АПОСТОЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 171/411/19

1-кс/171/414/19

Ухвала

Іменем України

15 травня 2019 року м. Апостолове

Слідчий суддя Апостолівського районного суду Дніпропетровської області Кодрян Л.І., за участю секретаря судового засідання Титаренко Л.Б., розглянувши внесене в кримінальному провадженні №12019040410000219 слідчим СВ Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Борисовим А.О., погоджене прокурором Апостолівського відділу Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Михайленком В.О., клопотання про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, -

ВСТАНОВИЛА:

11.05.2019 року слідчий Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Борисов А.О. звернувся до слідчого судді з клопотанням про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, мотивуючи його тим, що 06.03.2019 року, приблизно о 10 годині 20 хвилин, невстановлені особи перебуваючи поблизу нежилого будинку без номеру по АДРЕСА_1 де заподіяли тілесні ушкодження ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

За даним фактом 06.03.2019 року було розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КК України №12019040410000219.

Слідчий зазначає, що в ході проведення досудового розслідування допитаний в якості потерпілого ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , дав свідчення про те, що він разом зі своїм знайомим ОСОБА_2 06.03.2019 року приблизно о 10.00 годині на автомобілі БМВ поїхали автодорогою Кропивницький Запоріжжя в бік м. Апостолове де на перехресті с. Володимирівка Апостолівського району їх зустрів хлопець який представився ОСОБА_3 який запропонував проїхати до об`єкту будівництва оглянути об`єм робіт. Після чого проїхавши грунтовими дорогами та приїхавши до сільської місцевості зупинилися біля напіврозібраного будинку та вийшли зі свого автомобіля та в цей час до потерпілого ОСОБА_1 та ОСОБА_2 з території розібраного будинку вибігли невідомі чоловіки одягнуті у балаклавиякі тримали у руках металеві предмети та почали наносити удари по різним частинам тіла. Після чого коли невідомі припинили бити та поїхали, потерпілий ОСОБА_1 та ОСОБА_2 сіли до свого авто та проїхали до ближчого будинку де попрохали людей викликати швидку та поліцію.

Допитаний в якості потерпілого ОСОБА_2 дав свідчення про те, що зв`язок із замовником на будівництво весь час тримав ОСОБА_1 та здійснював зв`язок з належного йому мобільного номеру НОМЕР_1 .

Слідчий зазначає, що в ході проведення досудового розслідування до СВ Апостолівського ВП від заступника начальника СКП Апостолівського ВП Собко О.А. надійшов рапорт про те, що в ході проведення оперативних заходів було встановлено, що до скоєння вищевказаного злочину може бути причетний гр. ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , який користується мобільним номером з номером сім карти НОМЕР_2 у зв`язку з чим з метою всебічного, повного та неупередженого розслідування даного кримінального провадження з метою встановлення осіб причетних до скоєння вищевказаного злочину та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності виникла необхідність у отриманні тимчасового доступу до речей та документів.

Враховуючи вищевказане, а також тяжкість злочину і неможливість отримати відомості в інший спосіб, та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення осіб які вчинили даний злочин та їх місцезнаходження, може бути використана як доказ, виникла потреба в отримані дозволу на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні, ПрАТ Київстар (м. Київ, вул. Дегтярівська, 53), ПрАТ ВФ Україна (м. Київ, вул.Лейпцизька 15),ТОВ лайфселл (м. Київ, вул. Солом`янська, 11)що містять технічну інформацію про зв`язок, телекомунікаційні послуги, їх тривалість, зміст, маршрути передавання (- адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв`язок вищевказаних мобільних терміналів та в зоні дії яких вони реєструвалися; - адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв`язок кінцевого обладнання з вищевказаними мобільними терміналами; - ідентифікаційні ознаки, кінцевого обладнання абонента: унікальний ідентифікатор сім-картки (ІМSІ), міжнародний ідентифікатор кінцевого обладнання (далі - ІМЕІ) тощо; - типи з`єднання абонента: вхідні та вихідні дзвінки, SMS (короткі текстові повідомлення), ММS (мультимедійні повідомлення), GPRS (передача інформації по незайнятій голосовим зв`язком смузі частот), інтернет з`єднання, переадресація тощо; - дата, час та тривалість з`єднань, у тому числі з`єднання нульової тривалості (неприйняті виклики) абонента; - ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання споживачів телекомунікаційних послуг, з яким відбувався сеанс зв`язку абонента А (абонент Б); ІМЕІ терміналів в яких працював абонентський номер та працює на теперішній час; - за наявності контрактної угоди (або відповідної реєстрації) з абонентом А надати відомості про його особу),абонентського номеру НОМЕР_3 у період часу з 00.00 годин 01.09.2018 року до закінчення строку дії ухвали , на паперових носіях та на оптичному носії для лазерних систем зчитування з обов`язковою прив`язкою до місцевості в приміщенні: ПрАТ "КИЇВСТАР" за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 53, ПрАТ ВФ Україна за адресою: м. Київ вул. Лейпцизька 15, ТОВ лайфселл за адресою : м. Київ, вул. Солом`янська, 11.

Слідчий та прокурор в судове засідання не з`явилися, прокурор надав заяву про розгляд клопотання за його відсутності, просить клопотання задовольнити.

ТОВ лайфселл , ПрАТ "КИЇВСТАР", ПрАТ ВФ Україна , про час та місце розгляду клопотання повідомлені електронною поштою.

Слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого СВ Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Відповідно до ст. 91, 92 КПК України обов`язок доказування обставин кримінального правопорушення, винуватості особи у його вчиненні, покладається на слідчого.

Згідно з ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до ч.ч.5,6 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Згідно витягу з кримінального провадження, внесеного в ЄРДР за №12019040410000219, дані за ознаками кримінального правопорушення, передбачені ч.1 ст.122 КК України внесені в ЄРДР 06.03.2019 року (а.с.3).

До клопотання додано рапорт заступника начальника СКП Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Собко О.А. від 13.03.2019 року (а.с.4).

На підставі викладеного, для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування кримінального правопорушення, з метою встановлення осіб, причетних до вчинення злочину, враховуючи, що є достатні підстави вважати, що вони знаходяться у володільця - ТОВ лайфселл (м. Київ, вул. Солом`янська,11 ), ПрАТ "КИЇВСТАР" (м. Київ, вул. Дегтярівська, 53), ПрАТ ВФ Україна (м. Київ вул. Лейпцизька 15), слідчий суддя вважає, що необхідно надати слідчому дозвіл на тимчасовий доступ до документів з метою встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.

Враховуючи викладене, на підставі ст. ст. 91,92,159-166, 309 КПК України, -

УХВАЛИЛА:

Клопотання слідчого СВ Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП України в Дніпропетровській області Борисова А.О. про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів - задовольнити.

Надати дозвіл слідчому СВ Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Борисову А.О. на тимчасовий доступ в ТОВ лайфселл , що знаходиться за адресою: м. Київ вул. Солом`янська,11, ПрАТ "КИЇВСТАР", що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 53, ПрАТ ВФ Україна , що знаходиться за адресою: м. Київ вул. Лейпцизька 15, до документів, що містять технічну інформацію про зв`язок, телекомунікаційні послуги, їх тривалість, зміст, маршрути передавання (- адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв`язок вищевказаних мобільних терміналів та в зоні дії яких вони реєструвалися; - адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв`язок кінцевого обладнання з вищевказаними мобільними терміналами; - ідентифікаційні ознаки, кінцевого обладнання абонента: унікальний ідентифікатор сім-картки (ІМSІ), міжнародний ідентифікатор кінцевого обладнання (далі - ІМЕІ) тощо; - типи з`єднання абонента: вхідні та вихідні дзвінки, SMS (короткі текстові повідомлення), ММS (мультимедійні повідомлення), GPRS (передача інформації по незайнятій голосовим зв`язком смузі частот), інтернет з`єднання, переадресація тощо; - дата, час та тривалість з`єднань, у тому числі з`єднання нульової тривалості (неприйняті виклики) абонента; - ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання споживачів телекомунікаційних послуг, з яким відбувався сеанс зв`язку абонента А (абонент Б); ІМЕІ терміналів в яких працював абонентський номер та працює на теперішній час; - за наявності контрактної угоди (або відповідної реєстрації) з абонентом А надати відомості про його особу), абонентського номеру НОМЕР_2 у період часу з 00.00 годин 01.09.2018 року до закінчення строку дії ухвали , на паперових носіях та на оптичному носії для лазерних систем зчитування з обов`язковою прив`язкою до місцевості.

Термін дії даної ухвали - 30 днів з дня її постановлення.

У випадку невиконання даної ухвали суд, у відповідності до ст.166 КПК України, за клопотанням слідчого, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення вищевказаних речей.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя

Апостолівського районного суду

Дніпропетровської області Кодрян Л. І.

Зареєстровано 17.05.2019
Оприлюднено 17.05.2019
Дата набрання законної сили 15.05.2019

Судовий реєстр по справі 171/411/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 10.09.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 10.09.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 23.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 23.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 23.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 15.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 15.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 15.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 15.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 14.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 14.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 14.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 14.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 14.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 10.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону