ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49600
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
14.05.2019м. ДніпроСправа № 904/1902/19
Суддя Манько Г.В. , розглянувши матеріали
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Територія чистоти К"
до Публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України"
про скасування рішення про визначення переможця від 02.05.2019 року
СУТЬ СПОРУ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Територія чистоти К" звернулося до господарського суду Дніпропетровської області з позовом та просить скасувати рішення Тендерного комітету, протокол №05-19 від 02.05.2019р.
Позивач в позові зазначає, що Публічним акціонерним товариством Державний експортно-імпортний банк України 29.03.2019 року було оголошено тендерну процедуру з допорогової закупівлі по предмету: Код ДК 021:2015: 9910000-9 Послуги з прибирання згідно ідентифікатора оголошення, оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу за №UA-2019-03-29-001495-а за адресою www.prozorro.gov.ua. 11 квітня 2019 року о 12 год.59 хв. відбувся аукціон торгів. У вищевказаному тендері на здійснення закупівель з предмету: Код ДК 021:2015: 9910000-9 Послуги з прибирання прийняли участь три учасники: Товариство з обмеженою відповідальністю Територія чистоти К , Товариство з обмеженою відповідальністю ІМПЕЛ ГРІФФІН СЕРВІС та Товариство з обмеженою відповідальністю ІНВАЙТ . За результатами тендерної процедури, згідно Протоколу тендерного комітету №05-19 від 02.05.2019р. (що оприлюднений в системі електронних закупівель за адресою www.prozzoro.gov.ua), переможцем торгів було визнано Товариство з обмеженою відповідальністю ІМПЕЛ ГРІФФІН СЕРВІС .
В обґрунтування позовних вимог позивачем долучено до позову тендерну документацію на закупівлю. З інформації про закупівлю, що є додатком №1, а саме в п. 1.2 зазначено: "місце, кількість, обсяги поставки товарів (надання послуг, виконання робіт): за адресами місця розташування об`єктів АТ "Укрексімбанк", зазначених у Технічному завданні (додатки №4.4, 4.5). Позивачем до позову не долучено вищевказану Технічну документацію.
Згідно вимог ч. 2 ст. 164 Господарського процесуального кодексу України, позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
Відповідно до приписів ч. 2, 5 ст. 91 Господарського процесуального кодексу України, письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях, повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
В підтвердження обставин, на яких ґрунтуються заявлені вимоги, позивач додав до позову копії документів.
Згідно приписів п. 8 ч. 3 ст. 162 Господарського процесуального кодексу України, позовна заява повинна містити зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових доказів, копії яких додано до заяви.
Крім того, в порушення приписів п. 6, 7 ч. 3 ст. 162 Господарського процесуального кодексу України, позовна заява не містить відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору - у випадку, якщо законом встановлений обов`язковий досудовий порядок урегулювання спору; відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися;
Отже, позовна заява подана без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 Господарського процесуального кодексу України.
Відповідно до частини першої статті 174 Господарського процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст.ст. 174, 232 - 235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Позовну заяву залишити без руху.
2. Позивачу протягом 5 днів з дня вручення ухвали суду усунути недоліки позовної заяви, а саме надати:
- докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги;
- відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору - у випадку, якщо законом встановлений обов`язковий досудовий порядок урегулювання спору;
- відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися;
- перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви;
3. Роз`яснити позивачу, що в разі не усунення всіх недоліків у встановлений судом строк, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулась з позовною заявою.
Ухвала набирає законної сили у відповідності до приписів ст. 235 Господарського процесуального кодексу України та може бути оскаржена в порядку та строк, передбачений ст. ст. 254 - 258 Господарського процесуального кодексу України .
Суддя Г.В. Манько
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 14.05.2019 |
Оприлюднено | 15.05.2019 |
Номер документу | 81692398 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Манько Геннадій Валерійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Манько Геннадій Валерійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні