ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
17 травня 2019 рокум. Ужгород№ 260/648/19
Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Гебеш С. А., розглянувши матеріали позовної заяви Тячівської місцевої прокуратури Закарпатської області (вул.Незалежності, буд.27,м.Тячів,Закарпатська область,90500) до Кобилецько-Полянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області (вул. Павлюка, буд. 175,смт. Кобилецька Поляна,Рахівський район, Закарпатська область,90620) третя особа - Дошкільний навчальний заклад № 2 смт. Кобилецька Поляна Рахівського району Закарпатської області ( вул. Шевченка, буд. 30 А,смт. Кобилецька Поляна,Рахівський район, Закарпатська область,90620) про визнання незаконною бездіяльності та зобов`язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В:
Тячівська місцева прокуратура Закарпатської області звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Кобилецько-Полянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області, третя особа - Дошкільний навчальний заклад № 2 смт. Кобилецька Поляна Рахівського району Закарпатської області про визнання незаконною бездіяльності та зобов`язання вчинити певні дії.
Зазначена позовна заява подана з додержанням вимог статей 160, 161 КАС України. Відсутні підстави, визначені статтями 169-170 КАС України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі. Тому позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Згідно ч.1 ст.12 КАС України адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).
Частиною 3 ст. 12 КАС України передбачено, що загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.
Відповідно до вимог ч.3 ст. 257 КАС України визначено, що при вирішенні питання про розгляд справи за правилами спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: 1) значення справи для сторін; 2) обраний позивачем спосіб захисту; 3) категорію та складність справи; 4) обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; 5) кількість сторін та інших учасників справи; 6) чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; 7) думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
У зв`язку з наведеним суд приходить висновку, що дану адміністративну справу доцільно розглядати у порядку загального позовного провадження у звзязку із складністю такої та з врахуванням вимог ч.3 ст. 257 КАС України.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 12, 160, 161, 171, 173-180, 248 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
Відкрити загальне позовне провадження у адміністративній справі за позовом Тячівської місцевої прокуратури Закарпатської області (вул.Незалежності, буд.27,м.Тячів,Закарпатська область,90500) до Кобилецько-Полянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області (вул. Павлюка, буд. 175,смт. Кобилецька Поляна,Рахівський район, Закарпатська область,90620) третя особа - Дошкільний навчальний заклад № 2 смт. Кобилецька Поляна Рахівського району Закарпатської області ( вул. Шевченка, буд. 30 А,смт. Кобилецька Поляна,Рахівський район, Закарпатська область,90620 ) про визнання незаконною бездіяльності та зобов`язання вчинити певні дії
Призначити підготовче судове засідання на 06 червня 2019 року на 11:00 год. засідання відбудеться за адресою: 88017, Закарпатська область, м. Ужгород, пл. Б.Хмельницького, буд. 21.
Встановити відповідачеві строк для подання відзиву на позовну заяву протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання даної ухвали. Відзив подається до суду разом із документами, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 162 КАС України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи.
Повідомити відповідача, що згідно з вимогами ч. 4 ст. 159 КАС України, неподання суб`єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.
Запропонувати позивачу надати відповідь на відзив протягом семи днів з дня отримання відзиву на позовну заяву разом із документами, що підтверджують надіслання відповіді на відзив і доданих до неї доказів іншим учасникам справи.
Запропонувати відповідачу надати протягом семи днів з дня отримання відповіді на відзив заперечення щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань та аргументів і мотиви їх визнання або відхилення. Заперечення подаються до суду разом із документами, що підтверджують їх надіслання (надання) і доданих до них доказів іншим учасникам справи.
Надати третій особі строк для подання пояснень щодо позову або відзиву на позов та доказів - не пізніше ніж за 3 дні до судового засідання.
Сторони в судове зсідання викликати судовими повістками відповідно до вимог ст. 124 КАС України.
З інформацією по справі учасники можуть ознайомитися за веб-адресою: http://adm.zk.court.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади.
Справу буде розглянуто суддею Гебеш С. А. одноособово.
Ухвала суду набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 256 КАС України.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 294 КАС України ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду, лише у випадку її постановлення з порушення правил підсудності.
Суддя C.А. Гебеш
Суд | Закарпатський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.05.2019 |
Оприлюднено | 20.05.2019 |
Номер документу | 81788979 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Закарпатський окружний адміністративний суд
Гебеш С. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні