ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
21 червня 2019 року
м. Харків
Справа №633/168/19
Провадження № 22-ц/818/3303/16
Харківський апеляційний суд у складі:
головуючого - Пилипчук Н.П.,
суддів колегії - Кругової С.С., Маміної О.В.
заслухавши суддю-доповідача по виконанню вимог ст.365 ЦПК України по підготовці розгляду справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Печенізьського районного суду Харківської області від 20 травня 2019 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Концертна агенція Рок гвардія України про захист прав споживачів та відшкодування моральної шкоди,
В С Т А Н О В И Л А :
При підготовці апеляційного розгляду справи проведені такі дії:
- З`ясовано питання про склад осіб, які беруть участь у справі;
- Визначено характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює;
- З`ясовані обставини, на які посилаються сторони та інші особи, які беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень;
- З`ясовані, які обставини визнаються чи заперечуються сторонами та іншими особами.
Також проведено інші дії, що пов`язані з забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Додаткових доказів, клопотань про їх витребування або інших клопотань апеляційна скарга не містить.
Враховуючи, що по справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Печенізьського районного суду Харківської області від 20 травня 2019 рокупідготовчі дії проведено повно, колегія суддів знаходить їх достатніми для закінчення підготовки апеляційного розгляду справи.
Керуючись ст. ст. 365, 366, 369 ЦПК України, суд ,
У Х В А Л И В :
Закінчити підготовку апеляційного розгляду справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Печенізьського районного суду Харківської області від 20 травня 2019 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Концертна агенція Рок гвардія України про захист прав споживачів та відшкодування моральної шкоди.
Призначити справу до розгляду без повідомлення (виклику) учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, в силу ст.389 ЦПК України оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий Н.П. Пилипчук
Судді С.С. Кругова
О.В. Маміна
Суд | Харківський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.06.2019 |
Оприлюднено | 25.06.2019 |
Номер документу | 82585263 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Харківський апеляційний суд
Пилипчук Н. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні