Ухвала
від 03.06.2019 по справі 343/927/16-ц
ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №: 343/927/16

Провадження №: 6/0343/37/19

У Х В А Л А

про відмову в задоволенні заяви

про заміну стягувача у виконавчому листі

03 червня 2019 року м. Долина

Долинський районний суд Івано-Франківської області в складі:

головуючого судді - Керніцького І. І.,

секретаря - Оленюк Т. В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Долинського районного суду Івано-Франківської області заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС» про заміну стягувача у виконавчому листі, суд -

ВСТАНОВИВ:

ТОВ «НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС» звернулося до суду із заявою, в якій просить замінити стягувача у виконавчому листі № 3784/2018 виданого 24.04.2018 року з Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «РАНТЬЕ» (Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ: 39288002) на Товариства з обмеженою відповідальністю «НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС» (Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ: 39691431, місцезнаходження: 01004, м. Київ, вул.Велика Васильківська, 23Б.

Свої вимоги мотивує тим, що 15.06.2016 року Долинський районний суд Івано-Франківської області розглянув справу № 3784/2018 за позовом ТОВ ФК РАНТЬЕ про стягнення з ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1 ) на користь ТОВ ФК РАНТЬЕ (Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ: 39288002) заборгованості за кредитним договором № P07.026.75001 від 20.12.2013.

24.04.2018 року Долинський районний суд Івано-Франківської області по справі № 3784/2018 видав виконавчий лист.

Проте, 28.02.2017 між ТОВ Фінансова компанія СЕРЕТ , яке 29.06.2017 змінило найменування на ТОВ НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС та ТОВ ФК РАНТЬЕ укладено договір факторингу № 28/02-1.

Таким чином, заявник просить замінити сторону у виконавчому провадженні з ТОВ «Факторингова компанія «РАНТЬЕ» на ТОВ «НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС» .

Представник заявника, ТОВ «НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС» - Кавецький О.Я. (довіреність від 31.05.2019) у судове засідання не з`явився, хоч про час та місце розгляду справи був належним чином повідомлений судом. В заявлених вимогах представником заявника зазначено, що просить розгляд справи проводити у відсутності представника ТОВ "НФС".

Учасники процесу в судове засідання не з"явились, причини своєї неявки не повідомили.

Суд, перевіривши та оцінивши наявні у справі докази у їх сукупності, прийшов до висновку, що у задоволенні заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС» про про заміну стягувача у виконавчому листі слід відмовити, виходячи з наступних підстав.

Згідно ст. 442 ЦПК України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.

Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження. Ухвала про заміну сторони виконавчого провадження надсилається (надається) учасникам справи, а також державному виконавцю, приватному виконавцю в порядку, передбаченому статтею 272 цього Кодексу. Положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.

Судом встановлено, що 28.02.2017 між ТОВ Фінансова компанія СЕРЕТ , яке 29.06.2017 змінило найменування на ТОВ НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС (надалі - Фактор), та ТОВ ФК РАНТЬЕ укладено договір факторингу № 28/02-1 (надалі - Договір факторингу).

Як вбачається з довідки виданої Долинським районним судом 20.05.2019 року, до зазначеного суду в цей день за вх.№ 3211/2019 надійшла заява представника ТОВ «НФС» Кавецького О.Я. про заміну стягувача у виконавчому листі № 3784/2018 виданого 24.04.2018 року.

Справа № 3784/2018 згідно обліково-статистичних даних комп`ютерної програми «Д-3» Долинського районного суду Івано-Франківської області в суді не числиться та виконавчий лист не видавався.

Таким чином, як справа за № 3784/2018 згідно обліково-статистичних даних комп`ютерної програми «Д-3» Долинського районного суду Івано-Франківської області в суді не числиться та виконавчий лист не видавався, тому вимога ТОВ «НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС» про заміну стягувача у виконавчому листі № 3784/2018 виданого 24.04.2018 року з Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «РАНТЬЕ» (Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ: 39288002) на Товариства з обмеженою відповідальністю «НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС» (Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ: 39691431, місцезнаходження: 01004, м.Київ, вул.Велика Васильківська, 23Б) задоволенню не підлягає.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 259, 260, 261, 352-354, 442 Цивільного процесуального кодексу України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

В задоволенні заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС» про заміну стягувача у виконавчому листі - відмовити.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Івано-Франківського апеляційного суду через Долинський районний суд Івано-Франківської області.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.

Суддя:

СудДолинський районний суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення03.06.2019
Оприлюднено09.06.2019
Номер документу82259940
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —343/927/16-ц

Ухвала від 20.02.2025

Цивільне

Долинський районний суд Івано-Франківської області

Керніцький І. І.

Ухвала від 03.12.2019

Цивільне

Долинський районний суд Івано-Франківської області

Керніцький І. І.

Ухвала від 08.08.2019

Цивільне

Долинський районний суд Івано-Франківської області

Керніцький І. І.

Ухвала від 03.06.2019

Цивільне

Долинський районний суд Івано-Франківської області

Керніцький І. І.

Рішення від 21.06.2016

Цивільне

Долинський районний суд Івано-Франківської області

Керніцький І. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні