ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
15 серпня 2019 року м. Чернігів Справа № 620/2399/19
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Скалозуб Ю.О., перевіривши матеріали адміністративної справи
за позовомНаціональної комісії з цінних паперів та фондового ринку доПРАТ ''Силові електронні прилади управління'' простягнення штрафних санкцій, У С Т А Н О В И В:
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку звернулась до суду з позовом до ПРАТ ''Силові електронні прилади управління'' про стягнення штрафних санкцій.
Відповідно до ч. 1 ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.
Згідно з ч. 2 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не визначено цим Кодексом.
Відповідно до ч. 5 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
З огляду на додані позивачем матеріали, останнім до позовної заяви долучено документи, що не засвідчені належним чином.
Водночас, відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України в позовній заяві зазначаються відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви. Однак, позивач відомостей про вжиття чи невжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви в останній не зазначає.
Згідно з вимогами ч. 1 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановлює ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи, що до позовної заяви додано документи, що не засвідчені належним чином, а також не зазначено відомості про вжиття заходів забезпечення позову або доказів, суд дійшов висновку про невідповідність позовної заяви вимогам процесуального законодавства, а тому, згідно зі статтями 160, 161, 169 Кодексу адміністративного судочинства України вона підлягає залишенню без руху з наданням позивачу строку 5 днів з моменту отримання ухвали для усунення вказаних недоліків шляхом надіслання на адресу суду документів, що засвідчені належним чином, а також зазначення відомостей про вжиття заходів забезпечення позову або доказів до подання позовної заяви, якщо такі здійснювались.
Керуючись статтями 160, 161, 169 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку до ПРАТ ''Силові електронні прилади управління'' про стягнення штрафних санкцій - залишити без руху.
Позивачу надати строк для усунення недоліків протягом 5 днів з дня вручення ухвали суду та роз`яснити, що в разі неусунення недоліків позовної заяви вона буде повернута позивачеві.
Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Ю. О. Скалозуб
Суд | Чернігівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 15.08.2019 |
Оприлюднено | 22.08.2019 |
Номер документу | 83731336 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Чернігівський окружний адміністративний суд
Скалозуб Ю.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні