У Х В А Л А
Справа № 285/2235/19
провадження № 2-з/0285/17/19
02 липня 2019 року м. Новоград-Волинський
Суддя Новоград - Волинського міськрайонного суду Житомирської області у Сташків Т.Б., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до садівничого товариства масиву Гульський , голови правління садівничого товариства масиву Гульський про визнання незаконним рішення зборів уповноважених садівничого товариства, визнання протиправними дій голови правління садівничого товариства, зобов`язання вчинити дії та відшкодування моральної шкоди,-
ВСТАНОВИВ:
1 липня 2019 року ОСОБА_1 звернувся до суду із зазначеним позовом, у якому просить: визнати незаконним рішення зборів уповноважених садівничого товариства Гульський від 25.01.2019 року в частині щодо негайного відключення електропостачання електромережі членів товариства, які відмовляються виконати прозорий ввід; визнати протиправними дії голови правління Мартинюка М.І. по відключенню електропостачання належного позивачу будинку АДРЕСА_1 в АДРЕСА_2 Гульський та встановлення ним умов поновлення електропостачання шляхом встановлення лічильника електроенергії зовні будинку та сплати 1000 грн.; зобов`язати СТ масиву Гульський негайно відновити електропостачання до належного позивачу садового будинку АДРЕСА_1 в АДРЕСА_2 Гульський ; стягнути з голови правління садівничого товариства ОСОБА_2 на його користь моральну шкоду у розмірі 5000 грн.
Цього ж дня, позивач звернувся до суду із заявою про забезпечення позову, у якій просить зобов`язати голову правління СТМ Гульський ОСОБА_2 негайно підключити його садовий будинок АДРЕСА_1 в АДРЕСА_2 Гульський до електромереж товариства. Заяву мотивує тим, що електроенергію він використовує лише сезонно - для проживання в садовому будинку в літній період та сезонного використання посівів і насаджень. В період з жовтня по квітень місяць споживання ним електроенергії в садовому товаристві не відбувається. Крім того, у позовній заяві ОСОБА_1 зазначає, що відсутність електроенергії позбавляє позивача можливості належним чином користуватися будинком, робить неможливим приготування їжі та забезпечення збереження продуктів харчування, без електроенергії немає змоги забезпечити належний полив посівів та насаджень на садовій ділянці, які гинуть, позивач втрачає врожай.
Судом встановлено, що предметом спору є захист прав споживача електроенергії.
Відповідно до ч. 1 ст. 149 ЦПК України, суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити передбачені цим Кодексом заходи забезпечення позову.
Згідно ч. 2 ст. 151 ЦПК України, забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
За змістом ст. 150 ЦПК України позов забезпечується, зокрема, встановленням обов`язку вчинити певні дії.
Дослідивши матеріали справи, у суду є підстави вважати, що невжиття заходів забезпечення позову щодо негайного підключення садового будинок позивача до електромереж товариства може вплинути на порушення прав споживача електроенергії.
За таких обставин, суд приходить до висновку, що з метою належного виконання судового рішення, а також з метою захисту прав та інтересів позивача у справі, заяву про забезпечення позову - слід задовольнити.
Керуючись ст.ст.149-153, 260, 261 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ :
Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову задовольнити.
Зобов`язати голову правління садівничого товариства масиву Гульський ОСОБА_3 Івановичу негайно підключити садовий будинок АДРЕСА_3 1040 по вул. АДРЕСА_1 с. Гульськ в садівничому товаристві масиву Гульський , що належить на праві власності ОСОБА_1 , до електромереж товариства.
Ухвала виконується негайно в порядку, встановленому для виконання судових рішень.
Копію ухвали невідкладно направити до садівничого товариства масиву Гульський для виконання та особам, які беруть участь у справі.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Житомирського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
У відповідності до п. п. 15.5) п.п.15 п. 1 Розділу ХІІІ Перехідних Положень ЦПК України, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через відповідні суди, а саме Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
Суддя Т.Б. Сташків
Суд | Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 02.07.2019 |
Оприлюднено | 03.07.2019 |
Номер документу | 82757119 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
Сташків Т. Б.
Цивільне
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
Сташків Т. Б.
Цивільне
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
Сташків Т. Б.
Цивільне
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
Сташків Т. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні