Справа № 401/626/19
Провадження № 2/401/402/19
У Х В А Л А
11 червня 2019 року. Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області, в складі:
головуючий суддя - Андріянов О.В.
За участю: секретаря - Суботніцької О.А.;
позивача - ОСОБА_1 ;
представника позивача, адвоката - Новак Ю.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в порядку загального позовного провадження, в Світловодському міськрайонному суді Кіровоградської області цивільну справу за позовом: ОСОБА_1 до Світловодської міської ради Кіровоградської області, про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні суду перебуває справа за позовом: ОСОБА_1 до Світловодської міської ради Кіровоградської області, про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, яка залишилася після смерті батька, ОСОБА_2 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 в м. Світловодську.
Позивач, обґрунтовуючи позовні вимоги зазначає проте, що на час відкриття спадщини позивачу не було відомо про існування спадкового майна, земельної ділянки сільськогосподарського призначення.
За ухвалою підготовчого засідання у позивача судом були витребувані докази щодо відсутності інших спадкоємців та була надана інформація про те, що після смерті батька в спадщину вступила дружина останнього, ОСОБА_3 .
Під час розгляду справи позивачем була надана інформація, що ОСОБА_3 померла та після її смерті відкрита спадкова справа, яка перебуває в міській нотаріальній конторі. Позивачу не було відомо, що дружина батька вступила в спадщину.
З метою всебічного та об`єктивного розгляду справи, визначення кола учасників та сторін, які повинні приймати участь у справі, встановлення спадкоємців після смерті дружини ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , прийняття законного рішення, виникає необхідність у витребуванні відомостей про спадкоємців після смерті ОСОБА_3 ..
Керуючись ст. ст.: 84, 258-261, 353 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Витребувати в Світловодській міській державній нотаріальній конторі Кіровоградської області: письмову інформацію щодо наявності спадкової справи після смерті ОСОБА_3 , час смерті якої невідомий, яка мешкала в АДРЕСА_1 , щодо часу смерті спадкодавця, прізвища, ім`я та по батькові спадкоємців, їх адреса проживання.
Витребувану судом інформацію та докази надати безпосередньо до суду, в строк до 25 липня 2019 року. У разі відсутності таких доказів, про це повідомити суд письмово.
Роз`яснити положення ст. 84 ЦПК України, а саме: будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.
Оголосити у судовому засіданні перерву до 14.30 год., 31 липня 2019 року.
Ухвала суду набирає законної сили після її проголошення та оскарженню не підлягає.
Суддя Світловодського міськрайонного суду
Кіровоградської області О.В. Андріянов
Суд | Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 11.06.2019 |
Оприлюднено | 13.06.2019 |
Номер документу | 82364366 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Волошина Н. Л.
Цивільне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Волошина Н. Л.
Цивільне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Андріянов О. В.
Цивільне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Андріянов О. В.
Цивільне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Андріянов О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні