Ухвала
від 24.05.2019 по справі 2-72/10
ФРУНЗЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 2-72/10

Провадження № 2-в/645/8/19

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

24 травня 2019 року Фрунзенський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого - судді Ульяніч І.В.

секретар судового засідання - Савченко В.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Харкові цивільну справу про відновлення втраченого судового провадження в цивільній справі № 2-72/10 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю фірма Харківське спеціалізоване монтажне управління до ОСОБА_1 про стягнення матеріальної шкоди, завданої підприємству, третя особа: ОСОБА_2 ,

в с т а н о в и в:

Ухвалою Фрунзенського районного суду м. Харкова від 12 лютого 2019 року ініційовано розгляд справи про відновлення втраченого судового провадження в цивільній справі № 2-72/10 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю фірма Харківське спеціалізоване монтажне управління до ОСОБА_1 про стягнення матеріальної шкоди, третя особа: ОСОБА_2 , закінченої ухваленням рішення.

В судове учасники справи не з`явились, ОСОБА_1 через канцелярію суду подав заяву про розгляд справи за його відсутності, якою просив відновити втрачене судове провадження.

Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до наступного.

Судом встановлено, що 21 червня 2010 року Фрунзенським районним судом м. Харкова ухвалено рішення по цивільній справі № 2-72/10 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю фірма Харківське спеціалізоване монтажне управління до ОСОБА_1 про стягнення матеріальної шкоди, завданої підприємству, третя особа: ОСОБА_2 , яким у задоволенні позовних вимог відмовлено.

З інформації, наданої 08 лютого 2019 року архіваріусом Фрунзенського районного суду м. Харкова, вбачається, що відповідно до Переліку судових справ і документів, що утворюються в діяльності суду із зазначенням строків зберігання, затвердженого Наказом Державної судової адміністрації України 11 лютого 2010 року № 22, цивільна справа № 2-72/10 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю фірма Харківське спеціалізоване монтажне управління до ОСОБА_1 про стягнення матеріальної шкоди, завданої підприємству, третя особа: ОСОБА_2 , знищена, оскільки строк зберігання зазначеної категорії справ складає 5 років. Згідно вказаної інформації, в архіві суду зберігаються рішення Фрунзенського районного суду м. Харкова від 21 червня 2010 року. Ухвала про забезпечення позову від 03 жовтня 2007 року та ухвала про виправлення описки від 02 листопада 2007 року по справі № 2-4782/2007.

Статтями 488, 489, 490 ЦПК України визначено, що відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі, закінченій ухваленням рішення або у якій провадження закрито, проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом. Втрачене судове провадження у цивільній справі може бути відновлене за заявою учасника справи або за ініціативою суду. Заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду, який розглядав справу як суд першої інстанції.

Згідно ст. 493 ЦПК України - при розгляді заяви про відновлення втраченого судового провадження суд бере до уваги:1) частину справи, яка збереглася (окремі томи, жетони, матеріали з архіву суду тощо);2) документи, надіслані (видані) судом учасникам судового процесу та іншим особам до втрати справи, копії таких документів;3) матеріали виконавчого провадження, якщо воно здійснювалося за результатами розгляду справи;4) будь-які інші документи і матеріали, подані учасниками судового процесу, за умови, що такі документи і матеріали є достатніми для відновлення справи;5) відомості з Єдиного державного реєстру судових рішень;6) дані, що містяться в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі;7) будь-які інші відомості, документи тощо, отримані у законний спосіб з інших офіційних джерел. Суд може допитати як свідків осіб, які були присутніми під час вчинення процесуальних дій, учасників справи (їх представників), а в необхідних випадках - осіб, які входили до складу суду, що розглядав справу, з якої втрачено провадження, а також осіб, які виконували судове рішення, та вчиняти інші процесуальні дії, передбачені цим Кодексом, з метою відновлення втраченого судового провадження.

Відповідно до ст. 494 ЦПК України, на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд постановляє ухвалу про відновлення втраченого судового провадження повністю або в частині, яку, на його думку, необхідно відновити.

З огляду на наведене, суд дійшов висновку, що Фрунзенським районним судом м. Харкова розглянуто цивільну справу № 2-72/10 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю фірма Харківське спеціалізоване монтажне управління до ОСОБА_1 про стягнення матеріальної шкоди, завданої підприємству, третя особа: ОСОБА_2 , за результатами якої 21 червня 2010 року ухвалено рішення.

З урахуванням викладеного, втрачене судове провадження по вищевказаній справі в частині судового рішення від 21 червня 2010 року, яким закінчено розгляд справи та у задоволенні позовних вимог відмовлено, підлягає відновленню.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 488-494 ЦПК України, суд -

у х в а л и в:

Відновити втрачене судове провадження по цивільній справі № 2-72/10 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю фірма Харківське спеціалізоване монтажне управління до ОСОБА_1 про стягнення матеріальної шкоди, завданої підприємству, третя особа: ОСОБА_2 , в частині судового рішення від 21 червня 2010 року, яким закінчено розгляд справи.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення або з дня складення повного судового рішення у разі оголошення лише вступної та резолютивної частин судового рішення, а також у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Фрунзенський районний суд м. Харкова.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя - І.В. Ульяніч

СудФрунзенський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення24.05.2019
Оприлюднено19.06.2019
Номер документу82457338
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-72/10

Ухвала від 03.06.2021

Цивільне

Коломацький районний суд Харківської області

Лосєв Д. К.

Ухвала від 14.01.2011

Цивільне

Приморський районний суд м.Маріуполя

Лузан В. В.

Ухвала від 28.08.2019

Цивільне

Горностаївський районний суд Херсонської області

Посунько Г. А.

Ухвала від 15.08.2019

Цивільне

Горностаївський районний суд Херсонської області

Посунько Г. А.

Ухвала від 15.07.2019

Цивільне

Фрунзенський районний суд м.Харкова

Бондарєва І. В.

Ухвала від 03.07.2019

Цивільне

Фрунзенський районний суд м.Харкова

Бондарєва І. В.

Ухвала від 04.06.2019

Цивільне

Яремчанський міський суд Івано-Франківської області

Польська М. В.

Ухвала від 04.06.2019

Цивільне

Яремчанський міський суд Івано-Франківської області

Польська М. В.

Ухвала від 24.05.2019

Цивільне

Фрунзенський районний суд м.Харкова

Ульяніч І. В.

Ухвала від 15.04.2019

Цивільне

Яремчанський міський суд Івано-Франківської області

Польська М. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні