Справа № 638/2176/19
Провадження № 2/638/2658/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 травня 2019 року суддя Дзержинського районного суду міста Харкова Штих Т.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Харківської міської ради, ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно, -
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до Дзержинського районного суду м. Харкова з позовною заявою, в якій просить визначити, що ОСОБА_3 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 належала Ѕ частки у приватній спільній власності на земельну ділянку, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , площею 0,0898 га з цільовим призначенням для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, державний кадастровий номер ділянки НОМЕР_1 , що знаходиться у спільній сумісній власності ОСОБА_3 та ОСОБА_2 на підставі Державного акту на право приватної власності на земельну ділянку серії НОМЕР_2 , виданого 04.10.2007 Харківської міської ради. Визнати за ОСОБА_1 право власності на Ѕ частину зазначеної земельної ділянки в порядку спадкування за законом після смерті батька ОСОБА_3 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Ухвалою Дзержинського районного суду м. Харкова від 13.03.2019 зазначена позовна заява залишена без руху. Позивачу надано строк для усунення недоліків десять днів з дня отримання ухвали.
Зазначена ухвала була отримана позивачем 21.03.2019, про що свідчить поштове повідомлення.
До теперішнього часу недоліки позовної заяви позивачем не усунуті.
Відповідно до ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Позивач не усунув недоліки в строк, зазначений в ухвалі суду про залишення позову без руху, тому суддя повертає позовну заяву позивачеві.
Одночасно суддя роз`яснює, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
На підставі викладеного, керуючись ст. 185 ЦПК України, суддя
постановив:
Матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Харківської міської ради, ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно - повернути позивачеві.
Роз`яснити позивачу, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду через Дзержинський районний суд м. Харкова протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.
Суддя Т.В. Штих
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 20.05.2019 |
Оприлюднено | 21.05.2019 |
Номер документу | 81833413 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Штих Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні