Ухвала
від 08.04.2019 по справі 462/702/19
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 462/702/19 Головуючий у 1 інстанції: Бориславський Ю.Л.

Провадження № 22-ц/811/1129/19 Доповідач: Ніткевич А. В.

У Х В А Л А

про залишення без руху

08 квітня 2019 року суддя судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду Ніткевич А.В., перевіривши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Залізничного районного суду м. Львова від 25 лютого 2019 року в справі за позовом ОСОБА_2 до Державного навчального закладу Львівське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту про визнання незаконним та скасування наказу про застосування дисциплінарного стягнення, -

встановив:

Оскаржуваною ухвалою Залізничного районного суду м. Львова від 25 лютого 2019 року заяву представника відповідача - директора Державного навчального закладу Львівське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту ОСОБА_3 - задоволено.

Закрито провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_2 до Державного навчального закладу Львівське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту про визнання незаконним та скасування наказу про застосування дисциплінарного стягнення на підставі п. 2 ч. 1 ст. 255 ЦПК України.

Ухвалу суду оскаржила позивач ОСОБА_2, подавши 13.03.2019 року апеляційну скаргу, пропустила строк на апеляційне оскарження, який не просить поновити.

Перевіривши матеріали справи приходжу висновку, що апеляційну скаргу необхідно залишити без руху враховуючи таке.

Згідно норм процесуального закону, подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції має відбуватись з дотриманням певних умов.

Підстави та порядок залишення апеляційної скарги без руху визначені статтею 357 ЦПК України, де зокрема, зазначено, що апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків.

Строк на апеляційне оскарження визначений статтею 354 ЦПК України.

Відповідно до ч. 1 ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Відповідно до ч. 2 ст. 354 ЦПК України учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Згідно із ч. 3 ст. 354 ЦПК України, у разі пропуску строку на апеляційне оскарження, з причин, визнаних поважними, суддя за заявою особи, яка подала апеляційну скаргу, може поновити цей строк.

Апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 354 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.

Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження будуть визнані неповажними, суд відмовляє у відкритті апеляційного провадження у порядку, встановленому статтею 358 цього Кодексу.

Подавши апеляційну скаргу 13.03.2019 року на ухвалу суду від 25.02.2019 року, апелянт ОСОБА_2 зазначає, що оскаржувану ухвалу отримала 10.03.2019 року, однак питання про поновлення строку на апеляційне оскарження з врахуванням цього, не порушує, відповідний доказів не подала.

Враховуючи допущені при подачі апеляційної скарги недоліки, таку необхідно залишити без руху та надати апелянту десять днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для усунення недоліків.

Заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження необхідно подати Львівському апеляційному суду.

Керуючись ст. ст. 356, 357 ЦПК України, -

ухвалив:

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Залізничного районного суду м. Львова від 25 лютого 2019 рокузалишити без руху.

Надати апелянту строк - 10 днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для усунення зазначених в мотивувальній частині ухвали недоліків.

Роз яснити, якщо заяву не буде подано в зазначений строк або вказані підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження будуть визнані неповажними, суд відмовляє у відкритті апеляційного провадження у порядку, встановленому статтею 358 цього Кодексу.

Суддя А.В. Ніткевич

Дата ухвалення рішення08.04.2019
Оприлюднено23.04.2019
Номер документу81328522
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —462/702/19

Ухвала від 29.10.2019

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Ухвала від 29.10.2019

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Ухвала від 05.08.2019

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Ухвала від 03.06.2019

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Ухвала від 08.04.2019

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Ухвала від 14.03.2019

Цивільне

Залізничний районний суд м.Львова

Бориславський Ю. Л.

Ухвала від 25.02.2019

Цивільне

Залізничний районний суд м.Львова

Бориславський Ю. Л.

Ухвала від 01.02.2019

Цивільне

Залізничний районний суд м.Львова

Бориславський Ю. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні