ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 284-18-98
У Х В А Л А
27.05.19 Справа № 910/9951/17.
За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" (ідентифікаційний код 39830414)
про банкрутство
Суддя Чеберяк П.П.
Представники сторін:
від заявника (боржника) не з`явилися
ліквідатор Шаматрін Є.М.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Заявник звернувся до суду із заявою про порушення справи про банкрутство - Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" (ідентифікаційний код 39830414) в порядку, передбаченому ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 30.06.2017 заяву прийнято до розгляду, призначено підготовче засідання на 17.07.2017, зобов`язано арбітражного керуючого Шаматріна Є.М. (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1788 від 05.12.2016), визначеного автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у справах про банкрутство, у строк до 14.07.2017 надати до суду заяву про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД".
14.07.2017 до Господарського суду м. Києва надійшла заява арбітражного керуючого Шаматріна Євгена Миколайовича про участь у справі.
14.07.2017 до Господарського суду м. Києва надійшла заява арбітражного керуючого Реверука Петра Костянтиновича про участь у справі.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 17.07.2017 розгляд справи відкладено на 31.07.2017 у зв`язку з необхідністю витребування нових доказів.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 31.07.2017 порушено провадження у справі № 910/9951/17 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД", введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, розгляд справи призначено на 14.08.2017.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 14.08.2017 розгляд справи відкладено на 23.08.2017, у зв`язку з необхідністю витребування нових доказів.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 23.08.2017 розгляд справи відкладено на 30.08.2017, у зв`язку з необхідністю витребування нових доказів.
Постановою Господарського суду м. Києва від 30.08.2017 Товариство з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено голову ліквідаційної комісії Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" Петруся Олександра Володимировича.
Повідомлення про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" банкрутом оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України 05.09.2017 за № 45736.
Постановою Київського апеляційного господарського суду від 30.10.2017 задоволено апеляційну скаргу арбітражного керуючого Шаматріна Є.М., скасовано постанову Господарського суду м. Києва в частині призначення ліквідатором, призначено ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" арбітражного керуючого Шаматріна Є.М.
29.08.2018 до Господарського суду м. Києва надійшло клопотання ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Шаматріна Є.М. про продовження строку повноважень ліквідатора банкрута.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 30.08.2018 розгляд справи призначено на 08.10.2018.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 08.10.2018 в задоволенні клопотання ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Шаматріна Є.М. про продовження ліквідатору строку для подання звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута на три місяці відмовлено.
15.02.2019 до Господарського суду м. Києва надійшов на затвердження звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 13.05.2098 розгляд справи призначено на 27.05.2019.
У судовому засіданні 27.05.2019 розглядався звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.
Ліквідатор надав пояснення по суті поданого звіту ліквідатора.
З поданого ліквідатором звіту вбачається, що з метою виявлення майна чи інших активів банкрута ліквідатором були направлені запити до компетентних органів, зокрема до Територіального управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Київській області та м. Києві, Державної інспекції сільського господарства України, Департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації, ДПІ у Святошинському районі Головного управління ДФС у м. Києві, Київського бюро технічної інвентаризації, Публічного акціонерного товариства Укрзалізниця , Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті, Головного управління Держгеокадастру у м. Києві, Головного управління статистики м. Києва, Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України у м. Києві, Державної авіаційної служби України, Київської міської митниці Державної фіскальної служби України, Держаного космічного агентства України, Головного управління Держпраці у Київській області, Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві, філії Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг Державного підприємства Український інститут промислової власності , Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві.
Одержані ліквідатором відповіді від зазначених органів свідчать про відсутність у банкрута майнових активів, які належать йому на праві власності або повного господарського відання та які можуть бути включенні до ліквідаційної маси.
Ліквідатором також не було виявлено залишку грошових коштів на рахунках боржника.
Згідно інформаційної довідки Державного реєстру речових прав на нерухоме майна та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна у Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" відомості щодо прав на нерухоме майно відомості відсутні.
За результатами проведення інвентаризації майнових активів боржника, ліквідатором було встановлено наявність рухомого майна (основні засоби), а також дебіторську заборгованість Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД".
В ході проведення ліквідаційної процедури виявлені майнові активи були реалізовані на аукціоні з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" внаслідок чого сформовано ліквідаційну масу, яка була скерована на погашення витрат, пов`язаних з проведенням ліквідаційної процедури, а також на виплату основної та додаткової винагороди арбітражному керуючому.
У зв`язку з недостатністю майнових активів боржника, не погашеними залишились кредиторські вимоги: Компанії Афродіта Інвестменс Лімітед на суму 43 620 823 грн. 17 коп. та Петруся Олександра Володимировича на суму 440 000 грн. 00 коп.
Відповідно до положень ч. 5 ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.
Частиною 2 ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено, що якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута.
Враховуючи викладене вище, а також те, що виявлених майнових активів банкрута для задоволення вимог кредиторів в повному обсязі не достатньо, боржника визнано банкрутом, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс представлені суду, виконані всі необхідні дії на стадії ліквідації банкрута, передбачені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", наявні всі підстави ліквідувати банкрута - Товариство з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД".
Враховуючи вищезазначене, керуючись ст.ст. 45-46, п. 6 ч. 1 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", Господарський суд м. Києва -
У Х В А Л И В:
1. Затвердити звіт ліквідатора.
2. Затвердити ліквідаційний баланс банкрута.
3. Головному управлінню Державної фіскальної служби у м. Києві зняти банкрута - Товариство з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" (03148, м. Київ, вул. Комісара Рикова, 2-А; ідентифікаційний код 39830414) з податкового обліку.
4. Ліквідувати банкрута - Товариство з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" (03148, м. Київ, вул. Комісара Рикова, 2-А; ідентифікаційний код 39830414) як юридичну особу в зв`язку з банкрутством.
5. Святошинській районній у м. Києві державній адміністрації провести державну реєстрацію припинення - Товариство з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" (03148, м. Київ, вул. Комісара Рикова, 2-А; ідентифікаційний код 39830414) як юридичної особи та внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатилат ЛТД" як юридичної особи не пізніше наступного робочого дня з дати надходження ухвали.
6. Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Законом строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.
7. Копію ухвали направити державному реєстратору боржника для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи відповідно до ч. 5 ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".
8. Копію ухвали направити сторонам, ліквідатору, кредиторам, державній виконавчій службі за місцем знаходження боржника та зазначеним вище державним органам і установам для виконання.
9. Провадження у справі № 910/9951/17 закрити.
10. Дію мораторію припинити.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом чи Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 254-257 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя П.П. Чеберяк
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 27.05.2019 |
Оприлюднено | 18.06.2019 |
Номер документу | 82425038 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Чеберяк П.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні