Ухвала
від 17.05.2019 по справі 751/10413/16-ц
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

У Х В А Л А

17 травня 2019 року м. Чернігів

Унікальний номер справи № 751/10413/16

Апеляційне провадження № 22-ц/4823/729/19

Чернігівський апеляційний суд в особі судді Бобрової І.О., розглянув матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Новозаводського районного суду м.Чернігова від 18 березня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Чернігівтранс про визнання недійсним договору позики,

третя особа - ОСОБА_2 ,

в с т а н о в и в :

рішенням Новозаводського районного суду м.Чернігова від 18 березня 2019 року у задоволенні позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись з даним рішенням суду, ОСОБА_1 звернувся з апеляційною скаргою.

Ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 03 травня 2019 року апеляційна скарга залишена без руху. Заявникові запропоновано у 5-денний строк з дня отримання копії даної ухвали оплатити судовий збір в сумі 826,80 грн і надати до Чернігівського апеляційного суду оригінал платіжного документа.

Зазначена копія ухвали суду 03 травня 2019 року була направлена на адресу ОСОБА_1 , зазначену ним в апеляційній скарзі, та отримана ним особисто 06 травня 2019 року, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.

З врахуванням часу отримання копії ухвали, строк на усунення недоліків апеляційної скарги, з урахуванням вихідних днів, закінчився 13 травня 2019 року.

Відповідно до ч.2 ст.357 ЦПК України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст.356 ЦПК України, застосовуються положення ст.185 цього Кодексу.

Згідно з ч.3 ст.185 ЦПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

З огляду на викладене вище, оскільки у строк, що зазначений в ухвалі Чернігівського апеляційного суду, скаржник не виконав вимоги ухвали, апеляційну скаргу слід визнати неподаною та повернути її ОСОБА_1

Керуючись ст.185, 357 ЦПК України,

у х в а л и в :

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Новозаводського районного суду м.Чернігова від 18 березня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Чернігівтранс про визнання недійсним договору позики, третя особа - ОСОБА_2 - визнати неподаною та повернути скаржнику.

Копію даної ухвали надіслати учасникам справи.

Скаржнику надіслати копію даної ухвали разом з апеляційною скаргою та доданими до скарги матеріалами.

Копію апеляційної скарги залишити в суді апеляційної інстанції.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів

Суддя І.О. Боброва

СудЧернігівський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення17.05.2019
Оприлюднено19.05.2019
Номер документу81810850
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —751/10413/16-ц

Постанова від 03.06.2019

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Боброва І. О.

Ухвала від 20.05.2019

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Боброва І. О.

Ухвала від 17.05.2019

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Боброва І. О.

Ухвала від 17.05.2019

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Боброва І. О.

Ухвала від 03.05.2019

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Боброва І. О.

Рішення від 03.04.2019

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Маслюк Н. В.

Рішення від 03.04.2019

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Маслюк Н. В.

Ухвала від 25.03.2019

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Маслюк Н. В.

Рішення від 18.03.2019

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Маслюк Н. В.

Ухвала від 18.03.2019

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Маслюк Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні