Київський районний суд м. Полтави
Справа № 552/4618/19
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
14 серпня 2019 року Суддя Київського районного суду м. Полтави Яковенко Н.Л.,
розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, третя особа - Приватний нотаріус Полтавського міського нотаріального округу Омеліч Тетяна Анатоліївна, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 13 серпня 2019 року звернулася в Київський районний суд м. Полтави з позовом до ОСОБА_2 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини.
В своїй позовній заяві просить продовжити їй строк для прийняття спадщини після батька ОСОБА_3 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Разом з тим, вимоги до позовної заяви визначені нормами ст. 175 ЦПК України.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 175 ЦПК України позовна заява подається до суду в письмовій формі і підписується позивачем або його представником, або іншою особою, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах іншої особи.
Подана до суду позовна заява підписана не позивачем, а особою на прізвище ОСОБА_4 , ініціали нерозбірливі.
Частиною 7 ст. 177 ЦПК України передбачено, що до позовної заяви, підписаної представником позивача, додається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника позивача.
До позовної заяви додано документи, що підтверджують повноваження діяти від імені позивача представника ОСОБА_5 , але не додані документи, що підтверджують повноваження особи на прізвище ОСОБА_4 .
Окрім того, зміст позовної заяви неможливо розібрати у зв`язку з неякісним друком, що також позивачу слід виправити.
Також позивачу слід обґрунтувати свої вимоги щодо звернення з таким позовом саме до Київського районного суду м. Полтави.
З тексту позовної заяви вбачається, що спір виник з приводу нерухомого майна.
Тому позивачу відповідно до норм ст. 30 ЦПК України слід звертатися за захистом своїх прав до суду за місцезнаходженням об`єкта, вартість якого є найвищою.
Статтею 185 ЦПК України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Оскільки позовна заява не відповідає вимогам, викладеним у статті 177 ЦПК України, в силу норм ст. 185 ЦПК України така заява підлягає залишенню без руху з наданням строку на усунення недоліків.
Позивачу слід роз`яснити, що згідно з ч. 3 ст. 185 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Керуючись ст. 185 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини залишити без руху.
Надати позивачу ОСОБА_1 строк сім днів з дня вручення ухвали для усунення недоліків позовної заяви.
Ухвала набирає законної сили негайно з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.
Суддя Н.Л.Яковенко
14.08.2019
Суд | Київський районний суд м. Полтави |
Дата ухвалення рішення | 14.08.2019 |
Оприлюднено | 15.08.2019 |
Номер документу | 83634067 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Київський районний суд м. Полтави
Яковенко Н. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні