ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

23.07.2019 р. Справа №914/1256/19

Суддя Господарського суду Львівської області Галамай О.З., розглянувши матеріали позовної заяви Приватного підприємства «Львівдах» , м.Львів

у справі № 914/1256/19

за позовом: Приватного підприємства «Львівдах» , м. Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська область

до відповідача: Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Львів

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача товариства з обмеженою відповідальністю "ВАШ БІЛИЙ ДІМ", м.Миколаїв, Миколаївський район, Львівська область

про: визнання недійсним та скасування рішення № 63/25-р/к Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 23.04.2019

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Приватного підприємства «Львівдах» до відповідача: Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, із зазначенням третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Товариства з обмеженою відповідальністю"Ваш білий дім" про визнання недійсним та скасування рішення № 63/25-р/к Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 23.04.2019.

Ухвалою Господарського суду Львівської області від 05.07.2019 позовну заяву Приватного підприємства «Львівдах» залишено без руху, надано позивачу строк у 10 (десять) днів з дня вручення цієї ухвали для усунення недоліків шляхом подання доказів сплати судового збору та подання копій документів в належній якості.

На виконання вимог ухвали суду від 05.07.2019 позивачем усунуто відповідні недоліки.

Отже, позовна заява відповідає вимогам, встановленим статті 162 Господарського процесуального кодексу України.

Підстави для її повернення або відмови у відкритті провадження у справі, встановлені Господарським процесуальним кодексом України, відсутні.

Господарське судочинство у даній справі здійснюється за правилами, передбаченими Господарським процесуальним кодексом України, у порядку загального позовного провадження відповідно до п. 2 ч. 1 та ч. 3 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України. Приймаючи до уваги характер спірних правовідносин та предмет доказування, суд дійшов висновку, що справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.

Крім того, як вказувалось вище, в позовній заяві позивачем третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору зазначено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАШ БІЛИЙ ДІМ".

Відповідно до ч. 1 ст. 50 ГПК України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї із сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Оскільки судове рішення у цій справі може вплинути на права та обов`язки товариства з обмеженою відповідальністю "ВАШ БІЛИЙ ДІМ", суд дійшов висновку про залучення його до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача.

Керуючись статтями 12, 20, 50, 162, 164, 176, 178, 181, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Прийняти справу до розгляду та відкрити провадження у справі за правилами загального позовного провадження.

2. Залучити до участі у справі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАШ БІЛИЙ ДІМ" (місцезнаходження: 81600, Львівська обл., місто Миколаїв, вул. Болоня, будинок 65, ідент. код юридичної особи 41014664) в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача.

Підготовче засідання призначити на 15.08.19 о 10:00 год.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128, 2-й поверх, зал судових засідань №10.

4.Явку учасників справи визнати обов`язковою.

5.Встановити відповідачу строк у 15 календарних днів з дня отримання цієї ухвали - для подання відзиву на позов. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. Роз`яснити, що в разі ненадання відповідачем у встановлений судом строк без поважних причин відзиву, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

6 .Встановити позивачу строк у 5 календарних днів з дня отримання відзиву на позов - для подання відповіді на відзив. Копія відповіді на відзив та доданих до неї документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.

7. Встановити відповідачу строк у 5 календарних днів з дня отримання відповіді на відзив - для подання заперечення. Копія заперечення та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) запереченням до суду.

8. Встановити третій особі строк у 5 календарних днів з дня отримання відзиву на позов - для подання пояснень щодо позову. Копія пояснень щодо позову та доданих до них документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) пояснень щодо позову до суду.

9. Відповідачу - письмово повідомити суд про наявність чи відсутність обставин, передбачених пунктами 2, 3 частини 1 статті 175, пункту 3 частини 1 статті 226 Господарського процесуального кодексу України.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на сторінці Господарського суду Львівської області на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, а саме: https://lv.arbitr.gov.ua/sud5015/ ..

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 135 Господарського процесуального кодексу України, за невиконання процесуальних обов`язків, зокрема ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу - суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Права та обов`язки учасників справи передбачені у статті 42 Господарського процесуального кодексу України.

Процесуальні права та обов`язки сторін передбачені у статті 46 Господарського процесуального кодексу України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Суддя Галамай О. З.

Дата ухвалення рішення 23.07.2019
Оприлюднено 24.07.2019

Судовий реєстр по справі 914/1256/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 03.03.2020 Західний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 02.01.2020 Західний апеляційний господарський суд Господарське
Рішення від 14.11.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 17.10.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 19.09.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 15.08.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 23.07.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 05.07.2019 Господарський суд Львівської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 914/1256/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону