Справа №621/1896/14-ц
Пр. 2-зз/621/1/19
УХВАЛА
Іменем України
02 серпня 2019 року м. Зміїв
Зміївський районний суд Харківської області в складі:
головуючого судді - Шахової В.В.,
секретаря судового засідання - Міненко Н.Є.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду матеріали цивільної справи за заявою Акціонерного товариства Райффайзен Банк Аваль ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову -
в с т а н о в и в:
Ухвалою суду від 29.07.2019 заяву представника АТ Райффайзен Банк Аваль Бєлінського О.В. про скасування заходів забезпечення позову - задоволено. Скасовано вжиті судом заходи забезпечення позову, шляхом зняття арешту з усього нерухомого та рухомого майна ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , накладеного ухвалою Зміївського районного суду Харківської області 26.11.2014 по цивільній справі № 621/1896/14-ц.
Як вбачається з постановленої ухвали, в абзаці третьому резолютивній її частині допущено описку, щодо зазначення органів яким належить виконати ухвалу про скасування заходів забезпечення позову.
Відповідно до частини 1, 2, 4 статті 269 Цивільного процесуального кодексу України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
З урахуванням положень статті 269 Цивільного процесуального кодексу України, розгляд питання про виправлення описки в судовому рішенні проведено без повідомлення учасників справи.
Відповідно до частини 2 статті 247 Цивільного процесуального кодексу України, розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, на підставі чого фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Враховуючи викладене належить виправити описку у постановленій 29.07.2019 ухвалі суду.
На підставі викладеного, керуючись частиною 2 статті 247, статтею 269 Цивільного процесуального кодексу України, суд,
п о с т а н о в и в :
Виправити описку, допущену в ухвалі Зміївського районного суду Харківської області від 29 липня 2019 року по справі № 621/1896/14-ц (Провадження 2-зз/621/1/19) за заявою Акціонерного товариства Райффайзен Банк Аваль Бєлінського ОСОБА_4 про скасування заходів забезпечення позову.
Абзац третій резолютивної частини ухвали Зміївського районного суду Харківської області від 29 липня 2019 року - виключити.
Резолютивну частину ухвали Зміївського районного суду Харківської області від 29 липня 2019 року по справі викласти в наступній редакції:
Заяву представника Акціонерного товариства Райффайзен Банк Аваль Бєлінського Олексія Вікторовича про скасування заходів забезпечення позову - задовольнити.
Скасувати вжиті судом заходи забезпечення позову, шляхом зняття арешту з усього нерухомого та рухомого майна ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 та ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ідентифікаційний код НОМЕР_2 , накладеного ухвалою Зміївського районного суду Харківської області 26.11.2014 по цивільній справі № 621/1896/14-ц.
Учасники справи, а також особи, які не брали участь у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов`язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду через Зміївський районний суд Харківської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Копію ухвали після набрання нею законної сили направити для виконання до Управління ДАІ ГУМВС України в Харківській області, Сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Зміївської районної державної адміністрації Харківської області.
Повний текст ухвали складено та підписано 29 липня 2019 року.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Учасники справи мають право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення їм ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Апеляційна скарга подається учасниками справи до Харківського апеляційного суду через Зміївський районний суд Харківської області.
Текст ухвали складено та підписано 02 серпня 2019 року.
Головуючий: В.В. Шахова
Суд | Зміївський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 02.08.2019 |
Оприлюднено | 04.08.2019 |
Номер документу | 83420207 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Зміївський районний суд Харківської області
Шахова В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні