Ухвала
від 30.07.2019 по справі 220/1437/19
ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Номер справи 220/1437/19

Номер провадження 2/220/396/19

УХВАЛА

Іменем України

30 липня 2019 року смт Велика Новосілка Донецької області

Великоновосілківський районний суд Донецької області у складі:

головуючого - судді Дурач О.А.

за участю секретаря Сербіної І.І.

розглянувши у підготовчому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 , представник позивача адвокат Кузнєцова Оксана Петрівна, до ОСОБА_2 , місце проживання: АДРЕСА_1 , ТОВ "Велес", що розташоване за адресою: с. Комар Великоновосілківський район Донецька область, вул. Єгорова, 7, Комарської сільської ради Великоновосілківського району Донецької області, яка розташована за адресою: с. Комар Великоновосілківський район Донецька область, вул. Єгорова, 19, третя особа - Великоновосілківська селищна Рада Донецької області про визнання недійсною додаткової угоди до договору оренди землі, скасування рішення державного реєстратора,

В С Т А Н О В И В:

В провадженні суду знаходиться зазначена цивільна справа.

Під час вирішення питання про призначення підготовчого судового засідання по даній справі ухвалою суду від 03.06.2019 року за клопотанням представника позивача ОСОБА_3 вирішено питання про витребування доказів по данному провадженню.

На виконання зазначеної ухвали до суду Вами було направлено електронні копії документів (номер запису про інше речове право 15637818, кадастровий номер земельної ділянки НОМЕР_1 та 15637920, кадастровий номер земельної ділянки НОМЕР_2 ). Проте, на виконання вимог даної ухвали суду не надано рішення державного реєстратора Великоновосілківської селищної ради Донченко K.M. про внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно номер 36500472 від 07.08.2017 року, прийнятого на підставі Додаткової угоди до договору оренди землі б/н від 22.07.2016 року, укладену 07.08.2017 року між ОСОБА_2 , як орендодавцем, та СТОВ ВЕЛЕС , як орендарем, номер запису про інше речове право 15637920 (спеціальний розділ).

Відповідно до ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Відповідно до вимог ст. 95 ЦПК України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії.

Отже, для повного вирішення клопотання представника позивача, з метою об`єктивного розгляду даної справи, враховуючи, що заявлені у клопотанні письмові докази дійсно необхідно витребувати у зв`язку з тим, що вони мають значення для вирішення справи, матеріали справи ані копії, ані оригіналу оспорюваного рішення не містять, і у позивача є труднощі в поданні цих доказів, керуючись ст.ст. 84,95 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В:

Витребувати з Великоновосілківського реєстраційного відділу Великоновосілківської райдердажміністрації рішення державного реєстратора Великоновосілківської селищної ради Донченко K.M. про внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно номер 36500472 від 07.08.2017 року, прийнятого на підставі Додаткової угоди до договору оренди землі б/н від 22.07.2016 року, укладену 07.08.2017 року між ОСОБА_2 , як орендодавцем, та СТОВ ВЕЛЕС , як орендарем, номер запису про інше речове право 15637920 (спеціальний розділ).

Відомості прошу надати в строк до 30.08.2019 року.

Копію ухвали для виконання направити до Реєстраційного відділу Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області.

Роз`яснити Реєстраційному відділу Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області , що в разі неможливості подати доказ, який витребовує суд, або неможливості подати такий доказ у встановлені строки, орган зобов`язаний повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

Відповідно до ст. 146 ЦПК України у разі неподання письмових, речових чи електронних доказів, що витребувані судом, без поважних причин або без повідомлення причин їх неподання суд може постановити ухвалу про тимчасове вилучення цих доказів державним виконавцем для дослідження судом.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, та підлягає негайному виконанню.

Оскарження ухвали не зупиняє її виконання.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 15-денний строк з дня її проголошення апеляційної скарги.

Суддя О.А.Дурач

СудВеликоновосілківський районний суд Донецької області
Дата ухвалення рішення30.07.2019
Оприлюднено01.08.2019
Номер документу83313074
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —220/1437/19

Рішення від 27.12.2019

Цивільне

Великоновосілківський районний суд Донецької області

Дурач О. А.

Ухвала від 02.12.2019

Цивільне

Великоновосілківський районний суд Донецької області

Дурач О. А.

Ухвала від 30.08.2019

Цивільне

Великоновосілківський районний суд Донецької області

Дурач О. А.

Ухвала від 30.07.2019

Цивільне

Великоновосілківський районний суд Донецької області

Дурач О. А.

Ухвала від 30.07.2019

Цивільне

Великоновосілківський районний суд Донецької області

Дурач О. А.

Ухвала від 04.06.2019

Цивільне

Великоновосілківський районний суд Донецької області

Дурач О. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні