Комінтернівський районний суд м.Харкова
Провадження № 2/641/1294/2019 Справа № 641/8480/17
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 квітня 2019 року м. Харків
Комінтернівський районний суд м. Харкова у складі
головуючого судді Фанда О.А.,
за участю секретаря судових засідань - ОСОБА_1,
розглянувши під час проведення підготовчого судового засідання клопотання представника відповідача ОСОБА_2 - ОСОБА_3 про витребування доказів,-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Комінтернівського районного суду м. Харкова перебуває цивільна справа за позовом керівника Харківської місцевої прокуратури № 5 в інтересах держави в особі Головного управління Державної фіскальної служби України в Харківській області до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.
Представник відповідача подав клопотання про витребування доказів, в якому просить витребувати у Господарського суду Харківської області засвідчені належним чином копії матеріалів справи № Б-24/108-06, а саме: ухвалу Господарського суду Харківської області про затвердження ліквідаційного балансу від 19.06.2013 року, ліквідаційний баланс, затверджений ухвалою Господарського суду Харківської області від 19.06.2013 року. При цьому, посилався на те, що ДПІ у Комінтернівському районі м. Харкова в рамках справи про банкрутство було заявлено кредиторські вимоги до ТОВ СУАП Веда-Холдінг в тому числі щодо стягнення недоїмки з оплати ПДВ у розмірі 1777151,33 грн. Ухвалою Господарського суду Харківської області про затвердження ліквідаційного балансу від 19.06.2013 року по справі № Б-24/108-06 прийнято рішення про затвердження ліквідаційного звіту, ліквідовано юридичну особу - ТОВ СУАП Веда-Холдінг , код 31941944 та визнано вимоги до боржника, не задоволені за недостатністю майна банкрута, погашеними. В рамках зазначеної процедури вирішено питання про задоволення частини кредиторських вимог, в тому числі ДПІ у Комінтернівському районі м. Харкова. З огляду на викладене встановлення дійсної суми непогашеної недоїмки є передумовою визначення розміру шкоди спричиненої державі. Вказані обставини можуть бути встановлені шляхом дослідження ліквідаційного звіту ліквідатора, затвердженого судом. ОСОБА_2 не має статусу учасника справи № Б-24/108-06 і відповідно не має можливості ознайомитися з матеріалами справи та надати копію звіту із зазначенням сум погашеної недоїмки в обгрунтування своєї правової позиції до суду.
В судове засідання учасники справи не з явилися, повідомлялися про час та місце розгляду справи своєчасно та належним чином.
Суд, вивчивши матеріали справи, клопотання про витребування доказів, вважає, що клопотання про витребування доказів підлягає задоволенню.
Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
З огляду на наведене, враховуючи неможливість відповідача самостійно отримати вказані докази, а також те, що зазначені документи містять інформацію щодо предмета доказування та необхідні для повного і об єктивного вирішення справи, ухвалення обґрунтованого та законного рішення, суд приходить до висновку про необхідність задовольнити клопотання про витребування доказів.
Керуючись ст. 84 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
Клопотання представника відповідача ОСОБА_2 - ОСОБА_3 про витребування доказів - задовольнити.
Витребувати у Господарського суду Харківської області належним чином завірені копії у справі №Б-24/108-06, а саме:
- ухвалу Господарського суду Харківської області про затвердження ліквідаційного балансу від 19.06.2013 року;
- ліквідаційний баланс, затверджений ухвалою Господарського суду Харківської області від 19.06.2013 року.
Роз яснити, що докази необхідно подати Комінтернівському районному суду м. Харкова до 13 травня 2019 року.
У разі неможливості подати доказ, який витребовує суд взагалі або у встановлені строки, необхідно повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п яти днів з дня вручення ухвали.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до Харківського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги в п ятнадцятиденний строк з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала не була вручена в день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом 15 днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Згідно п.п. 15.5 п. 15 Розділу XIIІ Перехідних положень Цивільного процесуального кодексу України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.
Оскарження ухвали про забезпечення доказів не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає розгляду справи.
Суддя -ОСОБА_4
Суд | Комінтернівський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2019 |
Оприлюднено | 23.04.2019 |
Номер документу | 81322682 |
Судочинство | Цивільне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні