ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Провадження № 22-ц/803/2771/19 Справа № 203/310/13- ц Суддя у 1-й інстанції - Маймур Ф. Ф. Суддя у 2-й інстанції - Свистунова О. В.
Категорія: 27
УХВАЛА
04 червня 2019 року м. Дніпро
Колегія суддів судової палати у цивільних справах Дніпровського апеляційного суду у складі:
головуючого судді - Свистунової О.В.,
суддів - Красвітної Т.П., Єлізаренко І.А.,
за участю секретаря - Гулієва М.І.о.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дніпро питання про зупинення провадження у справі
за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк»
на рішення Кіровського районного суду м. Дніпропетровська від 09 червня 2016 року
за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором; за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» про визнання поруки припиненою, -
В С Т А Н О В И Л А:
В провадженні Дніпровського апеляційного суду перебуває цивільна справа за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором; за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ПАТ КБ «ПриватБанк» про визнання поруки припиненою, яка призначена до судового розгляду.
До початку розгляду справи від представника відповідача за первісним позовом ОСОБА_1 - Серафін С.А. надійшла заява, в якій зазначає, що ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 помер.
Вислухавши думку учасників справи, колегія суддів приходить до висновку, що провадження у справі підлягає зупиненню, виходячи з наступного.
Згідно ч.1 ст. 55 ЦПК України у разі смерті фізичної особи, припинення юридичної особи, заміни кредитора чи боржника у зобов`язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу.
У відповідності до п.1 ч.1 ст. 251 ЦПК України суд зобов`язаний зупинити провадження у справі у разі смерті або оголошення фізичної особи померлою, яка була стороною у справі, якщо спірні правовідносини допускають правонаступництво.
Відповідно до п.1 ч.1 ст. 253 ЦПК України провадження у справі зупиняється до залучення до участі у справі правонаступника чи законного представника.
Як убачається з актового запису про смерть № 436 від 22 лютого 2019 року на підставі якого 22 лютого 2029 року Чечелівським районним у місті Дніпро відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області видано свідоцтво про смерть серія НОМЕР_1 - ОСОБА_1 помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Ураховуючи викладене, провадження у даній справі підлягає зупиненню до вступу та залучення до участі у справі правонаступників померлого ОСОБА_1 .
Керуючись ст. 251, 260, 261 ЦПК України, колегія суддів, -
У Х В А Л И Л А:
Зупинити провадження у справі за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» на рішення Кіровського районного суду м. Дніпропетровська від 09 червня 2016 року за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором; за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» про визнання поруки припиненою - до вступу та залучення до участі у справі правонаступників померлого ОСОБА_1 .
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з дня її проголошення та протягом тридцяти днів може бути оскаржена у касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду з дня складання повного судового рішення.
Головуючий О.В. Свистунова
Судді: Т.П. Красвітна
І.А. Єлізаренко
Суд | Дніпровський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2019 |
Оприлюднено | 07.06.2019 |
Номер документу | 82245703 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дніпровський апеляційний суд
Свистунова О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні