ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про відновлення втраченого судового провадження
13 травня 2019 року СєвєродонецькСправа № 812/2647/14
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Смішлива Т.В, розглянувши в порядку письмового провадження питання про відновлення втраченого судового провадження у справі 812/2647/14 за адміністративним позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Приватного підприємства «АКМЕ-ФАРМ-ЛУГАНСЬК» про стягнення заборгованості у сумі 100,17 грн,
ВСТАНОВИВ:
08 квітня 2019 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла вищезазначена заява.
Ухвалою від 12 квітня 2019 року заяву управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про відновлення втраченого судового провадження у справі № 812/2647/14 за адміністративним позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Приватного підприємства «АКМЕ-ФАРМ-ЛУГАНСЬК» про стягнення заборгованості у сумі 100,17 грн залишено без руху та запропоновано управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області протягом 7-ми (семи) календарних днів з дати отримання даної ухвали усунути недоліки заяви про відновлення втраченого судового провадження шляхом надання суду клопотання про поновлення строку для подання заяви про відновлення втраченого судового провадження з обґрунтуванням та документальним підтвердженням поважності причин пропуску строку.
22 квітня 2019 року від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області на адресу суду надійшло клопотання про поновлення строку.
Ухвалою суду від 24 квітня 2019 року відкрито провадження з відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 812/2647/14 за адміністративним позовом Виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Приватного підприємства «АКМЕ-ФАРМ-ЛУГАНСЬК» про стягнення заборгованості у сумі 100,17 грн.
Представник заявника в судове засідання не прибув, про дату, час та місце судового розгляду повідомлявся належним чином, в заяві про відновлення втраченого судового провадження заявив клопотання про розгляд заяви без його участі (арк. спр. 4 зв).
Представник відповідача у судове засідання не прибув, про дату, час і місце судового розгляду справи повідомлений шляхом розміщення оголошення про виклик від 24 квітня 2019 року на офіційному веб-сайті Луганського окружного адміністративного суду. (арк.спр. 31).
Відповідно до частини дев`ятої статті 205 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з`явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Оскільки сторони про дату, час і місце судового розгляду повідомлені належним чином і відсутня потреба заслухати свідка чи експерта, суд вважає за можливе розглянути заяву про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі у письмовому провадженні на підставі наявних у справі доказів.
Розглянувши питання про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 812/2647/14, суд встановив таке.
Відповідно до статті 384 КАС України відновлення повністю або частково втраченого судового провадження в адміністративній справі, закінченій ухваленням судового рішення або в якій провадження закрите, проводиться в порядку, встановленому цим Кодексом.
Статтею 385 КАС України визначено, що втрачене судове провадження в адміністративній справі може бути відновлене за заявою учасника справи або за ініціативою суду.
Згідно з даними комп`ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду» та Єдиного державного реєстру судових рішень України, у провадженні Луганського окружного адміністративного суду перебувала справа № 812/2647/14 за адміністративним позовом Виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Приватного підприємства «АКМЕ-ФАРМ-ЛУГАНСЬК» про стягнення заборгованості у сумі 100,17 грн.
Всі адміністративні справи зберігалися у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду, розташованому за адресою: вул. Поштова, 1, м. Луганськ.
В даний час будівля Луганського окружного адміністративного суду, розташована за вказаною адресою, знаходиться на території, на якій органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження.
Відповідно, всі адміністративні справи, які зберігалися у цьому приміщенні суду, у тому числі й адміністративна справа № 812/2647/14, вважаються втраченими.
Таким чином, адміністративна справа № 812/2647/14 на даний час є втраченою.
Відповідно до статті 386 КАС України заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду, який розглядав справу як суд першої інстанції.
Згідно з положеннями частини першої статті 389 КАС України при розгляді заяви про відновлення втраченого судового провадження суд бере до уваги: частину справи, яка збереглася (окремі томи, жетони, матеріали з архіву суду тощо); документи, надіслані (видані) адміністративним судом учасникам судового процесу та іншим особам до втрати справи, копії таких документів; матеріали виконавчого провадження, якщо воно здійснювалося за результатами розгляду справи; будь-які інші документи і матеріали, подані учасниками судового процесу, за умови, що такі документи і матеріали є достатніми для відновлення справи; відомості Єдиного державного реєстру судових рішень; дані, що містяться в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі; будь-які інші відомості, документи тощо, отримані у законний спосіб з інших офіційних джерел.
Частиною першою статті 390 КАС України передбачено, що на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд постановляє ухвалу про відновлення втраченого судового провадження повністю або в частині, яку, на його думку, необхідно відновити.
Відповідно до частини другої статті 390 КАС України в ухвалі суду про відновлення втраченого судового провадження зазначається, на підставі яких конкретно даних, поданих до суду і досліджених у судовому засіданні, суд вважає установленим зміст відновленого судового рішення, наводяться висновки суду про доведеність того, які докази досліджувалися судом і які процесуальні дії вчинялися з втраченого провадження.
Метою відновлення втраченого судового провадження є заміна сторони у виконавчому провадженні та отримання дублікату виконавчого листа.
Судом для відновлення втраченого провадження з комп`ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду» Луганського окружного адміністративного суду роздруковані та досліджені копії процесуальних документів: ухвали Луганського окружного адміністративного суду від 22.04.2014 про відкриття провадження у адміністративній справі (арк. спр. 33); постанови Луганського окружного адміністративного суду від 20.05.2014 (арк. спр. 34-36).
Також судом досліджено надану заявником копію постанови Луганського окружного адміністративного суду від 20.05.2014, роздруковану з Єдиного державного реєстру судових рішень (арк. спр. 5).
З метою повного зібрання матеріалів справи суд ухвалою від 24.04.2019 зобов`язав сторони надати документи, що долучались до адміністративної справи № 812/2647/14 під час судового розгляду.
Досліджені судом документи свідчать про те, що 03 червня 2014 року у справі № 812/2647/14 прийнято постанову, якою позовні вимоги Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Приватного підприємства «АКМЕ-ФАРМ-ЛУГАНСЬК» задоволено. Стягнуто з Приватного підприємства «АКМЕ-ФАРМ-ЛУГАНСЬК» (і.к. 34020145) заборгованість по внескам на загальнообов`язкове державне соціальне страхування в сумі 100,17 грн. на користь Виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на р/р 37172500100001 в ГУДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код ЄДРПОУ 21785643 (арк.спр. 35-36).
Зміст відновлених процесуальних документів, постановлених у справі, встановлений судом на підставі їх електронних копій, наявних у комп`ютерній програмі «Діловодство спеціалізованого суду» , та копій документів, наданих заявником.
Враховуючи вищенаведене та мету відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі, суд у відповідності із приписами статей 384-390 КАС України дійшов висновку про наявність підстав для часткового відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 812/2647/14 в частині вищевказаних процесуальних документів.
Керуючись статтями 241, 248, 256, 384-390 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Відновити втрачене судове провадження в адміністративній справі № 812/2647/14 в частині процесуальних документів Луганського окружного адміністративного суду: ухвали Луганського окружного адміністративного суду від 22.04.2014 про відкриття провадження у адміністративній справі; постанови Луганського окружного адміністративного суду від 20.05.2014.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею та може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Першого апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
СуддяТ.В. Смішлива
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 13.05.2019 |
Оприлюднено | 15.05.2019 |
Номер документу | 81687273 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
Т.В. Смішлива
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні