Справа № 638/10331/17
Провадження № 2-во/638/241/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 червня 2019 рку Дзержинський районний суд міста Харкова у складі головуючого судді СЕМІРЯД І.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Харкові у письмовому провадженні заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому рішенні та виконавчому документів по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Лаккі , ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди у зв`язку з загибеллю годувальника, -
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Дзержинського районного суду м. Харкова від 27.03.2019 частково задоволені позовні вимоги ОСОБА_1
28.05.2019 ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про виправлення описки у рішенні суду та виконавчому листі, а саме правильно зазначити її ім`я та ім`я по-батькові ОСОБА_3 , замість помилково вказаного ОСОБА_4 .
У відповідності до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Положеннями ст.432 ЦПК України передбачено, що суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Як вбачається з матеріалів справи, в судовому рішенні та виконавчому документів дійсно допущено описку, яка перешкоджають належному виконанню судового рішення, а тому зазначені недоліки необхідно усунути шляхом виправлення описки.
Керуючись ст. 269 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому рішенні та виконавчому документів по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Лаккі , ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди у зв`язку з загибеллю годувальника - задовольнити.
Виправити описку у рішенні суду від 27.03.2019 №638/10331/17, зазначивши прізвище, ім`я та по-батькові позивача ОСОБА_1 .
Виправити помилку у виконавчому документі, який видано відповідно до рішення №638/10331/17, зазначивши прізвище, ім`я та по-батькові позивача (стягувача) ОСОБА_1 .
У відповідності до п.п. 15.5) п. 15 розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України в новій редакції, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи ухвала може бути оскаржено шляхом подачі апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду через Дзержинський районний суд міста Харкова протягом 15-ти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали або у разі розгляду справи (вирішення питання ) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду
СУДДЯ: Семіряд І.В.
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2019 |
Оприлюднено | 06.06.2019 |
Номер документу | 82209409 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Семіряд І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні