Справа № 522/895/17
Провадження № 2/522/5941/19
У Х В А Л А
11 липня 2019 року Приморський районний суд м. Одеси
у складі: головуючого судді Науменко А.В.
за участю секретаря судового засідання Полегенького В.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Одесі питання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Українська страхова група до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,-
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Приморського районного суду м. Одеси знаходиться цивільна справа за позовом Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Українська страхова група до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди .
До суду 10 липня 2019 року надійшла заява від представника Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Українська страхова група про участь у судовому засіданні у режимі відео конференції в Київському апеляційному суді. Посилається на те, що у зв`язку з неможливістю представника Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Українська страхова група прийняти участь у судовому засіданні. Однак, Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Українська страхова група зацікавлений в тому, щоб судові засідання відбулися за участі його представника, у зв`язку з чим просить суд забезпечити можливість присутності його уповноваженого працівника у судових засіданнях по справі, шляхом забезпечення проведення відеоконференції, як це передбачено цивільно-процесуальним законодавством.
Відповідно до ч.1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.
На підставі ч. 7 ст. 212 ЦПК України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
Представник відповідача дотримався всіх вимог законодавства, у суду немає причин відмовити у проведенні наступного судового засідання в режимі відеоконференції.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне провести наступне судове засідання в режимі відеоконференції з Київським апеляційним судом, оскільки представник позивача не може прибути до Приморського районного суду м. Одеси.
Відповідно до ч. 5 ст. 4 ЦПК України жодна особа не може бути позбавлена права на участь у розгляді своєї справи у визначеному цим Кодексом порядку.
Вказану ухвалу надіслати до Київського апеляційного суду (03680, м. Київ, вул. Солом`янська, 2-а) та особам, які будуть брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, для організації її виконання.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 4 , 212 , 258 - 260 ЦПК України , суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Судове засідання у цивільній справі № 522/895/17 за позовом Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Українська страхова група до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди провести у режимі відеоконференції.
Доручити Київському апеляційному суду (03680, м. Київ, вул. Солом`янська, 2-а) забезпечити проведення відеоконференції за участю представника Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Українська страхова група з Приморським районним судом м. Одеси 08 серпня 2019 року о 12 годин 30 хвилин .
Представнику Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Українська страхова група з`явитися до Київського апеляційного суду (03680, м. Київ, вул. Солом`янська, 2-а) для проведення судового засідання в режимі відео конференції з Приморським районним судом м. Одеси 08 серпня 2019 року о 12 годин 30 хвилин .
Приморський районний суд м. Одеси доручає відповідній службовій особі Київського апеляційного суду (03680, м. Київ, вул. Солом`янська, 2-а) перевірити документи, що посвідчують особу представника позивача та перебувати поряд з ним до закінчення судового засідання.
Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.
Учасникам судового засідання має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки , передбачені ЦПК України .
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Відповідно до ч. 8 ст. 212 ЦПК України копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.В. Науменко
Суд | Приморський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 11.07.2019 |
Оприлюднено | 12.07.2019 |
Номер документу | 82945852 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Приморський районний суд м.Одеси
Науменко А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні