ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
з питань заміни стягувача у виконавчому листі
17 липня 2019 року м. Київ № 2а-15243/11/2670
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Шрамко Ю.Т., розглянувши у порядку письмового провадження заяву представника Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про заміну стягувача у виконавчому листі в адміністративній справі за позовом Правобережного об`єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві до Науково-впроваджувального центру "Вотол" про стягнення заборгованості,
ВСТАНОВИВ:
Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва, (далі - суд) , від 15 листопада 2011 року в адміністративній справі №2а-15243/11/2670 позов Правобережного об`єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, (також далі - позивач) , до Науково-впроваджувального центру "Вотол", (далі - відповідач) , про стягнення заборгованості у розмірі 7846,49 грн. задоволено.
25 травня 2012 року позивачу в адміністративній справі №2а-15243/11/2670 видано виконавчий лист.
02 жовтня 2017 року державним виконавцем Голосіївського районного відділу державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві складено повідомлення про повернення виконавчого документу (вказаного вище виконавчого листа) стягувачу без прийняття до виконання.
Ухвалою суду від 29 грудня 2017 року замінено стягувача у виконавчому листі №2а-15243/11/2670 від 25 травня 2012 року, з Управління Пенсійного фонду України в Голосіївському районі міста Києва на правонаступника - Правобережне об`єднане управління Пенсійного фонду України в місті Києві.
В подальшому, 02 липня 2019 року від представника Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві до суду надійшла заява про заміну стягувача у виконавчому листі №2а-15243/11/2670 від 25 травня 2012 року, а саме, замінити позивача на його правонаступника - Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві, (далі - подана заява) .
В обґрунтування поданої заяви, позивачем зазначено, зокрема, що Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року №203, утворено Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві, реорганізувавши шляхом злиття Правобережне, Лівобережне, Центральне об`єднані управління Пенсійного фонду України в м. Києві та головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві.
Розгляд та вирішення поданої заяви судом призначено у судове засідання.
Поряд з цим, у судове засідання представник Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві та відповідача не прибули, хоча про дату, час та місце судового розгляду поданої заяви повідомлені своєчасно та належним чином, у зв`язку з чим, суд вирішив продовжити розгляд поданої заяви у порядку письмового провадження.
При цьому, представник Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві просив суд розглядати заяву без його участі.
Відповідно до ч. 2 ст. 379 Кодексу адміністративного судочинства України, (далі - КАС України ), суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Так, у ході розгляду поданої заяви судом з`ясовано, що, постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року №203, утворено Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві, реорганізувавши шляхом злиття Правобережне, Лівобережне, Центральне об`єднані управління Пенсійного фонду України в м. Києві та головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві.
Крім того, відповідно даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, 27 квітня 2018 року юридичну особу позивача припинено.
Відповідно до ч. 1 ст. 104 Цивільного кодексу України, юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов`язки переходять до правонаступників.
Тобто, Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві є правонаступником Правобережного об`єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.
Згідно з ч.ч. 1, 4 ст. 379 КАС України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Таким чином, враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне замінити стягувача у виконавчому листі №2а-15243/11/2670 від 25 травня 2012 року з Правобережного об`єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві на його правонаступника - Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 241-243, 248, 256, 379 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити заяву представника Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про заміну стягувача у виконавчому листі.
2. Замінити стягувача у виконавчому листі №2а-15243/11/2670, виданому Окружним адміністративним судом міста Києва 25 травня 2012 року, з Правобережного об`єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (03680, м. Київ, вул. Антоновича, 70, код ЄДРПОУ: 40375920) на правонаступника - Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві, (04053, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16, код ЄДРПОУ: 42098368).
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Ухвалу суду за результатами вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження може бути оскаржено в порядку, встановленому КАС України.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляд справи здійснювався в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Відповідно до положень пункту 15.5 розділу VII Перехідних положень КАС України, апеляційна скарга подається учасниками справи до або через відповідні суди.
Суддя Шрамко Ю.Т.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 17.07.2019 |
Оприлюднено | 05.08.2019 |
Номер документу | 83374436 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Шрамко Ю.Т.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні