ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЗАПОРІЖЖЯ

УХВАЛА

1Справа № 335/5870/19 2/335/1938/2019

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про призначення справи до судового розгляду

07 серпня 2019 року м. Запоріжжя

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя у складі головуючого судді Воробйова А.В., за участю секретаря Гончаренко М.А., розглянувши у підготовчому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства „ Страхова компанія „ Арсенал Страхування» , третя особа командитне товариство „ ТОВ „ Запорізький автогенний завод» і компанія про відшкодування коштів, виплачених потерпілому в розмірах та обсязі згідно з обов`язками страховика як сторони договору обов`язкового страхування цивільно - правової відповідальності,-

ВСТАНОВИВ:

В провадження суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства „ Страхова компанія „ Арсенал Страхування» , третя особа командитне товариство „ ТОВ „ Запорізький автогенний завод» і компанія про відшкодування коштів, виплачених потерпілому в розмірах та обсязі згідно з обов`язками страховика як сторони договору обов`язкового страхування цивільно - правової відповідальності .

Ухвалою суду від 28.05.2019 року відкрито провадження та призначено розгляд за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче судове засідання.

Позивач у підготовчому засіданні не заперечував щодо закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Представник відповідача також не заперечував щодо закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Представник третьої особи в підготовче засідання не з`явилися, про час та день судового засідання сповіщалися, причину неявки суду не повідомили.

Відповідно до ч. 1 ст. 200 ЦПК України , у підготовчому засіданні суд постановляє ухвалу (ухвали) про процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті. Згідно п. 3 ч. 2ст. 200 ЦПК України , за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

У підготовчому судовому засіданні судом виконані дії, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України , за результатами яких, встановлено, що спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, клопотань про залучення до участі у справі відповідачів, третіх осіб та інших клопотань до суду не надійшло. Підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає. Підстав для відкладення підготовчого судового засідання немає.

У зв»язку з викладеним, суд вважає можливим закрити підготовче провадження та призначити вказану справу до судового розгляду.

Керуючись ст.ст. 196-200 , 259 , 260 ЦПК України , суд,

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства „ Страхова компанія „ Арсенал Страхування» , третя особа командитне товариство „ ТОВ „ Запорізький автогенний завод» і компанія про відшкодування коштів, виплачених потерпілому в розмірах та обсязі згідно з обов`язками страховика як сторони договору обов`язкового страхування цивільно - правової відповідальності до судового розгляду по суті на 23.09.2019 року на 10-30 год. в приміщенні Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.

В судове засідання викликати учасників справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя А.В.Воробйов

Дата ухвалення рішення 07.08.2019
Оприлюднено 09.08.2019

Судовий реєстр по справі 335/5870/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 21.12.2020 Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя Цивільне
Ухвала від 07.08.2019 Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя Цивільне
Ухвала від 07.08.2019 Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя Цивільне
Ухвала від 28.05.2019 Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 335/5870/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону