплаченої позивачем суми судового збору в розмірі 4734,18 грн.

Відповідно до ч.1 та ч.2 ст.174 ГПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Виходячи з наведеного та керуючись нормами статей 162, 164, 174, 232, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1 . Позовну заяву залишити без руху.

2 . Встановити позивачу 10-денний строк на виправлення допущених недоліків (при оформленні та поданні позовної заяви) шляхом надання суду:

- попереднього (орієнтовного) розрахунку суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести в зв'язку із розглядом справи;

- інформації із зазначенням про наявність у позивача або іншої особи оригіналів доказів, копії яких додано до позовної заяви;

- підтвердження про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

У випадку невиконання цієї ухвали у встановлений судом строк, позовна заява вважається неподаною і підлягає поверненню позивачу зі всіма доданими до неї документами.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.

Суддя Гоменюк З.П.

Зареєстровано 22.04.2019
Оприлюднено 22.04.2019
Дата набрання законної сили 22.04.2019

Судовий реєстр по справі 914/726/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 16.09.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 12.08.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 15.07.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 10.06.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 07.05.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 22.04.2019 Господарський суд Львівської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону