ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
м. Київ
08.07.2019Справа № 910/8541/19
Суддя Спичак О.М., розглянувши
позовну заяву Державного підприємства Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут
до Товариства з обмеженою відповідальністю Техно-База
про стягнення 16 055,05 грн,
ВСТАНОВИВ:
Державне підприємство Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут звернулось до Господарського суду м. Києва з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю Техно-База про стягнення 16 055,05 грн заборгованості.
Дослідивши матеріали позовної заяви, суд дійшов висновку про наявність підстав для залишення її без руху, зважаючи на наступне.
Відповідно до п.п. 4, 5 ч. 3 ст. 162 ГПК України, позовна заява повинна містити зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; правові підстави позову.
Згідно з ч. ч. 1, 2 ст. 91 ГПК України, письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору.
Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.
Відповідно до ст. 78 Господарського процесуального кодексу України, достовірними є докази, на підставі яких можна встановити дійсні обставини справи.
Судом досліджено, що додатки, долучені до позовної заяви, надані в копіях, які засвідчені в.о. Зав. ВДІЗ Восколович Д.В., проте доказів того, що зазначена особа уповноважена їх засвідчувати до суду не надано.
Зазначені порушення не дають суду можливості пересвідчитися в достовірності поданих до суду доказів.
За таких обставин, позовна заява Державного підприємства Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут підлягає залишенню без руху.
Суд звертає увагу позивача на те, що відповідно до ч. 4 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 174, ч. 2 ст. 232, ст.ст. 233, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Позовну заяву Державного підприємства Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут залишити без руху.
2. Встановити Державному підприємству Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут строк на усунення недоліків позовної заяви - не пізніше 5 днів з дня вручення зазначеної ухвали.
3. Встановити Державному підприємству Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут спосіб усунення недоліків позовної заяви шляхом надання до суду всіх документів, долучених до позовної заяви, завірених належним чином (або надання доказів в підтвердження наявності повноважень у ОСОБА_1 на засвідчення копій документів); надати докази їх направлення відповідачу.
4. Відповідно до ч. 2 ст. 235 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала набирає законної сили з моменту її підписання. Дана ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Спичак О.М.
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 08.07.2019 |
Оприлюднено | 09.07.2019 |
Номер документу | 82886720 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Спичак О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні