Справа № 761/11256/19
Провадження № 1-кп/761/1813/2019
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 березня 2019 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді ОСОБА_1
за участі
секретаря судового засідання ОСОБА_2
за участю прокурора ОСОБА_3
захисника ОСОБА_4
обвинуваченого ОСОБА_5
представник потерпілого ОСОБА_6
провівши у приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва підготовче судове засідання у кримінальному провадженні № 12018100100012626 від 29.11.2018 року щодо
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Києва, громадянина України, з середньою освітою, не одруженого, офіційно не працюючого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , раніше судимого,
обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.185 КК України,
В С Т А Н О В И В:
обвинувальний акт з додатками відносно ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України,надійшов доШевченківського районногосуду м.Києва 19березня 2019року.
Прокурор у підготовчому судовому засіданні просить постановити ухвалу про призначення судового розгляду на підставі обвинувального акту у відкритому судовому засіданні та продовжити строк дії запобіжного заходу.
Захисник не заперечувала призначення до судового розгляду кримінального провадження на підставі обвинувального акту, щодо клопотання прокурора про продовження строку дії запобіжного заходу поклалася на розсуд суду.
Обвинувачений не заперечував щодо призначення обвинувального акту до судового розгляду та просив змінити йому запобіжний захід на більш м`який.
Представник потерпілого не заперечував щодо призначення судового розгляду, щодо міри запобіжного заходу поклався на розсуд суду.
Вислухавши думки сторін кримінального провадження, вивчивши обвинувальний акт та долучений до нього реєстр матеріалів досудового розслідування, суд приходить до наступного висновку.
Кримінальне провадження підсудне Шевченківському районному суду м. Києва, обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування складено у відповідності до положень ст.ст.291, 292 КПК України, підстав для закриття кримінального провадження судом під час підготовчого судового засідання не встановлено, суттєвих порушень вимог КПК України при складанні обвинувального акту та реєстру матеріалів досудового розслідування, які б перешкоджали призначенню даного обвинувального акту до судового розгляду судом не виявлено, а тому суд приходить до висновку про необхідність призначення судового розгляду на підставі обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно ОСОБА_5 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України.
Судове засідання у даному кримінальному провадженні з урахуванням принципу гласності та відкритості судового провадження необхідно проводити відкрито.
В судове засідання необхідно викликати наступних осіб: прокурора, захисника, обвинуваченого, представника потерпілого та потерпілого.
Підстав для зміни запобіжного заходу обвинуваченому на більш м?який суд не вбачає, оскільки ОСОБА_5 обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення середньої тяжкості, який вчинив невдовзі після ухвалення вироку щодо нього, у період випробування та іспитового строку, перелік доказів зазначений у реєстрі матеріалів досудового розслідування є вагомим, наведене та відсутність у обвинуваченого міцних соціальних зв`язків, свідчить про наявність ризиків, передбачених ст.177 КПК України, зокрема, можливість його переховування від суду та вчинення нового злочину, а тому для запобігання цим ризикам слід продовжити строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Враховуючи, що ОСОБА_5 обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, яке не пов`язане із застосуванням насильства, загибеллю людей, до нього не застосовувався запобіжний захід у вигляді застави, суд визначає альтернативний запобіжний захід у вигляді застави в межах визначених ст. 182 КПК України та з покладенням обов`язків, передбачених ст. 194 КПК України.
Строк дії ухвали в частині продовження строку дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою слід встановити до 60 днів.
Керуючись ст.ст.314-316 КПК України, суд
У Х В А Л И В :
призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акту у кримінальному провадженні щодо ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.185 КК України на 15 год. 00 хв. 29 березня 2019 року .
Для участі у судовому засіданні викликати прокурора, захисника, обвинуваченого та представника потерпілого.
Строк дії запобіжного заходу ОСОБА_5 у вигляді тримання під вартою продовжити до 18 травня 2019 року включно.
Строк дії ухвали в частині продовження строку дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою встановити до 18 травня 2019 року включно.
Визначити ОСОБА_5 заставу в розмірі 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 19 210 гривень у національній грошовій одиниці.
На підставі ч. 5 ст. 194 КПК України покласти на обвинуваченого ОСОБА_5 , у разі внесення застави, такі обов`язки:
- прибувати за кожною вимогою до суду, а в разі неможливості з`явитися з поважних причин, заздалегідь про це повідомляти суд;
- не відлучатися із м.Києва без дозволу суду;
- повідомляти суд про зміну свого місця проживання.
Роз`яснити обвинуваченому ОСОБА_5 , що в разі внесення застави у встановленому в даній ухвалі розмірі, оригінал документа з відміткою банку, що підтверджує внесення застави на розрахунковий рахунок для внесення застави отримувач: ТУДСАУ в місті Києві, ЄДРПОУ: 26268059, МФО: 820172, Банк: Державна казначейська служба України в м. Києві р/р 37318005112089, повинен бути наданий уповноваженій посадовій особі Київського СІЗО.
Після отримання та перевірки протягом одного дня документа, що підтверджує внесення застави, уповноважена посадова особа Київського СІЗО або іншої установи, де підозрюваний утримується під вартою, негайно повинна здійснити розпорядження про звільнення підозрюваного з-під варти і повідомити усно і письмово суддю Шевченківського районного суду м. Києва ОСОБА_1 .
У разі внесення застави і з моменту звільнення обвинуваченого з-під варти, у зв`язку з внесенням застави, встановленої в даній ухвалі, обвинувачений зобов`язаний виконувати покладені на нього обов`язки, пов`язані із застосуванням запобіжного заходу у вигляді застави.
З моменту звільнення з-під варти, у зв`язку з внесенням застави обвинувачений вважається таким, до якого застосовано запобіжний захід у вигляді застави.
В разі, якщо обвинувачений, будучи належним чином повідомлений, не з`явиться за викликом до суду без поважних причин або не повідомить про причини неявки, застава звертається в дохід держави, зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України і використовується в порядку, встановленому законом для використання судового збору.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 20.03.2019 |
Оприлюднено | 20.02.2023 |
Номер документу | 83384956 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Шевченківський районний суд міста Києва
Голуб О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні