Ухвала
від 18.06.2019 по справі 910/17663/18
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

18.06.2019Справа № 910/17663/18

Господарський суд міста Києва у складі судді Щербакова С.О., розглянувши матеріали господарської справи

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "КИЇВ КОМІК КОН"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМІК КОН УКРАЇНА"

про зобов`язання не використовувати позначення та стягнення збитків у розмірі 1 000 000, 00 грн.

третя особа , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача -

ОСОБА_2

Представники: без виклику сторін

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "КИЇВ КОМІК КОН" (далі - позивач) звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМІК КОН УКРАЇНА" (далі - відповідач) в якому просить суд:

- зобов`язати відповідача не використовувати позначення " Comic Con Ukraine" та/або "Комік Кон Україна ", або інші схожі із ним, зокрема, для проведення розважальних заходів популярної культури (поп-культури);

- стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМІК КОН УКРАЇНА" на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "КИЇВ КОМІК КОН" збитки за порушення прав на знак для товарів і послуг за свідоцтвом України НОМЕР_2 у розмірі 1 000 000,00 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані порушенням відповідачем прав позивача на належний йому знак для товарів і послуг та завданням позивачу збитків у сумі 1 000 000, 00 грн.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 10.01.2019 позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "КИЇВ КОМІК КОН" залишено без руху, встановлено позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви протягом десяти днів з дня вручення ухвали.

Позивачем подано заяву про усунення недоліків, допущених при поданні до суду даного позову.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 21.01.2019 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі №910/17663/18, розгляд справи постановлено здійснювати за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання у справі на 19.02.2019.

18.02.2019 через відділ діловодства суду від Товариства з обмеженою відповідальністю "КИЇВ КОМІК КОН" надійшла заява, підписана адвокатом Козаченко Т.А., про відвід судді Гулевець О.В. від розгляду справи № 910/17663/18.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 19.02.2019 року (суддя Гулевець О.В.) визнано відвід судді необґрунтованим; заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "КИЇВ КОМІК КОН" про відвід судді Гулевець О.В. від участі у розгляді справи №910/17663/18 передано для визначення судді в порядку, встановленому частиною першою статті 32 Господарського процесуального кодексу України; зупинено провадження у справі №910/17663/18 до вирішення суддею, визначеного у порядку, встановленому ч. 1 ст. 32 Господарського процесуального кодексу України, заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "КИЇВ КОМІК КОН" про відвід судді Гулевець О.В.

В результаті автоматизованого розподілу матеріалів заяви по справі №910/17663/18, заяву про відвід судді Гулевець О.В. від розгляду справи №910/17663/18 передано на розгляд судді Якименку М.М.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 21.02.2019 (суддя Якименко М.М.) відмовлено у задоволенні заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМІК КОН УКРАЇНА" про відвід судді Гулевець О.В. від розгляду справи №910/17663/18.

25.02.2019 через відділ автоматизованого документообігу суду від Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМІК КОН УКРАЇНА" надійшов відзив на позовну заяву, в якому відповідач зазначає, що при проведенні заходу 20-23.09.2018 відповідачем використано знак для товарів і послуг за свідоцтвом України № НОМЕР_1 в рамках 35 класу МКТП за згодою його власника, який є засновником ТОВ "КОМІК КОН УКРАЇНА", тож відповідач зазначає, що не використовував знак позивача для товарів і послуг за свідоцтвом України № НОМЕР_2 .

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 26.02.2019 поновлено провадження у справі №910/17663/18. Самовідвід судді Гулевець О.В. від розгляду справи № 910/17663/18 задоволено. Матеріали справи № 910/17663/18 передано уповноваженій особі для вирішення питання про повторний автоматичний розподіл справи.

Відповідно до витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 27.02.2019 року справу № 910/17663/18 передано на розгляд судді Щербакова С.О.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 04.03.2019 (суддя Щербаков С.О.) прийнято справу № 910/17663/18 до свого провадження. Підготовче засідання призначено на 04.04.2019.

20.03.2019 через відділ автоматизованого документообігу суду представник позивача подав відповідь на відзив Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМІК КОН УКРАЇНА", в якій зазначив, що за результатами кваліфікаційної експертизи при реєстрації знаку для товарів і послуг словесний елемент "Comiccon" не був оцінений експертом як загальновживане поняття.

01.04.2019 через відділ автоматизованого документообігу суду від ОСОБА_2 надійшла заява про вступ у справу третьою особою, в якій заявник просить суд залучити його до участі у справі, у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача, оскільки він є власником знака для товарів і послуг "ІНФОРМАЦІЯ_1" за свідоцтвом України № НОМЕР_1 для послуг 35 класу МКТП.

02.04.2019 представник відповідача через відділ автоматизованого документообігу суду подав клопотання про огляд веб-сайтів, в якому просить суд провести огляд веб-сайтів (сторінок) із загальнодоступних джерел інформації в мережі інтернет.

Також, 02.04.2019 представник відповідача подав заяву про залучення документів на підтвердження понесених судових витрат.

Судове засідання призначене на 04.04.2019 не відбулося у зв`язку із перебуванням судді Щербакова С.О. у відпустці.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 08.04.2019 призначено підготовче судове засідання на 07.05.2019.

10.04.2019 через відділ автоматизованого документообігу суду представник відповідача подав письмові пояснення, в яких відповідач-1 зазначає, що позивач є власником знаку для товарів і послуг "Kyiv Comic Con" за свідоцтвом України № НОМЕР_2, яке охороняється у тому вигляді, у якому воно зареєстровано, тобто охороняється зображення в сукупності, а не окремі його елементи, в свою чергу відповідачем при проведенні заходу використано знак для товарів і послуг "ІНФОРМАЦІЯ_1" за свідоцтвом України № НОМЕР_1, що свідчить про відсутність порушень з боку відповідача прав позивача за свідоцтвом України № НОМЕР_2.

07.05.2019 через відділ автоматизованого документообігу суду представник відповідача подав клопотання про залучення третьої особи, в якому просить суд залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - ОСОБА_2 .

Представник позивача заперечив проти залучення третьої особи до участі у справі.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 07.05.2019 клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "КИЇВ КОМІК КОН" про витребування доказів задоволено частково. Заяву ОСОБА_2 та клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМІК КОН УКРАЇНА" про залучення третьої особи - задоволено та залучено до участі у розгляді справи третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - ОСОБА_2 . Продовжено строк підготовчого провадження у справі №910/17663/18 на 30 днів та відкладено підготовче засідання на 13.06.2019

Після виготовлення ухвали Господарського суду міста Києва від 07.05.2019 судом встановлено, що у резолютивній частині судового акту допущено описку, а саме, у зазначенні часу підготовчого засідання замість: Підготовче засідання відкласти на 13.06.19 о 10:20 год. , помилково зазначено: Підготовче засідання відкласти на 13.06.19 о 10:40 год. .

Так, відповідно до ст. 243 Господарського процесуального кодексу України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

За таких обставин, суд вважає за необхідне виправити описку, допущену у зазначенні часу на який відкладено підготовче засідання у резолютивній частині ухвали Господарського суду міста Києва від 07.05.2019 у справі № 910/17663/19 не зачіпаючи, при цьому, суті судового акту.

Керуючись ст.ст. 234, 243 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва,-

УХВАЛИВ:

1. За ініціативою суду внести виправлення в ухвалу Господарського суду міста Києва від 07.05.2019 у справі № 910/17663/18.

2. У зазначенні часу на який відкладено підготовче засідання в ухвалі Господарського суду міста Києва від 07.05.2019, замість: Підготовче засідання відкласти на 13.06.19 о 10:40 год. ., слід читати: Підготовче засідання відкласти на 13.06.19 о 10:20 год. .

3 .Дану ухвалу вважати невід`ємною частиною ухвали Господарського суду міста Києва від 07.05.2019 по справі №910/17663/18.

4. Примірник даної ухвали направити учасникам судового процесу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Дата складання та підписання повного тексту ухвали: 18.06.2019.

Ухвали, постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя Щербаков С.О.

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення18.06.2019
Оприлюднено19.06.2019
Номер документу82460101
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/17663/18

Рішення від 12.09.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Щербаков С.О.

Рішення від 15.08.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Щербаков С.О.

Ухвала від 27.08.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Щербаков С.О.

Рішення від 15.08.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Щербаков С.О.

Ухвала від 25.07.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Щербаков С.О.

Ухвала від 18.06.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Щербаков С.О.

Ухвала від 07.05.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Щербаков С.О.

Ухвала від 07.05.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Щербаков С.О.

Ухвала від 08.04.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Щербаков С.О.

Ухвала від 04.03.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Щербаков С.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні