С У М С Ь К И Й О К Р У Ж Н И Й А Д М І Н І С Т Р А Т И В Н И Й С У Д
У Х В А Л А
10 травня 2019 р. Справа № 1840/2931/18
Сумський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді - Шаповала М.М., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про перегляд судового рішення за виключними обставинами у справі за позовом ОСОБА_1 до Сумського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області про визнання дій протиправними та дискримінаційними, зобов`язання вчинити дії,-
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 29.08.2018, залишеним без змін постановою Харківського апеляційного адміністративного суду від 12.11.2018, відмовлено в задоволені адміністративного позову ОСОБА_1 до Сумського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області про визнання дій протиправними та дискримінаційними, зобов`язання вчинити дії.
02.05.2019 до суду надійшла заява ОСОБА_1 про перегляд рішення від 29.08.2018 за виключними обставинами.
Ухвалою суду від 06.05.2019 відкрито провадження за виключними обставинами, розгляд заяви ухвалено проводити за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Відповідно до ч. 5 ст. 33 КАС України, незалежно від того, у якому складі розглядалася справа, перегляд судових рішень за виключними обставинами з підстав, визначених пунктами 1, 2 частини п`ятої статті 361 цього Кодексу, здійснюється колегією у складі трьох або більшої непарної кількості суддів, а з підстав, визначених пунктом 3 частини п`ятої статті 361 цього Кодексу, - Великою Палатою Верховного Суду.
Враховуючи викладене та те, що перегляд рішення Сумського окружного адміністративного суду від 29.08.2018, прийнятого у даній справі, за виключними обставинами здійснюється на підставі п. 1 ч. 5 ст. 361 КАС України у зв`язку з встановленням Конституційним Судом України неконституційності положень закону, застосованого судом при вирішенні справи, суд вважає, що заява підлягає розгляду та вирішенню в судовому засіданні Сумським окружним адміністративним судом колегією у складі трьох суддів.
Керуючись ст. ст. 33 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
1. Призначити розгляд заяви ОСОБА_1 про перегляд рішення Сумського окружного адміністративного суду від 29.08.2018 за виключними обставинами у справі № 1840/2931/18 за позовом ОСОБА_1 до Сумське об`єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області про визнання дій протиправними та дискримінаційними, зобов`язання вчинити дії колегією у складі трьох суддів.
2. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.М. Шаповал
Суд | Сумський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.05.2019 |
Оприлюднено | 14.05.2019 |
Номер документу | 81687615 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Сумський окружний адміністративний суд
М.М. Шаповал
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні