ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
У Х В А Л А
"10" липня 2019 р. Справа № 911/1532/17
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Форінт» , м. Київ
до 1) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ірпінська АЗС» , м. Ірпінь
2) Товариства з обмеженою відповідальністю «Нафтозабезпечення» , м. Київ
3) Товарної біржі «Аукціоніст» , м. Київ
про забезпечення позову
Суддя Лопатін А.В.
за участю секретаря судового засідання Рябоконь О.О.
за участю представників згідно з протоколом судового засідання.
встановив:
У провадженні господарського суду Київської області перебуває справа № 911/1532/17 за заявою боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Ірпінська АЗС» про банкрутство.
Постановою господарського суду Київської області від 14.06.2017 р. визнано банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю «Ірпінська АЗС» та відкрито його ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута Анненкову Олену Юріївну.
14.06.2019 р. ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» через канцелярію суду подано заяву про забезпечення позову (заяви про визнання недійсними результатів аукціону з продажу майна ТОВ «Ірпінська АЗС» , що відбувся 17.04.2019 р.), в якій заявник просить суд вжити заходів до забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно, право власності на яке зареєстровано за ТОВ «Ворлднекс» (нова назва ТОВ «Нафтозабезпечення» ) (придбане на аукціоні з продажу майна ТОВ «Ірпінська АЗС» , що відбувся 17.04.2019 р.) та заборони ТОВ «Ворлднекс» (нова назва ТОВ «Нафтозабезпечення» ), вчиняти будь-які дії щодо відчуження майна та заборони державним реєстраторам вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо такого майна.
Ухвалою господарського суду Київської області від 19.06.2019 р. розгляд заяви ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» про забезпечення позову призначено на 25.06.2019 р., викликано в судове засідання, що відбудеться 25.06.2019 р. уповноваженого представника ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» , явку останнього визнано обов`язковою, зобов`язано ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» подати до суду додаткові обґрунтування заяви про забезпечення позову, а саме: щодо вчинення відповідачем дій, спрямованих на ухилення від виконання зобов`язання після пред`явлення вимоги чи подання позову до суду, що у майбутньому, у разі задоволення позовних вимог, може утруднити чи унеможливити виконання рішення суду і, в свою чергу, порушить права заявника.
25.06.2019 р. на офіційну електронну адресу суду від ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» надійшли пояснення на виконання ухвали суду від 19.06.2019 р.
Ухвалою суду від 25.06.2019 р. розгляд заяви ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» про забезпечення позову відкладено на 10.07.2019 р.
В судовому засіданні, заслухавши присутніх учасників у справі та розглянувши заяву ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» про забезпечення позову, судом встановлено наступне:
Вказана заява обґрунтована тим, що ТОВ Фінансова компанія Форінт має намір подати заяву про визнання недійсними результатів аукціону з продажу майна ТОВ Ірпінська АЗС , що відбувся 17.04.2019 р., так як, на думку заявника, вказаний аукціон проведено з порушенням норм Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» . В обґрунтування необхідності вжиття заходів до забезпечення позову заявник посилається на те, що ТОВ Нафтозабезпечення (попередня назва - ТОВ Ворлднекст ; переможець аукціону) подано клопотання в межах справи про банкрутство ТОВ Ірпінська АЗС про скасування арештів з майна, реалізованого на аукціоні, результати якого має намір кредитор оскаржити. Крім того, забезпечений кредитор зазначає, що в даному випадку слід врахувати не здійснення перерахування коштів від продажу майна банкрута на банківський рахунок останнього. Виходячи з наведеного, на переконання кредитора, невжиття заходів до забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно, право власності на яке зареєстровано за ТОВ «Ворлднекс» (нова назва ТОВ «Нафтозабезпечення» ) (придбане на аукціоні з продажу майна ТОВ «Ірпінська АЗС» , що відбувся 17.04.2019 р.); заборони ТОВ «Ворлднекс» (нова назва ТОВ «Нафтозабезпечення» ), вчиняти будь-які дії щодо відчуження майна та заборони державним реєстраторам вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо такого майна, може утруднити або унеможливити виконання рішення господарського суду, у разі задоволення заяви про визнання недійсними результатів другого повторного аукціону з продажу майна ТОВ Ірпінська АЗС частинами від 17.04.2019 р., зокрема застосування наслідків визнання результатів аукціону недійсними - повернення майна банкруту, що, в свою чергу, порушить права забезпеченого кредитора на задоволення його вимог, оскільки ТОВ Нафтозабезпечення (попередня назва - ТОВ Ворлднекст ; переможець аукціону), за яким станом на сьогодні зареєстровано право власності на майно може розпорядитись ним шляхом відчуження третім особам.
Поряд з зазначеним, ліквідатором ТОВ Ірпінська АЗС подано відзив на вказану заяву, в якому остання зазначає, що подана забезпеченим кредитором заява про вжиття заходів до забезпечення позову не містить належних обґрунтувань, припущень, що майно може зникнути, зменшитись за кількістю або погіршитись за якістю на момент виконання рішення у даній справі, заявник керується оціночними твердженнями і нічим не обґрунтованими фактами.
Відповідно до статті 136 ГПК України господарський суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 137 цього Кодексу заходів забезпечення позову. Забезпечення позову допускається як до пред`явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.
Згідно з п.п. 1, 2, 4 частини першої статті 137 ГПК України позов забезпечується: накладенням арешту на майно та (або) грошові кошти, що належать або підлягають передачі або сплаті відповідачу і знаходяться у нього чи в інших осіб, а також: забороною відповідачу вчиняти певні дії; забороною іншим особам вчиняти дії щодо предмета спору або здійснювати платежі, або передавати майно відповідачеві, або виконувати щодо нього інші зобов`язання.
Частиною шостою статті 140 ГПК України про забезпечення позову або про відмову у забезпеченні позову суд постановляє ухвалу.
Розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з`ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам. При встановленні зазначеної відповідності слід враховувати, що вжиті заходи не повинні перешкоджати господарській діяльності юридичної особи або фізичної особи, яка здійснює таку діяльність і зареєстрована відповідно до закону як підприємець. Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд має брати до уваги інтереси не тільки позивача, а й інших осіб, права яких можуть бути порушені у зв`язку із застосуванням відповідних заходів. Наприклад, обмеження можливості господарюючого суб`єкта користуватися та розпоряджатися власним майном іноді призводить до незворотних наслідків (постанова Пленуму Верховного Суду України "Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову" № 9 від 22 грудня 2006 року).
При вирішенні питання про забезпечення позову господарський суд має здійснити оцінку обґрунтованості доводів заявника щодо необхідності вжиття відповідних заходів з урахуванням: розумності, обґрунтованості і адекватності вимог заявника щодо забезпечення позову; забезпечення збалансованості інтересів сторін, а також інших учасників судового процесу; наявності зв`язку між конкретним заходом до забезпечення позову і предметом позовної вимоги; запобігання порушенню у зв`язку із вжиттям таких заходів прав та охоронюваних законом інтересів осіб, що не є учасниками даного судового процесу. Заходи до забезпечення позову повинні бути співмірними із заявленими позивачем вимогами. Співмірність передбачає співвідношення господарським судом негативних наслідків від вжиття заходів до забезпечення позову з тими негативними наслідками, які можуть настати в результаті невжиття цих заходів, з урахуванням відповідності права чи законного інтересу, за захистом яких заявник звертається до суду, та майнових наслідків вжиття відповідних заходів.
Суть забезпечення позову полягає саме у наявності об`єктивних побоювань позивача, що невжиття відповідних заходів забезпечення позову може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних права або інтересів.
Судом встановлено, що 18.06.2019 р. ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» подано заяву про визнання недійсними результатів другого повторно аукціону з продажу майна ТОВ «Ірпінська АЗС» , що відбувся 17.04.2019 р., яку ухвалою суду від 19.06.2019 р. прийнято до розгляду в межах провадження у справі про банкрутство ТОВ «Ірпінська АЗС» .
Предметом спору в зазначеній справі є визнання недійсними результатів аукціону з продажу майна ТОВ «Ірпінська АЗС» , що відбувся 17.04.2019 р.; визнання недійсним договору купівлі-продажу, укладеного з переможцем вказаного аукціону: ТОВ «Ворлднекс» (нова назва ТОВ «Нафтозабезпечення» ); застосування наслідків визнання результатів аукціону та договору недійсними, зобов`язання ТОВ «Ворлднекс» (нова назва ТОВ «Нафтозабезпечення» ) повернути банкруту майно.
Таким чином, метою подання ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» вищевказаної заяви є виключення наслідків аукціону, в тому числі перехід права власності на майно до переможця аукціону.
Згідно з частиною першою статті 73 ГПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Відповідно до частини першої статті 74 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.
Частиною третьою статті 74 ГПК України встановлено, що докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.
Як вже зазначалось, відповідно до пункту 1 частини першої ст. 137 ГПК України позов забезпечується зокрема накладенням арешту на майно.
Заходи забезпечення позову не є додатковим засобом відповідальності або стимулювання відповідача до виконання зобов`язань, а діють виключно як засіб забезпечення реального виконання рішення суду.
Під час розгляду вказаної заяви ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» про вжиття заходів до забезпечення позову (заяви про визнання результатів аукціону недійсними) судом враховано:
- майно, на яке просить накласти арешт заявник та щодо якого заборонити відповідачу вчиняти дії спрямовані на його відчуження, як заходи забезпечення позову, було предметом аукціону з продажу майна ТОВ «Ірпінська АЗС» , результати якого оскаржено;
- мета звернення ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» з заявою про визнання результатів аукціону недійсними - виключення наслідків аукціону, в тому числі перехід права власності на майно до переможця аукціону, повернення майна у власність банкрута.
У пункті 145 рішення від 15.11.1996 року у справі "Чахал проти Об`єднаного Королівства" Європейський суд з прав людини зазначив, що норма статті 13 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод гарантує на національному рівні ефективні правові засоби для здійснення прав і свобод, що передбачаються Конвенцією, незалежно від того, яким чином вони виражені в правовій системі тієї чи іншої країни.
Отже, "ефективний засіб правого захисту" у розумінні статті 13 Конвенції повинен забезпечити поновлення порушеного права і одержання особою бажаного результату.
Відповідно до приписів частини п`ятої статті 236 ГПК України обґрунтованим є рішення, ухвалене на підставі повно і всебічно з`ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.
Частиною першою статті 86 ГПК України встановлено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Отже, враховуючи обраний позивачем спосіб захисту порушеного права, суб`єктний склад учасників спору (заявник - ТОВ «ФК «Форінт» , відповідач-1 - ТОВ «Ірпінська АЗС» , відповідач-2 - ТОВ «Нафтозабезпечення» , відповідач-3 - ТБ «Аукціоніст» ), а також зміст позовних вимог до них (визнання недійсними результатів аукціону, визнання недійсним договору, яким оформлено результати такого аукціону, застосування наслідків недійсності результатів аукціону, в тому числі договору купівлі-продажу, повернення майна у власність банкрута), при ймовірному задоволенні позову та, в той же час, ймовірній зміні власника майна, що є предметом аукціону з продажу майна ТОВ «Ірпінська АЗС» , невжиття заходів забезпечення позову може ускладнити або унеможливити виконання рішення суду, а тому обрані заявником види забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно , що реалізоване на аукціоні, результати якого оскаржено та заборони ТОВ «Ворлднекс» (нова назва ТОВ «Нафтозабезпечення» ) вчиняти будь-які дії щодо відчуження майна є такими, що відповідають вимогам закону та сприятимуть ефективному захисту позивача (у разі задоволення позову), у зв`язку з чим, заява ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» в цій частині підлягає задоволенню.
Разом з тим, відносно вимоги заявника про вжиття заходів до забезпечення позову шляхом заборони державним реєстраторам вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо майна, що реалізоване на аукціоні, результати якого оскаржено, суд зазначає наступне:
Відповідно до ст. 140 ГПК України про забезпечення позову або про відмову у забезпеченні позову суд постановляє ухвалу. В ухвалі про забезпечення позову суд зазначає вид забезпечення позову і підстави його обрання та вирішує питання зустрічного забезпечення. Суд може також зазначити порядок виконання ухвали про забезпечення позову.
Згідно з частиною восьмою ст. 140 ГПК України ухвалу про забезпечення позову або про відмову у забезпеченні позову може бути оскаржено. Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи.
Статтею 144 ГПК України визначено, що ухвала господарського суду про забезпечення позову має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом. Така ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження.
Вимоги до виконавчого документа встановлені приписами статті 4 Закону України Про виконавче провадження , відповідно до частини першої якої, у виконавчому документі зазначається, зокрема повне найменування (для юридичних осіб) або прізвище, ім`я та, за наявності, по батькові (для фізичних осіб) стягувача та боржника , їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або адреса місця проживання чи перебування (для фізичних осіб), дата народження боржника - фізичної особи.
Разом з тим, враховуючи вищенаведений захід, який просить заявник вжити з метою забезпечення позову, суд не вбачає за можливе, у разі задоволення такої вимоги, визначити особу - боржника.
Крім того, враховуючи, що обґрунтування заяви про забезпечення позову полягають саме в побоюванні заявника, що під час розгляду даного спору переможцем аукціону, результати якого оскаржено, будуть вчинені заходи спрямовані на відчуження майна третім особам, вжиття заходу забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно та заборони відповідачу (переможцю аукціону) вчиняти відповідні заходи, виключає необхідність у вжитті заходу забезпечення позову шляхом заборони державним реєстраторам вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо майна.
З огляду на викладене, суд залишає без задоволення заяву ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» про вжиття заходів до забезпечення позову в зазначеній частині.
Крім того, слід зазначити, що частиною шостою статті 140 ГПК України про забезпечення позову або про відмову у забезпеченні позову суд постановляє ухвалу. В ухвалі про забезпечення позову суд зазначає вид забезпечення позову і підстави його обрання та вирішує питання зустрічного забезпечення . Суд може також зазначити порядок виконання ухвали про забезпечення позову.
Разом з тим, враховуючи вжиті в даному випадку заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно реалізоване на аукціоні, результати якого оскаржено та заборони відповідачу вчиняти дії спрямовані на його реалізацію, судом встановлено відсутність підстав для застосування зустрічного забезпечення.
Поряд з наведеним, суд вважає за необхідне зазначити, що вжиття заходів забезпечення позову вчиняються з метою забезпечення виконання рішення суду, виконання якого може бути ускладнене, у разі не вжиття в даному випадку таких заходів. Водночас, у разі встановлення, за результатами позову (заяви про визнання результатів аукціону недійсними), що підстави для задоволення заявлених вимог відсутні, запроваджена судом заборона не призведе до невиправданих, вкрай негативних наслідків для інших осіб, адже встановивши зазначені обставини, суд може скасувати вжиті ним заходи, в тому числі з власної ініціативи, як то передбачено приписами статті 145 ГПК України.
Керуючись ст. ст. 136, 137, 140, 144, 234 Господарського процесуального кодексу України та Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» , суд
ухвалив:
1. Заяву ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» від 14.06.2019 р. (вх. № 136/19, 14.06.2019 р.) про забезпечення позову задовольнити частково.
2. Накласти арешт на майно, право власності на яке зареєстровано за Товариством з обмеженою відповідальністю Нафтозабезпечення (попередня назва ТОВ Ворлднекст ) (04111, м. Київ, вул. Данила Щербаківського, буд. 52, приміщення 429; код ЄДРПОУ 42756865), а саме:
Нерухоме майно:
1) Будівля автозаправочної станції, загальна площа 99,3 кв. м., місцезнаходження: АДРЕСА_1 .
АДРЕСА_2 ) Автозаправна станція, загальна площа 97,8 кв. м., місцезнаходження: Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Олекси АДРЕСА_3 .
3) Будівля автозаправочної станції, загальна площа 91,8 кв. м., місцезнаходження: АДРЕСА_1 обл., АДРЕСА_1 р-н., смт. Верхньоторецьке, вул. Фабрична, 1 а.
4) Єдиний майновий комплекс, Автозаправочна станція, який складається з шести складових частин: - Операторська, загальна площа 66,9 кв. м.; - Будівля, майстерня, загальна площа 33,5 кв. м.; - Гараж, загальна площа 32, 7 кв. м.; - Вбиральня, загальна площа 3,5 кв. м.: - Сховище, загальна площа 72,7 кв. м.; - Навіс, загальна площа 167,4 кв. м., місцезнаходження: АДРЕСА_1 Амвросіївка АДРЕСА_1 .
5) Нежитлова будівля АЗС № 3, загальна площа 90,3 кв. м.; Земельна ділянка площею 0, 7695 га (кадастровий номер НОМЕР_1 , Державний акт на право власності НОМЕР_2 ), місцезнаходження: АДРЕСА_4 .
6) Автозаправна станція, загальна площа 13,90 кв. м.; Земельна ділянка площею 0,150 га (використовується на підставі Державного акту на право постійного користування землею серія НОМЕР_3 від 16.10.1997 року), місцезнаходження: АДРЕСА_4 .
7) Нежитлова будівля АЗС, загальна площа 17,4 кв. м.; Земельна ділянка площею 0,09 га (використовується на підставі Державного акту на право постійного користування землею серія НОМЕР_4 від 12.02.1999 року), місцезнаходження:
АДРЕСА_5 ) Нежитлова будівля АЗС № 2, загальна площа 27,8 кв. м.; Земельна ділянка площею 0,2892 га (використовується на підставі Державного акту на право постійного користування землею серія НОМЕР_5 від 04.05.1998 року), місцезнаходження: АДРЕСА_6 .
9) Громадський будинок Автозаправочна станція з будівлею торгівельного комплексу, загальна площа 112,7 кв. м.; Земельна ділянка площею 0,0761 га (кадастровий номер НОМЕР_6 , державний акт на право власності серія НОМЕР_7 ), місцезнаходження: АДРЕСА_7 .
10) Автозаправочна станція, загальна площа 19,40 кв. м. ; Земельна ділянка площею 0,6504 га (використовується на підставі Державного акту на право постійного користування землею серія НОМЕР_8 від 04.05.1998 року), місцезнаходження: АДРЕСА_8 .
11) Нежитлова будівля, Автозаправна станція, загальна площа 35.6 кв. м.: Земельна ділянка площею 0,2863 (кадастровий номер 142458680001 НОМЕР_9 належить на підставі права власності), місцезнаходження: АДРЕСА_2 .
12) АДРЕСА_9 № АДРЕСА_10 , загальна площа 82,8 кв. м.: Земельна ділянка площею 0,1768 га (кадастровий номер НОМЕР_10 , належить на підставі права власності), місцезнаходження: АДРЕСА_4 .
Рухоме майно:
1) Виробниче обладнання, у кількості 10 найменувань, яке знаходиться за адресою: Донецька обл., м. Амвросіївка, Донецьке шосе, 1, а саме:
- Ємність для бензину, 10 м 3 , 3 шт.;
- Ємність для бензину, 9 м 3 , 1 шт.;
- Ємність для ДП, 9 м 3 , 1 шт.;
- Ємність підземна, 24 м 3 , 3 шт.;
- Колонка паливно-роздавальна на дизельне паливо Wayne Dresser , 1 шт.;
- Колонка паливно-роздавальна на дизельне паливо Wayne Dresser , 1 шт.;
- Колонка паливно-роздавальна на масло, 1 шт.;
- Колонка паливно-роздавальна на масло, 1 шт.;
- Насосний агрегат-насос типу SKC/4/08/5/1160LPG, 1 шт.; Двигун ESgl00L4B, 1 шт.
2) Виробниче обладнання, у кількості 31 найменування, яке знаходиться за адресою: АДРЕСА_8 обл., Ясинуватський р-н, смт. Верхньоторецьке, вул. Фабрична, 1 а; Донецька обл., м. АДРЕСА_3 ; АДРЕСА_1 . АДРЕСА_1 , 1 б, а саме:
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 10001, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 10002, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 10003, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 10004, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20.0 м 3 , інв. № 10005, 1 шт.;
- ТРК Шельф 2002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 10006, 1 шт.;
- ТРК Шельф 2002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 10007, 1 шт.;
- Сепаратор нафтопродуктів SVORG з люком, інв. № 10010, 5 шт.;
- Паливні насоси Shelf 1 ЕХЕТ4, інв. № 10009, 1 шт.;
- Табло цінове з показником в`їзду і виїзду, інв. № 10008, 1 шт.;
- Трансформаторна підстанція КТП 100/10/0,4 кВ, інв. № 10020, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 11001, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 11002, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 11003, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 11004, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 11005, 1 шт.;
- ТРК Шельф 3002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 11006, 1 шт.;
- ТРК Шельф 3002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 11007, 1 шт.;
- Табло цінове з показником в`їзду і виїзду, інв. № 11008, 1 шт.;
- Паливні насоси Shelf 1 ЕХЕТ4, інв. № 11009, 5 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 9001, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 9002, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 9003, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 9004, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 9005, 1 шт.;
- Паливні насоси Shelf 1 ЕХЕТ4, інв. № 9009, 6 шт.;
- Сепаратор нафтопродуктів SVORG з люком, інв. № 9011, 1 шт.;
- ТРК Шельф 2002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 9006, 1 шт.;
- ТРК Шельф 2002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 9007, 1 шт.;
- ТРК Шельф 1001 КЕД 90-0,25-2-1-, інв. № 9010, 1 шт.;
- Табло цінове з показником в`їзду і виїзду, інв. № 9008, 1 шт.
3. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю Нафтозабезпечення (попередня назва ТОВ Ворлднекст ) (04111, м. Київ, вул. Данила Щербаківського, буд. 52, приміщення 429; код ЄДРПОУ 42756865) вчиняти будь-які дії щодо відчуження майна, а саме:
Нерухоме майно:
1) Будівля автозаправочної станції, загальна площа 99,3 кв. м., місцезнаходження: АДРЕСА_1 .
АДРЕСА_2 ) Автозаправна станція, загальна площа 97,8 кв. м., місцезнаходження: Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого АДРЕСА_3 .
3) Будівля автозаправочної станції, загальна площа 91,8 кв. м., місцезнаходження: АДРЕСА_8 обл., Ясинуватський р-н., смт АДРЕСА_11 вул АДРЕСА_12 Фабрична, 1 а.
4) Єдиний майновий комплекс, Автозаправочна станція, який складається з шести складових частин: - Операторська, загальна площа 66,9 кв. м.; - Будівля, майстерня, загальна площа 33,5 кв. м.; - Гараж, загальна площа 32, 7 кв. м.; - Вбиральня, загальна площа 3,5 кв. м.: - Сховище, загальна площа 72,7 кв. м.; - Навіс, загальна площа 167,4 кв. м., місцезнаходження: АДРЕСА_8 Амвросіївка АДРЕСА_4 .
5) Нежитлова будівля АЗС № 3, загальна площа 90,3 кв. м.; Земельна ділянка площею 0, 7695 га (кадастровий номер НОМЕР_1 , Державний акт на право власності НОМЕР_2 ), місцезнаходження: АДРЕСА_4 .
АДРЕСА_13 ) Автозаправна станція, загальна площа 13,90 кв. м.; Земельна ділянка площею 0,150 га (використовується на підставі Державного акту на право постійного користування землею серія НОМЕР_3 від 16.10.1997 року), місцезнаходження: АДРЕСА_4 .
АДРЕСА_14 ) Нежитлова будівля АЗС, загальна площа 17,4 кв. м.; Земельна ділянка площею 0,09 га (використовується на підставі Державного акту на право постійного користування землею серія НОМЕР_4 від 12.02.1999 року), місцезнаходження:
АДРЕСА_5 ) Нежитлова будівля АЗС № 2, загальна площа 27,8 кв. м.; Земельна ділянка площею 0,2892 га (використовується на підставі Державного акту на право постійного користування землею серія НОМЕР_5 від 04.05.1998 року), місцезнаходження: АДРЕСА_6 .
9) Громадський будинок Автозаправочна станція з будівлею торгівельного комплексу, загальна площа 112,7 кв. м.; Земельна ділянка площею 0,0761 га (кадастровий номер НОМЕР_6 , державний акт на право власності серія НОМЕР_7 ), місцезнаходження: АДРЕСА_7 .
10) Автозаправочна станція, загальна площа 19,40 кв. м. ; Земельна ділянка площею 0,6504 га (використовується на підставі Державного акту на право постійного користування землею серія НОМЕР_8 від 04.05.1998 року), місцезнаходження: АДРЕСА_8 .
11) Нежитлова будівля, Автозаправна станція, загальна площа 35.6 кв. м.: Земельна ділянка площею 0,2863 (кадастровий номер 142458680001 НОМЕР_9 належить на підставі права власності), місцезнаходження: АДРЕСА_2 .
12) АДРЕСА_9 № АДРЕСА_10 , загальна площа 82,8 кв. м.: Земельна ділянка площею 0,1768 га (кадастровий номер НОМЕР_10 , належить на підставі права власності), місцезнаходження: АДРЕСА_4 .
Рухоме майно:
1) Виробниче обладнання, у кількості 10 найменувань, яке знаходиться за адресою: Донецька обл., м. Амвросіївка, Донецьке шосе, 1, а саме:
- Ємність для бензину, 10 м 3 , 3 шт.;
- Ємність для бензину, 9 м 3 , 1 шт.;
- Ємність для ДП, 9 м 3 , 1 шт.;
- Ємність підземна, 24 м 3 , 3 шт.;
- Колонка паливно-роздавальна на дизельне паливо Wayne Dresser , 1 шт.;
- Колонка паливно-роздавальна на дизельне паливо Wayne Dresser , 1 шт.;
- Колонка паливно-роздавальна на масло, 1 шт.;
- Колонка паливно-роздавальна на масло, 1 шт.;
- Насосний агрегат-насос типу SKC/4/08/5/1160LPG, 1 шт.; Двигун ESgl00L4B, 1 шт.
2) Виробниче обладнання, у кількості 31 найменування, яке знаходиться за адресою: АДРЕСА_8 обл., Ясинуватський р-н, смт. Верхньоторецьке, вул. Фабрична, 1 а; Донецька обл., м АДРЕСА_7 , вул. Орджонікідзе, 20; АДРЕСА_1 Перемоги, 1 б, а саме:
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 10001, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 10002, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 10003, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 10004, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20.0 м 3 , інв. № 10005, 1 шт.;
- ТРК Шельф 2002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 10006, 1 шт.;
- ТРК Шельф 2002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 10007, 1 шт.;
- Сепаратор нафтопродуктів SVORG з люком, інв. № 10010, 5 шт.;
- Паливні насоси Shelf 1 ЕХЕТ4, інв. № 10009, 1 шт.;
- Табло цінове з показником в`їзду і виїзду, інв. № 10008, 1 шт.;
- Трансформаторна підстанція КТП 100/10/0,4 кВ, інв. № 10020, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 11001, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 11002, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 11003, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 11004, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 11005, 1 шт.;
- ТРК Шельф 3002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 11006, 1 шт.;
- ТРК Шельф 3002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 11007, 1 шт.;
- Табло цінове з показником в`їзду і виїзду, інв. № 11008, 1 шт.;
- Паливні насоси Shelf 1 ЕХЕТ4, інв. № 11009, 5 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 9001, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 9002, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 9003, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 9004, 1 шт.;
- Резервуар сталевий 20,0 м 3 , інв. № 9005, 1 шт.;
- Паливні насоси Shelf 1 ЕХЕТ4, інв. № 9009, 6 шт.;
- Сепаратор нафтопродуктів SVORG з люком, інв. № 9011, 1 шт.;
- ТРК Шельф 2002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 9006, 1 шт.;
- ТРК Шельф 2002 КЕД 50-0,25-2-1-5, інв. № 9007, 1 шт.;
- ТРК Шельф 1001 КЕД 90-0,25-2-1-, інв. № 9010, 1 шт.;
- Табло цінове з показником в`їзду і виїзду, інв. № 9008, 1 шт.
4. В задоволенні заяви ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» від 14.06.2019 р. (вх. № 136/19, 14.06.2019 р.) про забезпечення позову в частині заборони державним реєстраторам вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо майна, що було предметом продажу на аукціоні, результати якого оскаржено, відмовити.
Стягувачем за ухвалою є Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Форінт» (01010, м. Київ, вул. Московська, буд. 32/2; код ЄДРПОУ 40658146).
Боржником за ухвалою є Товариство з обмеженою відповідальністю Нафтозабезпечення (04111, м. Київ, вул. Данила Щербаківського, буд. 52, приміщення 429; код ЄДРПОУ 42756865).
Ухвала є виконавчим документом в розумінні Закону України Про виконавче провадження зі строком пред`явлення до виконання до 16.07.2022 р.
В порядку частини другої ст. 235 ГПК України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та відповідно до пункту 3 частини першої ст. 255 ГПК України може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Відповідно до частини першої ст. 144 ГПК України ухвала підлягає негайному виконанню незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження.
Дата підписання 15.07.2019 р.
Суддя А.В. Лопатін
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 10.07.2019 |
Оприлюднено | 16.07.2019 |
Номер документу | 83029168 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні