Справа № 740/2387/19
Провадження № 2/740/946/19
УХВАЛА
про відкриття провадження
21 травня 2019 року м.Ніжин
Сддя Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області Ковальова Т.Г., ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_1 до Ніжинської районної державної адміністрації Чернігівської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Великокошелівська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області, ОСОБА_2 , сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Дружба-нова , про скасування розпорядження та записів про державну реєстрацію,
встановила:
Позовну заяву подану з додержанням вимог ст.ст.175-177 ЦПК України та правил підсудності. Підстави для залишення заяви без руху та відмови у відкритті провадження відсутні, тому необхідно відкрити провадження у справі.
Відповідно до положень ч. 3 ст. 53 ЦПК України суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановив, що рішення суду може вплинути на права та обов*язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
З огляду на викладене, враховуючи те, що рішення суду в даній справі може вплинути на права та обов*язки Головного Управління Держгеокадастру у Чернігівській області, суд вважає за необхідне залучити його в якості третьої особи по справі.
Керуючись ст.ст.53, 187, 189, 190, 191 ЦПК України, суддя
постановила:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Ніжинської районної державної адміністрації Чернігівської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Великокошелівська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області, ОСОБА_2 , сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Дружба-нова , про скасування розпорядження та записів про державну реєстрацію.
Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче судове засідання по справі на 14-30 год. 18 вересня 2019 року у приміщенні Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області (16600 м.Ніжин, вул.Шевченка, буд.57А).
Залучити в якості третьої особи по справі Головне Управління Держгеокадастру у Чернігівській області, що знаходиться за адресою: 14000 м. Чернігів, проспект Миру, 14.
В судове засідання викликати сторони, надіславши останнім копії ухвали про відкриття провадження у справі. Відповідачу також надіслати копію позовної заяви з доданими до неї документами. Третім особам надіслати копію позовної заяви та копію ухвали для відома та ознайомлення.
Запропонувати відповідачу подати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.
Відповідачу надіслати позивачу та третім особам копію відзиву та доданих до нього документів одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами справи.
Позивач має право подати до суду відповідь на відзив.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: - http://court.gov.ua/fair/sud 2514.
Ухвала про відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Чернігівського апеляційного суду.
Суддя Т.Г. Ковальова
Суд | Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 21.05.2019 |
Оприлюднено | 23.05.2019 |
Номер документу | 81899136 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області
Ковальова Т. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні