Ухвала
від 13.06.2019 по справі 5015/4166/11 (27/162)
ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

"13" червня 2019 р. Справа № 5015/4166/11 (27/162)

м. Львів

Західний апеляційний господарський суд в складі колегії:

Суддя-доповідач Матущак О.І.,

суддів: Мирутенка О.Л.,

Якімець Г.Г.,

за участю представників:

від ПП "Полюс Партнер" - Матушек В.В., представник;

від Погосяна А.А. - Варданян В.О., представник;

розглянувши клопотання керівника Приватного підприємства Полюс Партнер від 12.06.2019 про відмову від апеляційної скарги

у справі № 5015/4166/11

за апеляційною скаргою Приватного підприємства "Полюс Партнер", м.Львів б/н від 10.12.2018

на ухвалу Господарського суду Львівської області від 26.09.2018, повний текст 28.09.2018 (суддя Л.З. Чорній)

за заявою Приватного підприємства "Полюс Партнер", м.Львів

про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Ресторан "Беркут", м. Львів

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Західного апеляційного господарського суду від 19.12.2019 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою ПП "Полюс Партнер", м.Львів б/н від 10.12.2018 на ухвалу Господарського суду Львівської області від 26.09.2018 у справі № 5015/4166/11 (27/162).

13.06.2019 на адресу апеляційного суду надійшло письмове клопотання керівника ПП Полюс Партнер Гриншпун А.Г. від 12.06.2019 про відмову від апеляційної скарги з посиланням на ч.4 ст.266 ГПК України.

13.06.2019 у судовому засіданні представник ПП Полюс Партнер підтримав подане клопотання про відмову від апеляційної скарги. Інші присутні представники проти поданого клопотання про відмову від апеляційної скарги - не заперечили.

Учасники справи належним чином повідомлені про час та місце розгляду справи.

Згідно ч.12 ст.270 ГПК України неявка сторін або інших учасників справи, належним чином повідомлених про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду справи.

Враховуючи наведене, та те, що явка представників учасників справи не визнавалася судом обов'язковою у дане судове засідання, апеляційний суд вважає за можливе розглядати справу у відсутності представників учасників справи, що не з'явилися в судове засідання.

Щодо клопотання скаржника про відмову від апеляційної скарги.

Відповідно до ч.4 ст. 266 ГПК України, особа, яка подала апеляційну скаргу, має право відмовитися від неї, а інша сторона має право визнати апеляційну скаргу обґрунтованою в повному обсязі чи в певній частині до закінчення апеляційного провадження. У разі відмови від апеляційної скарги суд, за відсутності заперечень інших осіб, які приєдналися до апеляційної скарги, постановляє ухвалу про закриття апеляційного провадження.

Згідно ч.6 ст. 266 ГПК України суд апеляційної інстанції має право не приймати відмову від скарги або її відкликання з підстав, визначених у частині п'ятій статті 191 цього Кодексу, згідно якої суд не приймає відмову позивача від позову, визнання позову відповідачем у справі, в якій особу представляє її законний представник, якщо його дії суперечать інтересам особи, яку він представляє.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.264 Господарського процесуального кодексу України суд апеляційної інстанції закриває апеляційне провадження, якщо після відкриття апеляційного провадження особа, яка подала апеляційну скаргу, заявила клопотання про відмову від скарги, за винятком випадків, коли є заперечення інших осіб, які приєдналися до апеляційної скарги.

Про закриття апеляційного провадження суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу, яка може бути оскаржена в касаційному порядку (ч. 2 ст. 264 ГПК України).

Розглянувши заяву скаржника про відмову від апеляційної скарги, враховуючи, що відмова від апеляційної скарги є правом учасника справи, беручи до уваги відсутність інших осіб, які приєдналися до апеляційної скарги, а також відсутність підстав, визначених у частині п'ятій статті 191 Господарського процесуального кодексу України, враховуючи подання відмови від апеляційної скарги керівником юридичної особи, суд апеляційної інстанції вважає за можливе задоволити клопотання скаржника, прийняти відмову скаржника від апеляційної скарги та закрити апеляційне провадження за поданою апеляційною скаргою.

Роз'яснити, що згідно ч.5 ст. 266 ГПК України у разі закриття апеляційного провадження у зв'язку з відмовою від апеляційної скарги на судове рішення повторне оскарження цього рішення особою, яка відмовилася від скарги, не допускається.

Згідно ст. 129 ГПК України, апеляційний суд дійшов висновку про залишення судового збору, сплаченого при поданні апеляційної скарги, за апелянтом.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 129, 234, 264, 266, 281 Господарського процесуального кодексу України, Західний апеляційний господарський суд

У Х В А Л И В :

1. Клопотання Приватного підприємства Полюс Партнер від 12.06.2019 про відмову від апеляційної скарги - задоволити.

2. Закрити апеляційне провадження у справі №5015/4166/11 за апеляційною скаргою Приватного підприємства "Полюс Партнер", м.Львів, б/н від 10.12.2018 (вх. № ЗАГС 01-05/1508/18).

3. Судовий збір за подання апеляційної скарги залишити за апелянтом.

4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена у касаційному порядку.

Головуючий суддя О.І. Матущак

Суддя О.Л. Мирутенко

Суддя Г.Г. Якімець

СудЗахідний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення13.06.2019
Оприлюднено25.06.2019
Номер документу82565628
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5015/4166/11 (27/162)

Ухвала від 13.06.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Матущак Олег Іванович

Ухвала від 27.05.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Матущак Олег Іванович

Ухвала від 15.05.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Желік Максим Борисович

Ухвала від 08.05.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Матущак Олег Іванович

Ухвала від 11.04.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 12.04.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Матущак Олег Іванович

Ухвала від 03.04.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 18.03.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 26.02.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 20.02.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні